Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Witaj dianusia :) Gratulacje i może opowiedz nam coś o sobie :) Jesteśnaprawdę świeżo upieczoną żonką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie Laseczki:);):) Dianusia, witamy w naszym gronie ! Jak to miło,że ktoś pamięta: fiołka, validos - z serca dzięki za pamięć o moim Tacie. Zdałam sobie sprawę,że wciąż, jak w piosence chyba MM, \" moje serce należy do Tatusia \";) Wczoraj przy spotkaniu po Jego powrocie ze szpitala było wiele wzruszeń. Skrzętnie ukrywanych, buzujących najgłębiej w sercu... nie chcę by widział jak bardzo o Niego drżę, jak się martwię....mieszanina radości, miłości i właśnie skrywanego lęku. a_guu, myślę o Tobie ciepło i życzę dobrej decyzji ws. maleństwa:) fiołka, niech nowości do przyswojenia przyswajają się bezboleśnie i... odwagi !:) Wszystkim powodzenia w codziennych zmaganiach rodzinno-domowo-zawodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
kiedys -wysłałam Ci na maila dane odnośnie rozwoju zawodowego. Mam nadzieje ze sie przyda! mieszkanko w Skawinie nieaktualne! ale nie poddaje sie!! całuski dzieczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!! Dziękuję za wsparcie i mam nadzieję, że to coś da bo ja już nie wyrabiam nerwowo. No bo jak można od 6 lat szukać pracy. Owszem miałam i to nie jedną ale na 3 miechy, najdłużej to pracowałam 8 miesięcy :o Mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Jak mówiła zawsze moja ciocia mam więcej szczęścia niż rozumu :p Oczywiście chodziło o to, że zawsze wsystko robię pochopnie a dopiero po fakcie myślę o tym co się stało a zresztą kto tam ją wie o co tak na prawdę chodziło :p Oki to narazie tyle. Jak będę miała chwilę to jeszcze wejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
Szkatułko jestem z Warszawy mam 24 latka,nie wiem co oge jeszcze o sobie napisać.Rok temu skończyłam studia i teraz tak jak jedna z forumek szukam pracy,bo d9o tej pory to tak na 3 miesiace byla. Tak jestem świeżą mężatka i barzo szczęśliwą żonką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Buziaczki dla wszystkich! Dla najświeższej upieczonej dianusi również - witaj w klubie :) Szkatułko folik poszedł znowu w ruch! Tylko, że w nocy nie mogłam spać, bolał mnie brzuch, wiec chyba @ się zbliża jednak. ale nie zamierzam się poddawać, od tej pory cicho-sza, żeby nie zapeszyć, a jak się uda, to dowiecie się jako jedne z pierwszych! Aguuu nie załamuj się... Może wszystko sie dobrze pouklada szybciej niż myślisz? Jeśłi jesteś zarejestrowana jako bezrobotna, to moze masz szanse załapać się na jakieś szkolenia albo kursy z Urzędu Pracy? Z tego co wiem, to teraz jest sporo takich ofert finansowanych z unijnych środków. Warto zbierać papierki, może a nuż się kiedyś przydadzą? Kiedyś - powodzenia w pisaniu planu! Martanno - z tatą na pewno wszystko będize dobrze :) Filipko - pozdró kruszynkę :) I w ogóle wszystkim Wam życzę miłego i owocnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martano możemy sobie podać rękę. Dziś sie dowiedziałam, że mój teść może mieć operację ale wszystkiego dowiemy się dopiero w piątek. Bo dopiero w piątek dotaniemy odpowiedź od specjalistów, czy ten przypadek jest operacyjny czy też nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie mam po malu sił!! Od dnia naszego ślubu średnio co 3 tygodnie coś :o Najpierw teścia brat zmarł a teraz teśia czeka ciężka operacja być może bo może okazać się, że będzie za wielkie ryzyko i ..........(ani nie chcę myśleć co dalej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu droga, jestem z Tobą i wiem, co czujesz:( jednoczę się w płaczu i w trosce o bliskich ! Jestem z Tobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ten topik mi gdzies uciekl ale juz go odnalazlam ;-) Widze i radosci i smutki. To zrozumiale jak bardzo martwimy sie o naszych najblizszych, czasem po prostu trzeba wierzyc, ze wszystko bedzie dobrze ;-)im wiecej osob wierzy w to samo tym lepiej. Trzymam kciuki! Mikimaus i jak tam u Ciebie? Masz juz jakas wiadomosc? ;-) Te pierwsze obajwy bywaja rozne czasem. U mnie bylo tak, ze po prostu wiedzialam, nie wiem skad, po prostu tak czulam, choc z punktu widzenia okresowo-cyklowego, ze sie tak wyraze bylo to niemozliwe. Lekarz tez powiedzial niemozliwe. A jednak .. ciaza. My swoje Bog swoje i nie pogadasz ;-) Witam Dianusie ;-) aguuu znow zaswieci sloneczko u Ciebie ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:):):):) Zacznę od tego, że chciałam wczoraj coś napisać iiiiiiiii w trakcie mojego pisania padł mi net... Ale nic to. Validos, jesteś wielka!!! Dostałam Twojego maila, bardzo bardzo serdecznie dziękuję Ci za pomoc🌻:) Ja znalazłam wcześniej inne linki, ale niezbyt owocnie pomocne. Dziś dostałam jeszcze podpowiedzi od dwu koleżanek, ale chyba mogę tylko jakiś zarys napisać, bo niektóre sprawy muszę ustalić z opiekunem, którego jeszcze nie mam, ale mam nadzieję niedługo nabyć... Dziewczyny jestem zakręcona niesamowicie, codziennie jest tyle jakichś telefonów papierków spraw, że zaczęłam nawet o niektórych mniej ważnych sprawach zapominać, co nieco mnie dziwi i martwi, bo nigdy mi się to nie zdarzało...., mam nadzieję, że niedługo jakoś wszystko okrzepnie, pewno jak już się wszystko ustali, to będzie odrobina spokoju:) Witam naszą nową świeżo upieczoną mężatkę:) Filipko, Martoanno, mikimaus, szkatułko, Kingo, też młoda mężatko🌻 dla Was:):):) A_guuu Kochana nie załamuj się. A wczoraj, nie chciałam się absolutnie wtrącać w Twoje sprawy, chodziło mi tylko o to, by nieco podnieść się na duchu i wówczas podjąć decyzję o dziecku, tylko tyle chciałam Ci podpowiedzieć. Buziaki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk mężatki :D oto kolejna świeżo upiczona mężatka się kłania :) Dokładnie 16.09 był TEN wielki dzień 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku witaj tutaj:):):):) Właśnie miałam Ci po pierwsze jeszcze raz pogratulować, a po drugie słuchaj, do mnie doszedł Twoj mail bez załącznika... NIe dostałam zdjęć. Czy mogłabyś... jeszcze raz....:) Buziaki dla Ciebie i dla męża;):):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś wysłałam zdjęcia są spakowane \"rar\". Powinny dojść. Dzięki za gratulacje ;) jak na pięciodniowe pożycie małżeńskie jest Nam wspaniale :P :D Jakiś paskudny wirus mnie dopadł. Boli mnie gardło, kręci się w głowie i katar jak diabli!!!! A za półtora tygodnia mam wesele koleżanki :( pójdę chora, albo mnie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !!!! zastanawiam się właśnie jak też możecie wyglądać, jakoś fajnie jest móc sobie wyobrazić wizualnie z kim się rozmawia:) i nie chodzi koniecznie o fotki ! :) ja, na ten przykład, jestem niezbyt wysoką blondynką:) wszyscy mnie odmładzają o kilka lat ;) ale nawet już mnie to cieszy;) widziałam już fotki momiki ( gdzie Ona się podziewa ??? ) naprawdę fajna z Nich para:) dobrego dnia i niech ewentualne nasze troski pierzchają gdzie pieprz rośnie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpinam się:) Ślub był 9 września, teraz jesteśmy na etapie remontu naszego skromnego gniazdka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś wiem, że nie było twoim celem wtrącać się ja nawet tego tak nie odczułam. Ja cholery dostanę. Wszyscy się mnie pytają jak to wygląda (chodzi o teścia) a ja sama nie wiem. Nie mam pojęcia na jakim stadium jest choroba, nie wiem jakie są komplikacje pooperacyjne, ja nawet nie rozumiem terminu nieoperacyjny :o Ja nic nie wiem!!!!!!!! Teraz nie dzieci mi w głowie - jak szybko można zmienić zdanie. Podobno jutro ma być opinia specjalistów. Pozostało tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A_guuu, zacznę od Ciebie. Nie wiem, jak Cie wesprzeć, ale będę trzymać kciuki za to, by wszystko ułożyło się możliwie jak najlepiej. Boję się pytać, domyślam się jaka to choroba. Trzymajcie się dzielnie i wspieraj swojego męża, on to chyba bardzo przeżywa 🌻. Szkatułko, życzę Ci bardzo miłego dnia ii powiem Ci, że masz strasznie fajną stopkę, niby standardową, ale jednak nie, bardzo fajna, naprawdę:) Agatko, Kasiaku:) hej:) Kasiaku, zaraz sprawdzę pocztę:)):):):):):) Martoanno:), jeśli wszystkie mamy na to ochotę, to możemy wymienić się zdjęciami, choćby ślubnymi:), a co do opisu:) to:) Liczę sobie 168 cm wzrostu, mój mąż 186, oboje jesteśmy ciemnowłosi i raczej ciemnoocy:) i chyba oboje średniej budowy:):):) Pozdrawiam bardzo ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, nic na siłę, kto ma ochotę na zdjęcia i ich wymianę temat jest otwarty:) ja chętnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś odbierz pocztę. Chyba na dobry adres wysłąłam :p A tak a propos fotek to ty chyba nie dostalaś ode mnie zdjęć ślubnych prawda?? Bo widziałam, że nie miałam ciebie wpisanej w książkę adresową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, agatka: gratulacje dla Was i świeżo poślubionych Mężów !!!!!! niech się Wam darzy :):):):):) dzięki za zasilenie naszego grona;);) razem jakoś raźniej;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie: wrzuciłam właśnie swój mail na preferencje, gdyby któraś z Was miała ochotę wysłać np. fotkę. Naszą też prześlę zainteresowanym, proszę w razie czego o sygnał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki! Wszystkie pozdrawiam serdecznie i wszystki życzę słonecznego dnia, takiego jak u mnie za oknem :) Filipko, czekam cierpliwie, nic jeszcze nie wiem, nie mam żadnych przeczuć, ale jestem dobrej myśli. Nowe dziewuszki - napiszcie coś o sobie :) Szkatułko bardzo fajna stopka :) Dziewczynki mam krótką pamięć, czy są tu \"czerwcowe panny młode\"? Kiedyś ma date w stopce, a reszta? Może sobie przypomnimy nasze daty? Ja 24.06.2006 Martanno, pomysł dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;):):):) Baaaaaaaardzo dziękuję za zdjęcia Agatki i Kasiaka, są wspaniałe:):):):) Naprawdę wyglądacie świetnie:)🌻 A_guuu, dzięki za maila, odpisałam i leci do Ciebie mój mail, ale coś mi się zakorkowało, więc moment potrwa wychodzenie maili z mojego kompusia. Trzymaj się ciepło🌻 Martoanno:), lecimy do Ciebie, ja i mój kochany mąż:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaki tu od rana ruch :) dziękuję za miłe oceny stopki :) Ja dziewczynki pracuję nad specjalną stronką, więc niebawet tam zobaczycie moje zdjęcia. A ja jestem lipcową mężatką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikimaus większość z obecnych na tym topiku wie o mnie już bardzo dużo:) A dla tych co nie wiedzą: mam 22 lata, mój mąż 25. Jesteśmy z Polic, teraz już ze Szczecina. Studiuję Technologię chemiczną na Politechnice Szczecińskiej, jestem na 4 roku. Mam dosyć przewrotne, często nie rozumiane poczucie humoru, przez co często uchodzę za jędzę. Nie ukrywam swoich myśli, tylko piszę, co uważam, wic często atakują mnie pomarańczowi. Na razie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dodałam swojego maila w preferencjach. Szkatułko nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Twoją stronkę :) A zatem fotki w ruch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesteście, dziękuję już teraz !!!!!!!! ( jeszcze nie zajrzałam ), wieczorkiem z domu wyślę też co nieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×