Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Też jestem na etapie starań, wiemy w czym problem. Korzystamy z metod wspomagających. Naturalnie nie możemy. Jesteśmy po pierwszej nieudanej próbie. To tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAUDIE
no,taki widać nasz los,ale ja uważam,ze wszystko ma jakiś sens,nawet to co wydaje nam się okrutne.Mam w sobie wielką wiarę,ale przecież jestem tylko człowiekiem i czasami wątpię.Sztuka w tym żeby jakoś się podnieść z tego negatywnego myślenia,a myślałaś o adopcji?Ja jakoś na razie nie potrafię,może kiedyś???...Trzymaj się Akirko,dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślimy o adopcji, najpierw chcemy wykorzystać wszystkie możliwości, w zasadzie to leczymy się dopiero jakieś pół roku i wierzymy, że się uda...kiedyś. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAUDIE
dobranoc Akria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Maudie i Akria - u mnie to samo! starania od paru miesięcy. na razie efektów nie ma ale podchodzę do tego na luzie na zasadzie co jest mi pisane to będzie. mąż wyjechał teraz na dwa tygodnie wspinać się a ja jadę z koleżankami za tydzień do Bułgarii opalać się. potem w sierpniu i wrześniu jedziemy razem na dwa wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAUDIE
Hej Eternal,fajnie,że ak podchodzisz do "sprawy"!My z mężem jedziemy w sierpniu nad morze wypocząć,a Ty też odpocznij sobie w słonecznej Bułgarii,życzę słonka,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zjadłam właśnie dwie chałwy i paczkę herbatników i mam teraz wyrzuty sumienia - po raz setny moje postanowienie ze nie będe jeść słodyczy legło w gruzach. mam po prostu \"słabą silną wolę\" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis tez trochę zjadłam słodyczy :) ale co takm czasami trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAUDIE
Ija też właśnie się trochę zapomniałam w rospuście obżarstwa,ale co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie nie przepadam za słodyczami ale czasami nie moge sie oprzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro czeka mnie stresujący dzień, może dlatego sięgam dziś po słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAUDIE
Akria,jak jutro masz ciężki dzień-to niech ci się wiedzie,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAUDIE
Zapomniałam się spytać: Eternal z jakiego miasta jesteś(chyba że to tajemnica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe twarze:) Pozdro dla stałego zespołu.Xara-podoba mi sie, jak opisujesz swe dzieje, masz podobny styl do mojego, z tym,ze nie mam sił do opisywania, za duzo u mnie sie dzieje i za czesto sa jakieś radykalne zmiany.Miłego poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) Pozdrowienia dla nowych i starych laseczek 👄 Jakos mało czasu ostatnio na pisanie no i jak wczesniej pisałam miałam małe problemy :) ale kto ich nie ma !!! za tydzien mam urlop i pełna labe :D po urodzinkach syna wybieramy sie do Chorwacji mam tylko nadzieje ze pogoda bedzie ... Akria i wszystkie dziewczyny starajace sie o dzieci - zycze powodzenia to bardzo trudny temat ale jesli moge dodac pare słow :) mam kolezanke ktora starała sie o dziecko 14 lat wszelkie metody niby zawodly i była zrezygnowana ale po paru miesacach okazało sie ze jest w ciazy :) jak strwierdził lekarz odblokowała sie psychicznie ......teraz ma dwoje słodkich rozrabiakow :D .....moze czasem warto ulec chwili i zapomniec ze teraz staramy sie o malenstwo :D a wszystko sie samo zaplanuje .... Xara - z tego co czytam to wszystko jest na dobrej drodze :) pojawiły sie jakies słowka , przytulaki ;) jeszcze troche a bedzie twoj :) kibicujemy ..... Kropeczko - napewno gdzies wypoczywasz pod palmami ze tak mało sie udzielasz :D Netko - napisz @co u ciebie ..... ostatnio przejezdzałam przez twoje miasto i myslałam co u ciebie ....pozdrawiam Fabiola - co u ciebie ten numer ktory podałas niedostepny przez cały czas ....wysłałam @ z nowym numerem gg 👄 Pozdrawiam i przesyłam troche optymizmu i słoneczka na cały tydzien 👄 oczywiscie dla wszystkich kobietek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAUDIE
Hej Eternal ja jestem z Poznania.Szkoda,że dzieli nas tyle kilometrów,bo Akria też daleko ode mnie(pisała że Kielce),no ale cóż,w pisaniu nie przeszkadza,a z czasem-kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAUDIE
Do Net i mimi77-29 -super że się w końcu odezwałyście,pozdrawiam. Akria i jak minął dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jakoś przeżyłam ten wczorajszy dzień, za dwa tyg. zobaczymy czy się udało. Postaram się jakoś spokojnie do tego podchodzić. Rozmawiałam z koleżanką, z mojego wieku, która dopiero za rok planuje ślub i dopiero wtedy pomysli o dziecku, więc może ja się niepotrzebnie tak stresuje, jeszcze zdążę. Pogoda u mnie fatalna, ciągle pada :( Nie wiem jeszcze co z urlopem, nie możemy nic zaplanować ze względu na to leczenie, często trzeba chodzić do lekarza, nie da się przełożyć/wizyty muszą być w określonych dniach cyklu/ i wszystko dopasowujemy do tego. Ale myslę, że uda nam się gdzieś wyjechać, chociaż na krótko, żeby trochę odpocząć, oderwać się od tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki Akria, ja też czekam na efekty! spodziewane w ten weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAUDIE
Witam,powodzenia Akria i Eternal,ja na razie chcę odpocząć psychicznie :) i jak mówią "uwolnić głowę";) a co do winka to muszę się pochwalić,że mój mąż robi bardzo dobre wino,ja mam też w tym udział bo mu pomagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Maudie. u mnie w rodzinie chyba wszyscy robia wina i nalewki, ja tylko je piję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze przez ta pogodę to nigdzie wyjść sie nie da, chciałabym pójśc na rower, albo na rolki - właśnie je dostałam na urodziny i chcę sie nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię wina i nalewki :) ale ze zrozumiałych przyczyn ostatnio unikam alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
Eternal,a znasz nalewkę z pigwy?jest bardzo dobra. a tak w ogóle to innych alkoholi nie piję bo nie lubię,no a winko od czasu do czasu i naleweczka tak dla zdrowia:)Akria a ty pewno-dbaj tam o siebie;)!Co do pogody to wbrew prognozą w Poznaniu tylko rychło rano padało,a potem śliczne słoneczko wyszło zza chmurek i było bardzo przyjemnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudie
to przyjeżdżaj do Poznania!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×