Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaaa85

ciagle pretensje, klotnie,zale, nie mam juz sily

Polecane posty

a niee, nie moge i nie chce (bylam u spowiedzi wczoraj;) i w takim stanie to nie, wole jak ma swiadomosc:PPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to go delikatnie obudz, podręcz go psychicznie, niech wie, ze ma cie na wyciągniecie ręki a nie może mieć :D achhh, ja bym to sie z nim podroczyla i za kazdym razem zaznaczala ze jestesmy juz tylko przyjaciólmi :) pokazalabym pazurki :D echhh, ja to bym go podniecila az by plonąl ...a potem...\"pora do domku, skarbie :D\" ale do niczego nie namawiam , widzeze ty masz czyste serduszko i nie masz brudnych mysli jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham Go jeszcz ebardzo mocno, cholercia no;) po tym wszystkim:) jak tak sobie spi to chcialabym, zeby zawsze tak spal;))) po co on do mnie przylazl?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapłodnij się z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialabym, zeby zostal ze mna bo np mielibysmy dziecko ale wiem, ze to taka raczej ironia z Twojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wie co stracił...:D faceci to dranie, w dodatku sa samolubnymi egoistami, myślą jak zrobić by im było najwygodniej i najlepiej :D powoli popadam we frustracje... tak tęsknie za swoim, brakuje mi go...boje sie ze mnie zdradzi, opusci, przestanie kochac...zapomni.. a mi by chyba serce pękło z żalu...sama nie wiem co bym robila w takiej sytuacji, pewnie bym sie ponizala przed nim...sama nie wiem tak myśle jak go ściągnąć tu do Polski, do nas...jak tak dalej pójdzie to odwyknie od nas- ode mnie i dziecka... nie bedzie czul potrzeby powrotu, zreszta moze już nie czuje... :( jestem strasznie samotna i zrospaczona, bo czuje jakby mi sie pod nogami ziemia usypywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknota jest okropnam wyobrazam sobie co czujesz, ale tez nie zamartwaiaj sie niepotrzebnie, ze zdradzi, ze opusci, po co wywolywac wilka z lasu;))) oj moj sie cos wierci;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam co ty teraz czujesz :D spedzisz z nim noc :D nie chcesz go obudzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam go budzic ale sie nie dalo, wiec juz lepiej spi;)))))) chyba go pomiziam po wlosach i po buzce i tak spia moze przez sen cos poczuje, cos cudownego;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam go budzic ale sie nie dalo, wiec juz lepiej spi;)))))) chyba go pomiziam po wlosach i po buzce i tak spia moze przez sen cos poczuje, cos cudownego;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miziaj miziaj :Dale tylok jak śpi :) ja wlasnie ogladam fotki aktora mojego ulubionego :) Vin Diesel :) takiego to bym schrupała, ciacho z kremem i wisienką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takich chlopczykach tez mam ulubienca ;) Brendan Fehr ten co gral Michaela w roswell :D takie ustka ma namietne ze ohhh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Martuśka, milych snow rowniez :D ja tez sie klade z moimi ciachami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kto jutro pierwszy nas przywita? :D na pewno nie ja :P bedespac do 10tej :P Oliwce zostawie na stoliku błeczkę i paróweczke i piciu w jej kubeczu :) i bede mogla pospac :) mam kochane dziecko, ktore mnie nie budzi rano :) miala 2 miesiace jak pierwszy raz przespala całą noc, śpioch po mamusi. Teraz jak sie budze to ona buszuje po pokoju, przynosi mi na łóżko swoje zabawki, jedzonko, kapcie, wszystko co znajdzie :) i siedzi przy mnie, sie bawi i je :) jak jej nudno to sie bawi moją twarza, ciągnie mnie za rzęsy, włosy, wklada palce do nosa i buzi :) całuje mnie i daje mi lalki do całowania :) jednym słowem jest bardzo pocieszna :D uwielbiam poranki z nią :) teraz śpi sobie słodko z rączkami w górze, podobno tak zdrowo :) ehhhh ide lulu, bo nikogo nie ma i gadam sama do siebie, jeszcze powiedzą że mam nierówno pod sufitem jak to rano przeczytają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wy, dalej spicie? :) no to ja pierwsza was przywitam: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :D :D :D :D :D :D DZIEŃ DOBRY !!! :D :D :D :D :D :D 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie z eja Was powitam:)))) WITAJCIE:)))🌻🌻🌻 na szczescie wszystko odbylo sie spokojnie;) obudzilam Go, zadzownilam po taksowke a On pojechal do domu i chyba wzial urlop, ale kac go meczyl;) a jak fajnie wygladal w mojej koszulce hehehhe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
ulala ale sie dzieje:) witam Was wszystkich:) marta-nieoczekiwany obrot zdarzen:) hmm nie chce go bronic bo dupek z niego, ale moze ona klamie???acha no i jak to 17-latka w srode pije?? dziwne ja w jej wieku... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie obudzil to bylo piiiiiiiiiicccc:D koszule zostawil, wiec pewnie po nia wroci:PPP jak wychodzil to pocalowal w czolo i chcial, zebym byla dzis z nim:D no pekam normalnie aha i powiedzialam mu spokojnie, z egadalam z jego paulinka;) i mowie ze chyba bedzi emial rozmowe aon na to, z ema to gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!🖐️ no marata mialas mu powiedziec ze nie masz go ochoty ogladac...albo wlasnie to \"suche czesc\"... ..teraz on znowu bedzie sobie myslal zbyt duzo....a niewiadomo co powie tej malej.Ciekawe czy naprawde ma to gdzies czy sie bedzie przed nia tlumaczyl...hmmm?? no ale moze faktycznie ma gdzies i cos do niego dotarlo...;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na niego to chyba nic nie dziala;) ale naprawde sie tmy nie przejmuje, moze kiedys zmadrzeje:P ale wtedy bedzie juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej giovanni
taki oburzzony jestes na dziewczyne z ktora sie spotkales 2 razy ze cie wykorzystala aby zrobic wrazenie na swoim chlopaku. a co ty zaproponowales Marcie , to samo. I ze masz lepszy samochod i przystojny jestes i Marta pod prace Marcina chciala jechac. Byles chetny. Jakas podwojna moralnosc Kalego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wcale nie uwazam tego za podwojna moralnosc. Zastanow sie!! W jego przypadku dziewczyna grala z nim i ze swoim facetem.Giovanni nic o tym nie wiedzial!Myslal ze ta kobieta jest nim zainteresowana! A tutaj proponowal Marcie czysty uklad ( ale to i tak pewnie byky zarty). Przeciez i Marta o Giovanni o tym wiedzieli. Bo ustalili taki uklad WE DWOJE! I nikt siebie nawzajem nie roluje, tylko wspiera w trudnych chwilach :) Takze radze czytac ze zrozumieniem i wyciagac racjonalne wnioski:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej giovanni
Jasne rolowany bylby tylko Marcin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo o to mialo chodzic!!! halo czy Ty wiesz o co chodzi wogole? Koles roluje Marte na kazdym kroku wiec ona chce sie na nim odegrac! No i co ma sie dac robic w bambuko??? Zreszta jakie to jes rolowanie? Wytlumacz mi? rolowany byl Givanni bo tamta z nim poigrywala a tutaj gdzie jest rolowanie? Marta umawia sie z kim chce i jak chce i w jakim tylko celu chce!!! Przeciez nie wpadaliby oboje do Marcina na herbartke i klamianie w zywe oczy. SPotykaliby sie na miescie czy jak tam by chcieli. A to czy Marcin sie tym zainteresuje to jego sprawa. Oni nic nie beda mu wmawiac. Chodzi o to zeby ten caly Marcin sam sobie dobudowal ideologie. Gdzie tu klamstwo i rolowanie????? Ale widze ze z Toba to jak grochem o sciane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta wszyscy wiedza ze to byla cih glupawka a nie perfidny plan zemsty :D no ale jesli Ty tak wszystko na powaznie bierzesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjjj no przecież te teksty, oferowanie \"pomocy\" Marcie w zemście to były żarty... ludzie widać czytają wybiórczo, i rozumieją to, co chcą. Kokietka, możesz mi nie wierzyć, serio nie myślałem o innych kobietach kiedy byłem z kimś związany. I żałuję tamtych 2 przelotnych znajomości (ale w tym sensie, że mogłem coś z tymi kobietami zbudować, a nie spotykać się tylko na seks. Nie żałuję seksu z nimi. Może nie wyraziłem się precyzyjnie). A że ktoś mi nie wierzy to tak naprawdę nie interesuje mnie zbytnio:) Nie mam zamiaru udowadniać, że nie jestem wielbłądem. I na początku podkreśliłem, że nie byłem i nie jestem święty. To tyle z mojej strony na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×