Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

cześć laseczki 🌼 smutny ten dzień... :( 23 górników odeszło....... tragedia... :( św. Barbara zebrała plony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nie było mnie troche , bo balansuje sobie troszke na pochyłej równi zycia (zresztą któz z nas nie?...). próbuje sie utrzymac na wierzchu. :) Ale nie po to dzisiaj pisze... Smutny dziś dzień. Znów tragedia.... Moje mysli przy rodzinach ofiar... A was Kochane pozdrawiam cieplutko. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Witam laseczki ! Niech ten koszmar sie skonczy .....tyle tych ludzi zgineło smutek i zal tylko został.....Ja wczoraj tez miałam koszmarny wieczor poszłam spac o 3 w nocy ....Koło mojego domu wieczorem tir wpadł na drzewo przewrocił po drodze lampe i zerwał linie energetyczna ... wybieglismy z domu myslac ze u sasiada był wybuch gazu albo cos innego .....Wszedzie ciemno jak cholera i po chwili patrze a młody chłopak lez na jezdni wyrzuciło go z samochodu .....zaczelismy go ratowac jak tylko sie dało... dobrze ze pogotowie przyjechało bardzo szybko . Kontaktował odpowiadał mi jak sie go pytałam ......Mam nadzieje ze zyje !!! Musiał szybko jechac bo siła uderzenia była tak duza ze scieła drzewo .....dobrze ze nie jechały inne samochody akurat .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
musze sobie cos kupic na uspokojenie bo ostanie wydarzenia doprowadziły mnie do nerwicy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
musze sobie cos kupic na uspokojenie bo ostanie wydarzenia doprowadziły mnie do nerwicy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
przepraszam komputer mi szaleje i dwa razy wysłał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mimi 🌼 rzeczywiście Twoje ostatnie przeżycia nie są małe.... tylko....mogłyby być lepsze...przyjemniejsze...prawda? ale pocieszeniem jest fakt, że może uratowałaś ludzkie życie.... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ; ) Lawinko-pobalansujmy zatem razem...bedzie raźniej, albo zejdźmy na stały lad -tez razem👄.Mimi-faktycznie , miałas przezycie, współczuje.A wszystkie inne kobietki pozdrawiam imzycze udanego dnia, choc smutno....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, O matko, Mimi, ale Ci się zwaliło, faktycznie. Ale tak, jak mówi Kropka - uratowałaś komuś życie. Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie. Ściskam Cię. Lawinia i Net - zapierajcie się nogami i wdrapujcie się do góry;) Dzień dziś faktycznie szczególny przez tą tragedię:( Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki 🌼 nareszcie....od rana nie możnabyło dostać się na forum :( cały czas pokazywała się wiadomość, że jest jakiś błąd :( na szczęście już jest oki :D co tam u Was ciekawego? u mnie nic szczególnego się nie wydarzyło.... praca, dom.... weekend zapewne spędzę w domu, planowałam wyjazd, ale niestety, zmiana planów z przyczyn służbowych męża :( pozdrawiam wszystkie gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi:D Melduję się również. Na weekend nie mam planów rozrywkowych zbytnio. Jutro sprzątanie, zakupy, potem jedziemy do rodziców a wieczorem pomagam staremu wieszać półki. W niedzielę liczę na błogie lenistwo i upojne chwile;) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już nie mogę....za dużo ludzi się kręci :( jak dobrze pójdzie, odezwę się w poniedziałek :) miłego weekendu dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć Ja weekend spędzę też w domu. Dzis obudziłam się z bólem gardła, wzięłam tabletkę i przeszło ale czuję się osłabiona, jutro dłużej poleżę w łóżeczku :) pozdrawiam 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osóbki, miłego dzionka zycze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć Witaj Net, dawno Cie tu nie było, zaniedbujesz nas troszkę :) Ja za chwilę robię obiad a później idziemy do znajomych na kawę. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Akirio, nie zaniedbuje, tylko stoje w cieniku, czytam wpisy, ale sama jakos nie pisze....markotno mi mocno i moze to dlatego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Cześć Laski :) Net - oj oj fadnie to tak tylko wpisy czytac a moze tak cos napiszesz....ojjj jak ja bede w okolicy tylko to Cie znajde netko :D Lawinia - co jest kobieto ? balansujesz jeszcze ......czekamy na Ciebie wracaj .... Fabiola - jezu Ty zameczysz tego biedaka tu zmywanie , wieszanie szafek i jeszcze te upojne chwile .....Chłopie ale Ci sie baba trafiła ;):D Akria - miłego spotkania :) Kropka - Do Ciebie napisze jutro z pracy;) Patyczak - w ramach rekompensaty za atmosfere w domu maz niech kupi Ci komputer i to dobrej klasy .....a co ;) Wszystkie inne babeczki dajcie znak życia bo jakos pusto i smutno .....czekamy na Was !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Dziewczyny myslicie juz o prezentach .....ja zawsze mam jakies problemy z prezentami dla rodzicow i dziadka ....od syna mam juz cała liste ......matko ale te dzieci maja pomysły ......musiałabym we wszystkich banka w Zabrzu zaciagnac kredyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Jakie wy macie propzycje na prezenty dla sredniakow {rodzicow };)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich spiochów i pracusiów ! do roboty!do roboty!życze miłego dzionka, choc to poniedziałkowy ranek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane JESTEM. I mam zamiar znów pomęczyć was wpisami. Pokrecone to wszystko tak pokręcone że nie do wiary. Ale zycie zyje sie dalej , czy tego chcemy czy nie.:) Przez ostatni tydzień wszystkie emocje tego swiata były moim udziałem, jakby je ktos razem ze mna wrzycił do pralki i porzadnie wywirował: od nadziei, poprzez spełnienie, radość , rozpacz az po ludzką podłość. Wierze tylko ze w przyrodzie nic nie ginie , ani dobrego ani złego i wkońcyu ze zdwojona siłą predzej czy pozniej wraca do nas. No ...to by było na tyle . A co u was babeczki. No tak prezenty, zakupy , bieganina, rany mimi ja tez mam zawsze problem z wymyslaniem , i zawsze wszystko na ostatnia chwile :) Nie mógł by ten Mikołaj na prawde istnieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka dla wszystkich Net - kochana , nos do góry, szkoda zycia , sciskam cie mocno, balansujemy razem i wstajemy do góry razem , no już ... bo cie za uszy wyciagne :) FAbiola - jak upojny weekand , szcześciaro Akria - nie dałaś sie chorobie? Mimi- książki , ksiązki to jajlepszy i najbardziej uniwersalny prezent Patyczak - co u Ciebie Kropeczka - co z tym planowanym wyjazdem ? był czy weekandzik w domku był? CAłuje wszystkie goraco, miłego dnia i całego tygodnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Witam :) O prezentach jeszcze nie myslę. Jak zwyklę zostawiam to na ostatnią chwilę. Budzę się jeszcze z lekkim bólem gardła ale później przechodzi. Niedługo święta - jestem przerażona jak ten czas szybko leci!!! 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! pozdrawiam i uciekam-dzis praca, pa! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie ja wóciłam to wszystkie uciekły, no prawie wszystkie :D Miłego dzionka. Ja dzis zalatana jestem organizujemy dziś wieczorem w pracy Andrzejki dla naszego kolegi na odgórne polecenie , i mam wszystkiego dopilnować. Biegam od rana po sklepach , bo szukam piżamy na prezent. No nic prostszego powiecie, hmmm ale to wcale nie takie proste nasz Andrzej to chłopak na 102, prawie dosłownie , tyle a nawet troszke wiecej ma w klacie (118), no w brzuszku troche wiecej ;) , acha pizama ma byc w misie , pajacyki czy inne kotki. No i bądź tu mądry i znajdź !!!! No to lece :D Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Cześć Odpoczywam po pracy :) I jak udała się impreza? Spodobał się prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akria do imprezy to jeszcze ze trzy godziny bedzie , ale pizamka juz jest :D wiesz z ta impreza to jest tak ze nasz solenizant strasznie chciał jej uniknac w pracy , bo juz dla nas wszystkich była w knajpie w sobote , ale nasz wszechmocny sobie przypomniał i \"kazał \"mu zrobić w pracy, chcemy to jak najszybciej odbebnic i mieć z głowy, bo cóz to za przyjemność dla niego i dla nas siedzieć z \"władzą\" i udawać ze sie dobrze bawimy. Dlatego odbebnimy i do domu. A prezent jeden juz dostał, szczęściarz bo teraz dostanie oficjalnie drugi :D a piżamke jako prezent wybrał sam, bo marznie w swoim domku letniskowym w weekandy, drobnym szczególem sa te misie kolorowe :D :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×