Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

Świeżo Upieczone Mężatki

Polecane posty

cześć z rana:) no to czekamy na wieści od Miki:) pewnie już dotarła do szpitala... Trzymaj się, kochana😘:) miłego dnia wszystkim🌻 u nas od rana deszcz................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie tu sto lat, ale o miki pamietalam.Tez trzymam mocno kciuki. Glowa do gory!!! Bedzie wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Miki-trzymam kciuki! Ale chyba bardziej jutro się przydadzą! Alice-ja też wysłałam Tobie kilka zdjęć:-) Bardzo ładna fryzurka, kolor też super! Ja właśnie myślę o jakimś balejażu, ale myślę już o nim od prawie roku;-) Nie mogę się zdecydować-trochę mi szkoda, bo nigdy nie farbowałam włosów (poza jednym epizodem-który miał być kolorem na 3 mycia, a okazał się być kolorem przez 2 lata:-D-dopiero ścięcie włosów pomogło)! Życzę miłego dnia!!! Na kawkę czas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. :) Mikuś Ty juz pewnie cała w stresie ale my dzielnie kibicujemy. Netka dostałam maila ale ze zdjęciami gorzej ;( buziaki . Idę zrobić kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka- już widziałam zdjęcia. Sliczna z Was para i pięknie razem wyglądaliście. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie! Mikuś nie mogłam wczoraj zajrzeć ale trzymam mocno kciuki!!!! Alice śliczna fryzurka bardzo ci w niej do twarzy :) bardzo dobra decyzja na prawde 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja-piękna fryzurka:):) normalnie nie mogłam sie napatrzeć:)i napodziwiac:) u mnie od rana zamieszanie w pracy - kiedys udusze tych moich kolegów co przynosza faktury po terminie!!!! a ja sie musze potem tłumaczyc z tego MIKUŚ sercem jestem z Tobą i maleńką królawną naszą:) ❤️ Kiedysiu w sobote ide porobic badania i mam za 10 dni sie zgłosic na kontrole z wynikami! ale wiecie co jestem dobrej mysli:) całuski i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka, bardzo miła fotka :):) Alu, fryzurka śliczna :):) Jak tak oglądam zdjęcia Was wszystkich, to każda ma w sobie COŚ.... Na razie żadnych wieści od Miki. Jak się odezwie natychmiast dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie jesteście - urosłam. ;) Ja też walczę z fakturami sierpniowymi i szlag mnie trafia. mam jeszcze pytanie, czy po odstawieniu tabletek juz teraz powinnam skonsultować się z lekarzem? a może poczekać do @? laik ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice! - poczekaj do @ jak bys nie miała do 10 dni wtedy id do lakarza:) ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze! :) natka:) ale miła i piekna z Ciebie kobietka:) martus daj zaraz zac bo ja siedzie jak na szpilkach:) alice- hahah fakturki kochane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos ku ja właśnie \"koryguję\" raport kasowy za sierpień. (doszło kilka fakturek, które należy tam wcisnąć) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital - odnalazłam przypadkiem link do Twojej sukni ślubnej i cosik mi się wydaje, że nie dostałam od Ciebie zdjęć bo buziaka nie widać :( A mogę poprosić o jakąś Twoją foteczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszytskie tu w księgowości siedzą;-) Ja po części też, ale od innej strony:-) Dzięki za komplementy:-D Ja za żadną piękność się nie uważam-normalna jestem:-P No może mogłabym być trochę chudsza;-) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dołanczam sie do dziewczyn oszalałaś :P Alice poważnie fotki nie wysłałam? Ale gafa zaraz Ci coś podeślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice już coś posłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi-na tym zdjęciu tak nie widać, ale od ślubu przytyłam 5 kg:-( Chociaż wcale wtedy się nie odchudzałam-stres zrobił swoj:-P Teraz to ani nie tyję, ani nie chudnę-cokolwiek bym nie robiła; no chyba, że przestałabym absolutnie jeść, ale to raczej mi nie grozi;-P Za bardzo kocham jeść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co Wy dziewczyny spicie??? :( Alice fotki doszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adital - doszły - i nawet odpisałam :) Mam już dość tego dnia. Sierpień w pełni - tyle tam bałaganu. A co i Mikusi? Macie jakieś wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja jej wysłałam sms\'a bo wczoraj nie życzyłam powodzenia ale milczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice na maila odpisałaś? Bo nic nie mam :/ A co do miki to aż trudno uwierzyć, że jutro już będzie miała Zosieńkę!! Ale jej fajnie :) Oby tylko wszystko poszło dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice - dziękuję za zdjęcia - ślicznie Ci w tej nowej fryzurze. Czy Zosia przyszła już na świat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Tmm, Zosia jutro przed południem, czekamy na wiadomośc od Miki o której ma cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. aale musi być zaaferowana...nie byłabym zdziwiona gdyby z tego wszystkiego zapomniała o smsach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alice teraz dostałam maila :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym była przerażona 😭 Podziwiam Miki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Ja tyle co weszłam do domu. Od rana latałam jak opętana. Między innymi miałam wizytę u lekarza i mam mieszane uczucia :o Po pierwsze maluch jest ułożony pośladkowo ale lekarz pociesz, że jeszcze ma czas, po drugie to kazał mi liczyć ruchy bo maluch jest za spokojny, po trzecie muszę zrobić badania kardiologiczne ze wględu na moją malutką wadę bo może się okazać, że w gre będzie wchodziła tylko cesarka. Ach nic mnie tak nie martwi jak to czy maluch jest faktycznie zdrowy. Dziś pierwsze odliczanie tak więc jak możecie to może chociaz pomyślcie o moim małym bo może siłami nadprzyrodzonymi uda się go trochę ruszyć ;) Oczywiście cały czas myślę o miki i mocno za nią trzymam kciukasy :D Ale ma fajnie jutro już zobaczy swoją Zosieńkę. Pędzę jakiś obiadek upichcić bo mąż za godzinkę będzie już w domu i jak zwykle głodny ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×