Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Gość
Oj widzę, ze wszystkie zapracowane a tylko ja ściemniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce sie dolaczyc, jestem 2 lata po slubie. czy to swieza mezatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agital ja tez moge sie poobijac:) bo wieczoram czeka mnie wielkie sprzatanie!!!!!oj bedzie sie działo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jollek witaj!!! Oczywiście, że świeża - tak samo jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jollek witaj! 🌼 ja dopiero 65 dni po ślubie :) Zgodnie ze zwyczajem proszę Cię o jakieś fotki a w zamian przyślę moje :) Validos ja też mam w planie wielkie sprzątanie (mycie okien znaczy się) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, podziwiam Wasz zapał i chęć do sprzątania ! W Warszawie pogoda ładna, jak na wiosnę 😠 Tyle, ze to lato....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tmm nie podziwiaj tylko bierz sie też z nami do roboty :D Dzisiaj poniedziałek a w poniedziałki pracuje do 16:00 więc jeszcze godzinka i do domu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital, ja nienawidze sprzątać i robię to naprawdę sporadycznie, poza tym uważam, że to niesprawiedliwe, że głównie kobieta lata ze szmatą. No i jeśli już latam, to się momentalnie wściekła robię. No i szkoda mi weekendu na to - cały tydzień haruję, wracam ok. 20., 21.00, to wtedy padam na łóżko, gdzie mi o sprzątaniu myśleć. No i chce odpocząć w weekend. Więc bunt - nie sprzątam. Tylko Mama mnie do sprzątania ganiała, teraz nikt :-D Pełen luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmmm ja jestem czyścioszka i mimo, ze czasami mogę mieć lenia to generalnie jak wpadnę w trans tooooooooooooooooooooo................... ho hooooooooooooooooooooooo....................... najlepiej nie mieć wtedy nikogo w pobliżu ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jollek:) zapraszamy ! ja obleciałam sklepy z dywanami, kupiłam sobie jakiś ciuch, a teraz faktycznie w nurcie tego o czym mowa biorę się za sprzatanie ;):P a pogoda wzorowa, cieło, słonecznie lecz nie za gorąco:) nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital, to jesteśmy przeciwieństwami :-) Trudno o mnie powiedzieć \"brudas\", ale no nie mogę sie zmusić do sprzątania, ba, nie mogę się nawet zmusić, do odłożenia rzeczy na swoje miejsce. Po prostu dla mnie tematy związane z domem mogłyby nie istnieć - dom to oaza relaksu, nie sprzątania. Musi się sprzątać.........samo :-D :-D Ja nie wiem, ale pogoda w Wawie cos podupada, bo trudno powiedzieć, żeby było ciepło 😠 Nawet nie ponoszę rzeczy, które sobie specjalnie na lato kupiłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też nie przepadam za sprzątaniem.... a po dzisiejszym dniu do do sprzątania nikt mnie nawet wołami nie zaciągnie. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice, tak ja jestem z tej \"duże wioski\", którą kocham :-D To jesteśmy blisko siebie ??? Byłoby cudownie, bo tu jak widzisz Małopolska nam topik okupuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie mieszkam w Nowym Dworze Mazowieckim. A pochodzimy z okolic Łodzi - dokładnie Zduńskiej Woli. I pewnie za jakiś czas tam wrócimy. Ale prawie trzy latka spędziliśmy tu... To Warszawki rzut beretem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nazwy znam tą miejscowość - w którym kierunku to jest ?? Łódź - tam nasi znajomi mieszkają, ale nie znam za bardzo tego miasta, jedynie flagową Piotrkowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zduńska Wola - Pomiędzy Łodzią (ok 50km) a Sieradzem (15km).Łódź to min moje studia - ach kiedy to było... Pewnie znasz tak Łódź jak ja Warszawę :) - No może już teraz znam lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazienka juz lśni:):) ja dziewczyny naprade lubie spratac:) wiec chetnie moge wpaść do którejś posprzatac-do tego dobra muzyka cos słodkiego w trakcie sprzatania i mągę biegac ze szmata:) wiec wiecie.....jak cos to jade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku kochana - ja Cię zapraszam serdecznie i nie tylko do sprzątania... (ja też lubię coś słodkiego ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję:D super!!! Jak możecie podajcie gdzieś dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie fotki w stopce, więc codziennie klikac i klikac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przekroczyłam mój plan na dzisiaj i umyłam wszystkie okna w mieszkaniu (mycie to pestka tylko prasowanie firanek brrrrrrrrr) potem zrobiłam pyszne leczo na jutro i teraz już konam! Oj mężuś będzie musiał mi jakiś masażyk zafundować chyba :) dobranoc wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wczoraj dostałam zakaz wielkiego sprzątania od mojego B. i propozycję, że dziś sam to zrobi :) ostatnio pięknie okna umył. W ciąży łatwiej mi przyjąć taką pomoc ;):) to leczo tak tu krąży smakowicie, że chyba je dziś zrobię :) a tymczasem zmykam wić :D;) może uda mi się ten dywan dziś kupić. udanego dnia wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Martaanno doskonale rozumiem Twojego męża i chwała Mu, ze Ci tak pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×