Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

miki-za Ziosienke zawsze:) trzymamy kciuki ❤️ ja wróciłam od lekarza i powiem Wam cóz:( mam brac bromergon przez 3 miesiace na zbicie prolaktyny i miejmy nedzieje ze to ona odpowiada za brak owulacji:( mam za 3 miesace kontrole ja nic sie nie wydarzy i jak cos to laparoskopia:( oj wizyta bardzo miła lekarz jak zawsze uroczy i sympatyczny -jednak mój humor jakos nie najlepszy! jak zaczełam czytac o tym jak sie czuja dziewczyny po tym leku to mi sie odechciewa!!!!oj juz nie marudze:(:( całuski i za mnie tez mozecie dzisiaj biore 1 tabletke!!zobaczymy mam nadzieje ze nic mi nie bedzie!! a mam podwyzszona ta prolaktyne co ciezko ja wykryc bo normalnie jest ok ale np. podwyzsza sie za bardzo przy zdenerwowaniu, współzyciu..........itp i moze to blokowac owulacje:( zmykam moze zajze do Was!wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Zosienke trzymam wszystkie palce, nie tylko kciuki. Wszystko bedzie dobrze. Glowa do gory Miki. Male stworzonka maja dar regeneracji. Validosku!!! Czym sie tak stresujesz. Ah ten stres. Za wszystko jest odpowiedzialny. Uwazaj na siebie i sie duzo relaksuj. Czasem nie warto czytac tych wszystkich ulotek. Glowa do gory i powodzenia. Oj chorowitki!!!! Kiedysiu!!! Za Was tez trzymam wszystkie paluszki. Martwie sie o Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikuś - niech nam Zosia zdrowa będzie:) Napisz jak tam mała, czy spi w nocy i ogólnie pierwsze reakcje:) Validos - będzie dobrze:) Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Mikuś, ja też całym sercem jestem z Wami i ściskam kciuki:) Co do imion, to bardzo ładnie;) My planowaliśmy Oleńkę, gdyby była dziewczynka, ale skoro dziś się też Maluszek ujawniał z \"chłopięcej natury\" to chyba jednak chłopak:):):) Zareczona, dzięki za kciuki, przydadzą się. NIe puszczaj:):):):):) Validosku, przykro mi, że wizyta Cię zmartwiła. Myślę jednak, że duży wpływ na leczenie ma też samopoczucie psychiczne. Napewno wszystko będzie dobrze i być może lek wcale na Tobie wypróbowywał działań ubocznych. Słuchaj kiedyś musiałam wziąć lek, który jak zobaczyłam ulotkę to mało nie padłam. Bardzo silny antybiotyk stosowany m. in. w przypadku wąglika (ja to brałam na ukł. moczowy). Jak pisali mógł wywoływać jakąs chorobę jelita grubego prowadzącą nawet do zejścia i co? Musiałam, wzięłam, okazało się, że szybko pomógł, a nie odczułam żadnych skutków ubocznych. Będzie dobrze:):):):) Pozdrawiam Cieplutko wszystkie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzień dobry! Chyba dzisiaj uszkodzę mojego męża! Wczoraj mnie raczył jakimś wynalazkowatym piwem (litrowym) ale myślę no to tylko 2 piwa tylko, że On zapomniał mi powiedzieć, ze ono jest 2 razy silniejsze :( czyli tak jakbym wypiła 4 piwa!!!! Jak się położyłam spać to świat zaczął mi wirować i dzisiaj umieram i jest mi niedobrze :( Kiedysiu za Was tez trzymam kciuki a Ty Validosku uszki do góry będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!:) nie jest tak zle jak miało byc:):) jestem bardziej senna i lekko mi sie w głowie kreci jak po 2 piwach:) na szczescie tylko tyle!!! i przy tym zostane:) Kiedysiu wizyta mnie nia zmartwiła ale moje hormony !!lekarz nad wyraz miły długo sie zatanawiał co ze mna zrobic prawie 30 min siedziałam u niego! w ym miesicu mam wziasc jeszcze duphaston zeby szybciej dostac okres a od przyszłego cyklu mam nadzieje wróci owulacja i bedzie wszystko dobrze:) agital to dzisiaj razem amamy odloty! Ty po piwe ja po leku:) hahaha dobrze ze jest piatek! całuski i dziekuje za miłe słowa zawsze na Was mozna liczyc! Zosieno i miki ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kochane - zaciskam kciuki za Was wszystkie: (kolejność całkowicie przypadkowa) 1. Martaanna - byc może juz szczęśliwa mamusia :) - i oby tak było bo czym innym usprawiedliwić jej nieobecność? 2. Validos - za bezproblemową, skuteczną kurację i za dobry nastrój - bo to pomaga. 3. Mikuś i Zosia - aby ze zdrówkiem wszystko było ok i abyście spokojnie mogły się sobą cieszyć. 4. Kiedyś - za prawidłowo przebiegającą ciąże w oczekiwaniu na \"Maleńkiego\". 5, Agital - za wyleczenie kaca ;) Jak o kimś zapomniałam to nie znaczy że kciuków nie trzymam :P bo właśnie, że trzymam hurtowo za wszystkich ;) Miłego piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice - możemy sie jakoś odwdzięczyc za kciuki???? ja czuje sie dobrze!! wczoraj jedynie co to zatkało mi totalnie nos i musiłam oddychac ustami! ale czemu tak to nie mam pojecia!:) huraaaaaaaaaaa weekend! alice- za co ja moge trzymac u Ciebie kciuki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam 160
o kciuki upomnę się we właściwym momencie :) Tymczasowo trzymaj za Martę, Miki I Kiedysia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane pozdrawiam wszystkie goraco trzymam kciukasy.Ja mam rewelacyjny humor jedziemy dzis z synkiem do Katowic na zjazd czarownic hihihihih.Bylam na kontroli kaszel jeszcze jest ,ale oskrzela czyste niestety jeszcze 3 zastrzyki mi zostaly ale co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziś sabat się szykuje ;) Pozdrowienia dla czarownic i czekamy na zdjęcia! I zdrowiej szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) Alice:), bardzo dziekuję:):):)🌻 za kciuki:) Ja też się chcę jakoś odwdzięczyć:):):):) Validosku, no widzisz, nie jest najgorzej, a napewno będzie lepiej, zobaczysz:) Wszystko się unormuje i będzie kolejny Maluszek w drodze:) Agital, no to kobieto zaszalałaś:) Pewno, gdyby to jakiś facet usłyszał to śmiałby się, że po \"czterech\" piwach na drugi dzień umierasz, ale cóż, ja Ci wierzę i współczuję, bo zdarzyło mi się kiedyś wypić jedną lampkę szampana na Sylwestra i to kompletnie mnie uśpiło:) Martuś, myślę o Tobie;) Miki, Zosiu🌻 Madusiu, życzę super zlotu:):):):):) My już dziś po badaniach. Piłam glukozę, nawet babka, która pobierała mi krew straszyła, że to jest okropne. Pyszne nie jest, ale jak najbardziej do zniesienia:) W poniedziałek wyniki:) Tymczasem lecę do czytania, a później do pracy. U mnie weekend dopiero od 18.00, ale co tam:) Buziaki dla wszystkich i miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu wiec trzyamamy kciuki za Twoje badania:) ja mam sie u lekarza zgłosic w styczniu juz w ciazy :) oj z nigego to zartowniś:) straszny! ale bardzo mi odpowiada i dziekje ze mi go poleciłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WCZORAJ WIECZOREM DOSTAŁAM SMSA OD MARTY \"TO JUŻ\" więc chyba mamy Nowiutkie Maleństwo :) :) :) hip. hip, hurra! MArta ma się wkrótce odezwać i przekazać jakieś szczegóły. Umieram z ciekawości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki i gratulacje dla Martusi. Czekamy na wieści z OGROMNĄ niecierpliwością. Miki - dzięki za info. Za przekazanie wieści {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiu:) trzymamy kciuki:) ale sie u nas robi wesoło i tłoczno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super czekamy na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martusiu GRATULUJĘ!!!!! 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta Martusia tajemnicza: To Już :P Ciekawe??? Stawiam na córkę:) Buziaki dla Was 👄 Jutro do pracy, bo odrabiamy 2.11:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy - nie zazdroszczę - ja zamierzam wyciągnąć mojego męża na grzyby i będzie to zapewne trudne... A 2 listopada zapewna będę w domku - juz chyba wrócimy do rodziców. Dziś zamierzamy porozmawiać o naszym odejściu z firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×