Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

dziewczynki dziekuje za miłe słowa:):) na temat samochodziku juz nie moge doczekac sie 18 jak pojade po niego:) ZOSIENKO masz jeszcze 1,45 min i przywitamy CIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosieńko:) czekamy!! kurde faktycznie sie ciezko skupić:) w pracy JUŻ 11:) Miki trzymaj się:) jestesmy z Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie Zosia już na świecie :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 -----> Dla naszych bohaterek :D Teraz tylko wieści od miki jak się czują ale to pewnie popołudniu jak już dojdzie do siebie. Dzis to nawet Borys non stop się kręci zniecierpliwiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jejku ale jestem podekscytowana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę i czekam, a pies piszczy, bo chce na dwór:D no to idę a Wy piszcie jakby co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):)) Ja też jestem myslami z Miki i maleńką Zosieńką. Nie dałam rady wczesniej tu wpaść, bo byłam już w szkole i jeszcze jadę, ale cały czas myślę. Mam nadzieję, że obie są w dobrej formie:):):):):)🌻🌻🌻 i że niedługo Mikusia do nas wróci ze wspaniałymi wieściami:) Validosku, fura super:):):)i faktycznie malutka. Uciekam, ale jeszcze dziś postaram się zaglądnąć. Buziaki dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Jeszcze nic??? Validos, ja tez chce fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam!!!! Super!!! Samochodzik rodzinnyyy - takze cos sie szykuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno już nam się \"upiekła\" świeża mama:):):) tak samo niecierpliwie czekam już wieści, choć nie liczę by tak prędko mogła zająć się wszystkimi smsami...;) zaczęła się najwieksza życiowa rewolucja:) ja, choć już tak blisko, nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić...;):) \"dyżuruję\" przy komórce, jak się któraś wcześniej dowi - dajcie znać. pozdrówka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emsy mam nadzieje ze nidługo bedzie przydatne takie autko np. na wózek:):) hahah wiecie co wierze ze sie uda bo macie jakas magiczna moc spełniania marzeń:) za co dziekuje! i prosze o wiecej jak mogę Was tak wykorzystac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki napisała przed chwilą, że Zosia pojawiła się na świecie o 11.30. waga 3.120, 55 cm, 10 pkt w skali Apgar. Jest szczęśliwa i pozdrawia:)odezwie się jak tylko dojdzie do siebie:) :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam sms:) Witaj Zosieńko!!!! Jej:) Mikuś - Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciuki pomogły-Zosieńka zdrowiutka:-) A jak mogłoby być inaczej? W końcu siła Świeżynek zadziałała!!! 🌻 No to teraz-czekamy na zdjęcia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zaraz wszystkie się tu pojawicie 🖐️ Miki taka szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak się cieszę! I gratuluję z całego serca!!!! 🌼❤️😘 Martaanno myślę że ja też sie na to pępkowe załapie ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam nosa jak pisałam o Zosieńce, że pewnie już jest ;) Ach się cieszę jak bym to ja rodziła ;) Jeszcze raz bukiet dla naszych kochanych dziewczynek :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie A_guu, chyba tu wszystkie współ-rodziłyśmy dzisiaj z Miki ;) uf uf uf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a Validosek pewnie już po odbiorze i za kierownicą swego autka:);) miłego wieczoru i dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla swiozo upieczonej mamy i Zosienki caluski. Witaj Zosienko!!!! Tez bede czekala z niecierpliwoscia na fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja tez dostałam sms-a od miki:):) juz jej pogratulowałam:):) autko -hmmmmm super:) prowadzi sie ekstra ale lekko z parkowaniem bedzie problem na poczatku:) jakos dam rade:) kto jak nie ja wiec dzisiaj oblewam:) i pije za MIKI , ZOSIE:) i moje autko:) ale tu poruszenie:):): dzisiaj ja normalnie o 11 miałam bóle-hahaha tak sie przejmowałam pozdrawiam i miłego wieczorka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też! już odpisałam. Witaj Zosiu! I ogromne buziaki dla MIKI. Czkamy na zdjęcia i jakieś wieści. Miłej nocki po dniu pełnym wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×