Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

taaaaaaaaaaaaaaaaaa............ nikoguśko tu nie ma, tylko ja i ta myśl.................................... z drugiej strony patrząc: topik zaczyna nasycać się wątkami sensacyjno-kryminalnymi........nagły zwrot akcji Czuję drrrrrrrrrrrrrrrrrreszczyk............................. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej tak mi się napisało a wy od razu...........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :p Mmmmmmmmmmmm \"słodcy\" - pierwszy raz tak nas określił ;) To nawet miłe i chyba nieco zgobne z prawdą bo obydwoje jesteśmy takie \"słodke dziury\" :p też młoda mężatko wiesz mogę czasami kogoś zabić swoimi fotkami. Wiem czy ktoś nie dostanie zawału??!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu :):):):) w głębi ducha wierzyłam w happy end:):):);););) ( śmiech) no, wierz mi, tak Was odebrałam i cieszę się, że trafnie:) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam powiedzieć, że foty doszły. Bardzo dziękuję. Bardzo dobrana z was para. Nie będę słodzić bo w końcu kogoś jeszcze tu zamdli ;) :p Zresztą jak juz gdzieś napisałam każda z nas w tym dniu wygląda naprawdę wyjątkowo pięknie. To szczęście tryskające z młodych panien powoduje, że chociaż na chwilę świat jest piękniejszy. A i kobieta po ślubie jakoś pięknieje, nie uważacie tak??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki a_guu, a ze słodzeniem masz rację;);) wiele osób mówi nam, że właśnie jesteśmy \"dobrani\" albo że \"pasujemy do siebie\", to pewnie bardziej nawet widać z zewnątrz:) ja osobiście wyławiam to \"pierwsze wrażenie\" i piszę o tych odczuciach jakie mam oglądając Was. My podobnie jak Wy jesteśmy niezłe pieszczochy, ale trudno mi orzec czy to \"na oko\" widać;):):) Mój mąż twierdzi, że faktycznie miłość i małżeństwo korzystnie na mnie działa, także jak chodzi o wygląd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że jesteście pieszczochami to też widać ;) Śmieszkami chyba też prawda?! Idę trochę popracować :o ale będę zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoanno 🌼🌼 !! Po pierwsze fajna z Was parka :) Po drugie: dzięki za komplement pod naszym adresem :))) Jak powiem mężowi, to się pewnie ucieszy. Dziewczynki: nasza założycielka topiku to bardzo promienna i wesoła osóbka, do tego bardzo ładna. Podpisano: Jarząbek Validos, doszły moje fotki?? Miłego wieczorku wszystkim Wam życzę, ja mam właśnie maraton filmowy, ale jeszcze tu zajżę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, cholewcia, nic się nie ukryje;);););):) Mąż ma, owszem, spore poczucie humoru i pogodę ducha, i to widać:) W tym myślę ma jakąś przewagę nade mną i dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!! pisałam już jak ważną cechą jest dla mnie humor u faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie:) Tamtego korka mój komputer nie wytrzymał, a musiałam już wyjść. Teraz ponownie wysłałam inne maile do a_guu i do Martyanny moje jedno zdjęcie-zmniejszone już kiedyś. Dziewczynki sprawdźcie pocztę:) Pozdrawiam Was cieplutko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha... martoanno, nie dostałam fotek...bardzo proszę:) A ja prześlę więcej swoich jak zostaną zmniejszone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikimaus, ej !!!:) miało nie być słodzonka !!!!!;););) dziękuję Ci za dobre słowo, powiem, że jestem lekko zażenowana ale wdzięczna za tak miłą ocenę..............:):):) z drugiej strony rozumiem różne pochwały, bo sama lubię i umiem dostrzec czyjeś pozytywy. Piosenka jest może sentymentalna, może passe, ale nie dla mnie, do mnie bardzo przemawia:) mikimaus, obiecujemy być grzeczne !!!;) \"zaplącze drogi, pomyli prawdy, nim zboże oddzieli od trawy....\"🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło o 20.07:) Myśle, że o ile coś nie usiadło na łączach, to niedługo powinno dojść, do mnie też jeszcze nie idzie. Pozdrówki dla Validos:) A tak w ogóle, to jak Wam minął dzisiejszy dzień??:\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoanno dzięki:):):):) Bardzo fajnie wyglądaliście:)):), w ogóle piękna sceneria:) Bardzo ładne zdjątka:) Acha...nie uwierzysz. Teraz przyszły oba maile ze zdjęciami, te, które wysłałaś teraz i te, które się zawieruszyły. Dzięki wielkie, mam nadzieję, że moje zdjęcie dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś mam nadzieję, ze ty dostałaś ode mnie odpowiedź. Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja poszła do Ciebie, dostałam odpowiedz i odpisałam. 🌻 dla Ciebie A_guuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu!!! dzięi za śłiczne fotki, wkrótce wyślę Ci swoje. Śliczna kobitka z Ciebie, a zwłaszcza włosy - bajer! No i pięny welon :) Teraz czekam na foyki Kiedyśka :)))))) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki, idzie jedno:) To samo, które posłałam do martyanny:), mam nadzieję, że dojdzie. A jak będą zmniejszone pozostałe to prześlę więcej:):):):):) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam fotki od szkatułki, oboje z Mężem pełni uroku, co u szkatułki wyczułam dawno, a teraz ujrzałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suuuuuuuuuuuuuuper jesteście dzieczynki :) Dostałam fotki od martyanny, validos, a_guu, kiedyśka, no i od szkatułki :) wszystkie super :)))) a _guu i kiedyśku, już zasypiam, więc moje puszczę Wam rano. Czy o kimś zapomniałam? Jeśli tak przepraszam :) Dobrej nocki, do jutra :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki :) Zdjęcia, ktore dostałam są urocze:) Martoanno dzięki, czasem ktoś nam mówi, ze wyglądamy, jakbyśmy ukradli niebo, a my po prostu odnaleźliśmy siebie i jesteśmy szczęśliwi :) Dziś obudziłam się i tak żle się czułam, ze myślałm, ze nie stanęz łóżka. Czyżby zaczęły dopadać mnie mdłości...? Zjadłam słodkąkaszkę campiny i jest na razie oki ;) Ale chyba idęsię położyć, bo jakaś strasznie krótka była ta noc... Miłego dnia w pracy, w domu i na poszukiwaniach pracy i domku :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkatułko, macie to \"niebo w oczach\" i mnóstwo czaru - prawda !!!! a Ty jesteś naprawdę urodziwą dziewczyną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dziś dobieram płytkę od fotografa :) podajcie meile to Wam powysyłam :) Mam meile jedynie od dziewczyn z \"przygotowań w toku.....\" o resztę poproszę. Kaseta z wesela dopiero za dwa tygodnie :( juz nie mogę się doczekać. A na album ze zdjęcimi też sobie poczekamy ze dwa tygodnie. Dziś mamy powybierać sobie zdjęcia, które sie nam podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×