Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

Martoanno, fotki poszły :) Jeśłi jeszcze ktoś ma ochotę na wymianę, to zachęcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
Witam! Troche mnie nie było! wiecznie w biegu, ostro wziełam sie za szukanie mieszkania w Krakowie! Ceny -SZOK. Jeżdze i ogladam! przegladam gazety i internet. A wczoraj siedzieliśmy z moja siostrą z zadaniami z matmy do 24! Koszmar a tu człowiek po studiach i ma problemy w 3 gimnazjum:) caluski! zmykam popracowac troche! wiecie co czasem mi sie juz marzy domek i dzidziuś! wiec biore sie za szukanie mieszkania!! całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoanno! Czy podałaś dobry adres maila? Bo ja otrzymałam zwrot mojego maila do Ciebie z informacją, że podane konto nie istnieje :((( Szkatułko, już wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejejej... Słuchajcie, popełniłam pewien błąd, stąd moje zdjęcia wysyłają się strasznie długo. Miałam przygotowane zdjęcia zmniejszone do sprzedaży sukni, natomiast teraz postanowiłam wysłać inne, te które już odebrałam z sesji plenerowej. Ich rozdzielczość i jakość jest super, stąd są ogromne... pzrepraszam. Postaram się poprawić.... Albo poczekam na moje Misiątko, które jutro to naprawi, niemniej do Ciebie martoanno coś idzie. Buziaki, może ja też dodam mail??:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikimaus, adres jest dobry, w każdym razie Kiedyśkowi się udało wysłać:) Otwieram jednak w domu i stamtąd będę wysyłać Wam dziś wieczorem, tu mam problem:( ( martaannam@o2.pl ):) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane powiedzcie mi co robię źle. Nie mogę zmienić swoich preferencji. Kiedy wejdę w preferencje i coś zmienię, gdy chcę to potwierdzić to otrzymuję komunikat, że nastąpił błąd i że nie odnaleziono identyfikatora użytkownika. Dlaczego tak jest?? Jeśli ktoś wie, to proszę o radę, co zrobić. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiek, mam od Ciebie mailiki i dziękuję, z jakiegoś powodu nie daje się otworzyć zał., może moja wina albo lichy komp ??? Czekam do powrotu i spróbuję znów na domowym, jest jednak lepszy niż ten w pracy:) cmoki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, też to przerabiałam KIEDYŚ;) do skutku, aż się udało uniknąć tego komunikatu z kosmosu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to coż:), będę próbować. Hmmm, nie wiem czemu nie udało się otworzyć, może dlatego, że są duże. Jeśli dziś się nie uda, to poproszę mojego A., jak wróci, by pozmniejszał mi chociaz kilka zdjęć z sesji plenerowej:) Dziewczyny muszę już chyba uciekać, więc... posyłam 10000 uśmiechów dla Was na dziś:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawię jednak kompa, żeby wysłało się to, co ciągle się wysyła. Buziaki jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martoanno, spróbuję jeszcze raz za chwilkę :) resztę zachęcam do wysyłania fotek, kazdej odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
witam i czekam na fotki validos23@interia.pl. Swoje tez wyśle:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chcę Wam wysyłać takie serduszka różowe i kfiatószki niebieskie, ale nie wiem jak.....:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
❤️❤️🌼 Piszesz w nawiasie kwiatek albo serce!:):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK validos, dzięki bardzo:):):):):) w takim razie specjalnie dla Ciebie moja premiera: (serce) (kwiatek) ;);):) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda mężatka
To mają być kwadratowe nawiasy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
premierowy kwiat przypadł Tobie, to musi być dobry znak:);) brakowało mi Twojej, czasem lekko ironicznej, inteligencji :):) serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda mężatka
Martaanna - "o maj gad", jak mi się miło zrobiło, a jednocześnie sie zawstydziłam ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos - zapomniałam dodać, że piękna sunknia! No i w ogóle piękna para z Was :)) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
mikmaus -dziekuje za miłe słowa!! martaanna-widzisz chcieć to móc:) czekam na fotki dziewczynki moje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
bardzo ładne te zdjecia-mikimaus !!!fajnie wiedziec jak wygladacie! bardziej to wszystko realne:) czekam na fotki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś nie dostałam tego maila do tej pory. Tego co odpisałaś. :( Jestem w pracy :O Niestety nie można byczyć się w domu. Ja z miłą chęcią wymienię się jeszcze fotkami. Martano jesteś pierwsza na mojej liście do odstrzału :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też młoda mężatka
A_guu - co to znaczy "do odstrzału" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany julek, dopiero wlazłam na Ś.U.P. pełna dobrej energii a tu mnie z miejsca zmroziła wieść, że jestem na odstrzał !!!!! mogę chociaż znać powody przed straszliwą egzekucją ????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? mikimaus, jesteście tacy swojscy i mili, a Ty tak samo sympatycza jak Twój nick:):) masz adekwatny;) dzięki za zdjątka. W skrzynce znajdziesz coś od nas:) a_guu, a Wy doprawdy słodcy :);):) :) miło było Was ujrzeć jakimi jesteście w rzeczywistości;) bardzo dziękuję, odpowiadam naszymi fotkami. Kiedyś, nic z tego, mimo prób nie otwiera się Twoja poczta:( póki co ślę Ci nasze:) proszę o znak czy dotarły. a teraz zamieram i czekam co się bedzie działo ( odstrzał!!!!!)???? pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×