Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Cześć Emsy!!! Wysłałam Tobie:-) Teraz czekam na rewanż;p Ja też pracuje-urlopik dopiero we wrześniu! Więc jeszcze trochę trzeba się pomęczyć i powstawać rano-jak ja tego nienawidzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez urlopik jeden w sierpniu drugi we wrzesniu!:) ale juz bym poleniuchowała z mężem! Jutro sie szykuje imprezka -kuzynka sie broni wiec cóz w piatek bedzie ciężko:) Cóż zostały jeszcze 2h:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja się nie chwalę wcale ale mnie jeszcze została tylko 1 godzina... za to rano mam wczesniej porazkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) a u mnie nic specjalnego;):) zmiana planów na jutro, bo kumpela nie da rady przyjechać do K. zresztą pogoda nieszczególna, a Ona chciałaby coś zobaczyć. Wzamian za to umówiłyśmy się na jutro z Teściową na babskie tematy i może spacer lub muzeum:) Myślę, że kolejne spotkanie Świeżynek ma szanse uróść z dwu do choćby...trzyosobowego składu ? :D;)czyżby na mnie padło robić za tą trzecią ?:P hihi:) a ktoś jeszcze reflektuje ? pozdrawiam, dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, jeśli Ty dołączysz do Validos i Kiedyś to będzie spotkanie w 5-osobowym składzie. A jak ewentualnie ja się dokulam do Krakowa, to już bedzie nas 7 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, Miki, też tak pomyślałam:) no to siódemeczka już jest jak nic;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy-właśnie dostałam wiadomość, że Twoja skrzynka jest przepełniona??? Nie wiem-o co chodzi, ale ten plik ma troszkę ponad 1 mb-więc to trochę dziwne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety - ale jednak mój przełożony odwołał mi urlop, czym się tak wkur...łam, że chyba zmienię pracę 😠 ;-) Akurat mam propozycję - spotkałam znajomego z byłej pracy, i on teraz pracuje w nowej firmie, i chciałby mnie tam ściągnąć. Oferta chyba warta pomyślenia, w tym układzie, kiedy nie moge sobie wziać 5 dni urlopu ! A od początku roku byłam na urlopie TYLKO 1 dzień. Wydaje sie, że powinnam móc teraz wziąć kilka dni więcej - ale jak widać nic z tego. Jestem wściekła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki-wiec skoro jestes chetna to podaj dzien i godzine a my postaramy sie do Ciebie dostosowć:) 7 osób no prosze ale by było super!!! Tmm -oj wiem jak to jest z trudnoscia brania urlopów-zwłaszcza u mojego meza w pracy-cóz nowa propozycja warta przemyslania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm, nie daj się!!! Jeśli propozycja znajomego jest godna uwagi, to chyba warto się zastanowić! Nie pracujesz mało, wrecz najwiecej z nas tu wszystkich i jeszcze masz mieć \"pod górę\" z urlopem??? Jesteśmy z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, ja dopiero 16-tego w poniedziałek wracam do siebie, więc myślę, że pasowałoby mi bardziej pod koniec przyszłego tygodnia. Co Wy na to? Sprawdzę sobie połączenia i sprecyzuję pore dnia :) Do której Ty jesteś w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. po 16-tym, czyli np. środa-czwartek 18.-19. ??? jak Wam pasuje ? oczywiście dostosujemy się do Ciebie, Miki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki ja pracuje do 16:) wiec mozecie sie umówic na 16 a ja szybko przybiegnę:) zreszta po 16 mam wolne wiec ja sie dostosuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka, śliczne zdjęcia - oboje macie nietypowe urody:) W wolnej chwili doslę swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietypowe urody??? Zaintrygowałaś mnie??? Jeszcze nigdy nie słyszałam takiego stwierdzenia:-) Hmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki dziewczynki, jak tylko wrócę do siebie i trochę się ogarnę to dam Wam znać, co i jak. Busiki kursują od rana do nocy, więc będę \"mobilna\", też myślę,że będzie to środa lub czwartek. Ale fajowo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale Wam fajnie.... ja chociaz by sie co dzialo nie dojade tedy do krakowa i to jeszcze na taka godzine :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wtedy* kurde cos mi sie komp buntuje i nie moge uzywac polskich znakow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tmm ja tak jak dziewczyny uważam, że może warto się zastanowić nad propozycją kolegi!!! A netka ja chyba nie podziękowałam Tobie za foty. Oczywiście baaaaaaaaaardzo dziękuję zdjęcia są rewelacyjne a i Wy ciekawie urodziwi ;) :p Nawet mąż pozwolił sobie zawiesić oko ;) Czego raczej nie robi. A mnie czeka weekendowy wypad nad morze i mam zamiar pokazać słońcu mój największy skarb choć jeszcze w brzuszku ;) Wiecie co miała ochotę na sok cytrynowo limetkowy i skończyło się na tym, że oczywiście wypiłam cały litr tego kwasidła ale to nie to oczywiście maluszek zafundował mi całą ogromną serię kopniaków ale wytarczyło że przyszedł tata i od razu był spokuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejnego dnia!!! Ja już od ponad godzinki w pracy-właśnie siedzę przy kawce:-) U nas znowu pochmurnie-i wygląda na to, że za chwlę będzie padać:-( Dawno nie padało-tylko wczoraj wieczorem:[ Aguuu;-) Chyba zacznę swoje zdjęcia oglądać-bo jakoś nigdy nic nietypowego nie widziałam; no i nikt mi tego nie mówił (oprócz Emsy:p) Zacznę myśleć, że nie pasuję do Wielkopolski, bo Emsy chyba też jest z tych rejonów??? Hihi!!! Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejnego pięknego dnia:) Ja wczoraj wieczorek z mężem -byliśmy na zakupach>miały byc buty dla męza a jest sukienka dla mnie:) jakos tak wyszło bo męzowi sie strasznie spodobała :) chociaz jak zobaczyłam metke to mi sie odechcizło-a on na to ze jakos to przezyje:) rozpieszcza mnie:):):):) W racy tez juz jestem po kawce 1 potem 2 i chyba dzisiaj bedzie wiecej bo o 20 ide na imprezke wiec nie wiem jak pociagne jutro w pracy, To juz nie ten wiek zeby imprezowac do rana a potem na 8 do pracy:( ale cóz dam rade bede dzielna:) Miłego dzionka i POBUDKA świeżynki:) Aha wysyłam słoneczko z Krakowa bo wreszcie sie pokazało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Validos u nas też słonko zaświeciło w końcu!!!!!!!!!!!!!!! No tak \"starość nie radość\" ha ha nie ma co ukrywać :P Ja się o dziwo dzisiaj rewelacyjnie czuję (ostatnio wręcz pękała mi głowa) i jestem jakoś bardzo optymistycznie nastawiona do życia :) (mimo, że mi zafundowano wielką opryszczkę :[ i jestem zła!!) Która jeszcze śpi przyznać się bez bicia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu -dziekuje za wsparcie i kciuki:) a co do naszego spotkania to mam nadzieje ze wypali:) jak Twoje badania i serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!! Słoneczko nieśmiało zagląda do okien - może będzie miły dzień? Netka - chodziło mi o to, że na pewno jak idziesz ulicą to nie ma faceta, który by się za Tobą nie obejrzał:P - śliczna dziewczynka jesteś. A uroda - jakby trochę grecka? Tak ja jestem z Wielkopolski i A_guu też. Tylko ja z drugiej strony:) Całuski. Ps. I dalej do pakowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda się pogarsza :( BUUUUUU ale \"cudowne\" mamy lato :( Własnie dostałam kolejne zdjecia ze ślubu od kuzyna, oglądam sobie i się smieje (niektóre są niezłe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzia
Huraaaaaaaaaaaaa @@@@@@!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzi gratulujemy @@@@@@@@ ! cokolwiek to znaczy...;) a u nas słoneczko, milutko jest :):) w nogach mam moc km, bośmy zdrowo pochodziły, odwiedziły sklepów, nagadały się itd.....:) dobrze mi to zrobiło:D ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Widzę, że tu jakieś niesamowite plany spotkania urosły aż do grona siedmiu osób:) hihi, bardzo fajnie. Jestem jak najbardziej za. Teraz w weekend wybieramy się do teściowej, ale od poniedziałku będę ponownie na miejscu:) Muszę się wziąć za przygotowywanie takiej pewnej prezentacji i jako, że mam niby dużo czasu to ogarnęło mnie przerażające wakacyjne lenistwo:), ale muszę się pozbierać. Dziewczynki pracujące, wspieram Was ze wszystkich sił. Liczę też na wsparcie od września, bo mam zamiar podjąć naprawdę dużo wyzwań...... będąc w 6 miesiącu ciąży:):):) Validosku kochany, dzięki za troskę. NIe mam niestety żadnych jeszcze wyników badań, bo wyniki holtera \"robią się\" ku mojemu zdumieniu 2 tygodnie......, a że pani doktor poszła od dziś na urlop, to wizytę mam 31 lipca i tylko pozostaje mi wierzyć, że będzie wszystko OK. W przyszłym tygodniu idę do gina, z nim też wszystko skonsultuję, więc może nie będzie tak źle...:) Mikuś, co do smsa i kuzynki, wysłałam, ale nic to nie dało. Najwyraźniej nie chce rozmawiać. Rozmawiałam jeszcze z teściową i sama się teraz zastanawiam, tam jest jakiś grubszy problem. Podobno dziewczyna zorientowała się, że jest w ciąży w 7 miesiącu, nie wiem jakim sposobem, ale dopiero wtedy, natomiast jej rodzice martwią się (i ona zapewne też), bo nim się zorientowała dość długo podczas ciąży ciągle brała tabletki anty... NIe wiem, może to jest powód, mają jakieś obawy i dlatego nic nie mowili. NIe mam pojęcia. Poczekamy na jakiś znak ze strony kuzynki, tak chyba najlepiej. Pozdrawiam Was dziewczynki bardzo serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, TMM kochana, rzuć maila, bo nie mam zapisanego, a jesli chcesz to i do Ciebie popłyną zdjątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×