Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

fajne książki

Polecane posty

Gość gość
Męsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź też w księgarniach, np. na www.CKWiedza.pl znalazłam mega dużo ciekawych, wartych uwagi książek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam książkę "Feralna umowa" Wiesława Rybskiego. To powieść z gatunku thriller, która opowiada o sprawie zatonięcia rosyjskiego statku wybrzeży Korei. Ciekawa fabuła, super się czyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość possera

Z aktualnych pozycji polecam na pewno - livro.pl/zlamane-dusze-st-james-simone-sku1212471930.html

Coś dla fanów thillerów - niepokojących, ciekawych, o duchach, coś naprawdę wciągającego.

To jeszcze świeżynka, ale faktycznie w ostatnich miesiącach mamy prawdziwy wysyp fajnych książek - szczególnie kryminałów 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaP

Aktualnie nic nie czytam, zaczęłam Bezpieczną Przystań Danielle Steel, ale w ogóle mnie nie wciągnęła, chyba nie dla mnie. Czekam natomiast na bardzo fajnie zapowiadającą się powieść Uczeń Nekromanty, która ma wyjść chyba w lutym albo jakoś tak. Reklamują jako bardzo mroczne fantasy i w to mi graj, bo taki gatunek jest mój ulubiony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia Kobierska

Znacie jakieś wartościowe książki(bądź artykuły na blogach, filmiki na YouTube lub dokumenty), które opowiadają o historii mody w Polsce? Bardzo interesuje mnie ten temat i szukam róznych tytułów. Ostatnio wpadłam na artykuł o książce „Polskie piękno. Sto lat mody i stylu” Karoliny Żebrowskiej http://kolorowaszafa.com/historia-mody-polskiej-5-ciekawostek-ktore-cie-zaskocza-ksiazka-polskie-piekno-sto-mody-stylu/. Sprawdźcie sobie koniecznie tę książkę! Znajdziecie w niej wieeeele smaczków i ciekawostek, szukam czegoś w podobnej konwencji.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio nic nie czytam, bo brak czasu :( coś fajnego by się przydało i wciągającego, nie musi być jakies bardzo ambitne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz czytam 'Mojego pięknego syna'. Polecam. Nie jest to lekkostrawna historia, ale zdecydowanie poruszająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka

Ja także polecam "mojego pięknego syna". przejmująca i naprawdę ciężka lektura, ale warta uwagi. nie jest to książka na luźne popołudnie, ale to naprawdę ważna ksiązka - zwłaszcza dla rodziców i nastolatków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie czytam książkę "Lifting bez skalpela. Trening mięśni twarzy",  a raczej poradnik, zawiera sporo porad jak wzmocnić mięśnie twarzy, poprawić jej elastyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alunia34

A ja się ostatnio zaskoczyłam, zamówiłam książkę "Uczeń nekromanty" E.Raj,  bo była w ogromnej promocji u autora, co przy moim skąpstwie ma znaczenie, myślałam że będzie trochę kiła, skoro taka tania, a tu szok, pozytyw.  na świeżo przeczytane mam, jak siadłam, to wstać nie mogłam , nie wiedziałam że w Polsce jeszcze powstaje taka dobra fantastyka!
Wcześniej myślałam że jak Polska to tylko Wiedźmin 🙂

Ksiażka nie jest szeroko reklamowana, a wiele gniotów ma mega akcje w mediach, szkoda, wydawnictwo powinno się bardziej postarać, robią kiepską robotę, takie dobre książki toną w szumie wśród celebryckich wypocin, nowych talentów nikt nie promuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kertes

Sądzę, że powinno to was zainteresować, popatrzcie - virtualo.pl/ebook/becoming-moja-historia-i236947/

Wcale nie jest to typowo babska książka - raczej lektura dla każdego. Inna kwestia - treść jest ciekawa, wciągająca, interesująca. Wiele faktów, o których raczej nikt nie słyszał. I rzeczywiście - trudno było się spodziewać po tym ebooku tak dobrej twórczości. Tj. twórczości tak wciągającej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia25

Czytam Pacjentkę. Kupiłam ostatnio w empiku bo polecali, a przewaznie jak polecają, to im ufam. I fajnie się zapowiada, takze mozesz sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MinniM
Dnia 12.06.2019 o 12:58, Gość Kinia25 napisał:

Czytam Pacjentkę. Kupiłam ostatnio w empiku bo polecali, a przewaznie jak polecają, to im ufam. I fajnie się zapowiada, takze mozesz sprawdzic

Ok, sprawdzę w takim razie, bo już sporo osób polecało. Będę wracać z pracy to wejdę do tego empiku 😉 Ode mnie z pracy sporo koleżanek czytało, miałam pożyczyć, ale wolę mieć na swoim regale żeby stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wypożyczam w bibliotece ale kurczę większości książek nie ma 😞

Mamom polecam książki Doroty Zawadzkiej,Superniani.Fajnie wszystko opisuje o wychowywaniu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Monika Rzepiela świetnie pisze o dawnych epokach, chociażby w końcówce Dwór w Czartorowiczach – Nowe Pokolenie. Jak dla mnie mistrzowskie prowadzenie zdarzeń sprzed wieków, a człowiek myśli, jakby to było wczoraj 🙂 Uwielbiam romanse i powolne prowadzenie historii, że można poznać bohaterów. Do końca nie wiedziałam, jak to się wszystko skończy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×