Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość aniaaxd2
jak ja miałam z kuleczka to wyjmowałam powoliiii i smarowałam antybiotykiem żeby był poślizg ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaxd2
jak wygląda przebicie nosa igłą u kosmetyczki , i jakie kolczyki do nosa są najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
U kosmetyczki nie wiem jak wyglada bo ja mialam w profesjonalnym studiu nos przebijany,a najlepsze sa kolczyki o kształcie litery "L" lub tez takie proste z odkręcaną lub przykręcaną kuleczką (takiego chce miec bo mam zamiar sobie wymienic a mam tego w kształcie litery "L" :P) Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaxd2
jutro z chęcią opisze wam jak wyglądał ten zabieg , chociaż widziałam na internecie filmik jak konie nos kosmetyczka przekłuwała dziewczynie nos igłą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaDziuteX
Jak czytam te wypowiedzi to mi włosy dęba stają... Po 1: nosa NIE WOLNO przebijać pistoletem!!!!!! Pistolet służy tylko i wyłącznie do przekłuwania uszu... Jeśli ktoś Wam próbuje wmówić, że to nieprawda to uciekajcie gdzie pieprz rośnie!!! Pistolet miażdzy tkanki i o ile w miekkiej tkance ucha jest to do przyjecia, to nie ma mowy żeby był on używany przy przebijaniu chrząstki... Nos przebija się TYLKO I WYŁĄCZNIE IGŁĄ!!!!!!!!!!!!!! Po 2: profesjonalne przebicie nosa nie boli. Troszke może zaboleć przy przebijaniu ostatniej warstwy czyli błony śluzowej, ale to w sumie żaden ból :) Po 3: błona śluzowa szybko zarasta więc przez pierwsze 3 m-ce nie wyjmujcie kolczyka na dłużej niz parę godzin... a po 4: nie polecam kolczyków zakończonych kulką, gdyż nosząc je przez parę tygodni do zagojenia się nosa będziecie miały problem z jego wyjęciem... dziurka będzie na tyle szeroka że przejdzie przez nią igla kolczyka, ale z kulką będzie problem... no i ból gwarantowany... No i na koniec: jeśli kolczyk się znudzi większość z nas moze liczyc na to, że po dziurce śladu nie będzie po paru miesiącach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaxd2
a wiec nic przebicie nic nie boli ;) a co do kolczyków w kształcie litery L to pani co mi przebijała to odradziła mi taki typ kolczyka gdyż powiedziała mi ze ona wrastają w skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
to wygaduje ci bzdury bo nie ma o tym zielonego pojecia! ja bylam w PROFESJONALNYM studiu i dostalam takiego, i mam go juz roki nic mi sie z nim nie dzieje a to co ona Ci powiedziala to zwykly bzdety -_- Pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie : jakiej grubości powinnam mieć wenflon jak chce przekłuć nosek?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowanaxd
ja mam już kolczyk tydzień i jeszcze musze zaczekać bo mam jakąs małego strupka czy coś i jeszcze nie jest zagojone bo nie można go wyjąć łatwo. Ja mam z kulką i nic nie wypada .. różne są zd. ale ja będe używała z KULKĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzisiaj byłam u kosmetyczki. Przebiła mi nos \"pistoletem\". No, powiem że boli bardziej niż przebijanie ucha. ;p Oko zaczęło mi łzawić. xd no ale ok. Nie było źle. ;) Kosmetyczka powiedziała że moge zmienić kolczyk w ten sam dzień, kiedy miałam przebity nos. Coś w to wątpie bo mnie nos boli i boję się tknąć. ;p Po jakim czasie od przebicia można zmienić kolczyka? Długo się będzie goił nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaczek
hej mam 15 lat i sama w te wakacje przebijałam sobie nos,nic nie bolało po prostu zwykłą igłę i kolczyk i już. bardzo długo się zastanawiałam czy zrobić sobie dziurkę i jednak opłacało się świetnie wygląda =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaxd
Hej! Mam 15 lat:D, chcę zrobić sobie kolczyka w nosie tylko nie wiem po której stronie, ile to się goi i jakie są problemy po np. dobrym nie wygojeniu się ;/ . Doradźcie mi proszę ;] Mój adres e-mail : agusia12302@poczta.onet.pl.. Z góry dziękuję :* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka2810
chcialabym sobie zrobic kolczyka igla i nie bardzo wiem jaki rozmiar igly nalezy kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczkaxd
siema=) ja przebilam sobie SAMA nos jakis miesiac temu z lewej strony. zakupilam kolczyk do nosa o dl ok 1cm zakonczony kuleczka. naostrzylam go i ciach... poszlo:) mialam maly problem z przebiciem ostatniej warstwy wewnatrz noska czyli tej blonki...:/ ale naciagnelam skrzydelko nasa i wtedy poszlo jak z platka;)) lzy polecialy samoistnie ale nie blolo:):):) ostrzac kolczyk spilowalam prawie cala kuleczke na koncu... w efekcie kolczyk wysuwal sie nawet jak sie smialam....:( nastepnego dnai kupilam taki sam ale juz kuleczki nie ostrzylam tylko taki wlozylam do noska... myslalam ze bedzie ok ze nie bedzie sie wysuwal a tu lipka pipka... kolczyk do dzis mi sie wysuwa z noska... :/ nos goi mi sie srednio... ostatnio wyczulam ze pojawilo sie jakies zgrubienie wokol dziurki wewnatrz noska... nie wiem czy to opuchlizna czy co...:/ przemywam nosek kilka razy dziennie woda utleniona. zamowialm na allegro 2kolczyki do nosa zakrecone. bo dosc mam ciaglego wsuwania kolczyka do dziurki!;pp mam pytanie: jak go teraz wlozyc..>?? bo ja nie mam pojecia! brylancik nie jest odkrecany! POMOCY!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikuś D
POMOCY! Mam kolczyka w nosku od jakiś 3 tyg. Wczoraj zauważyłam wokół niego niewielką górkę. Automatycznie nos zaczął mnie trochę boleć :( co robić? Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w londynie i tutaj miałam przekłuwany nos - pistoletem. Pan, który to robił (pan kosmetyk) dał mi płyn do dezynfekcji piercingu oraz pouczył abym nie zmieniała kolczyka przed upływem dwóch tygodni. Dziurkę miałam przemywać wokół kolczyka z tylko zewnątrz 2x dziennie. Powiedział że całkowicie zagoi się do 2 miesięcy i jak bedę wymieniała to najlepiej żeby był z białego lub normalnego złota albo ze stali chirurgicznej, przestrzegał przed srebrem w nosie. Tak robię i nie mam zadnych problemów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia1996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia1996
ja ide w wtorek przebic nos i bardzo sie boje bo kolezanka mi muwi ze najpierw naciagaja szczypcami a potem przebijaja igla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaallllllllllllllliiii
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=81bb2cba-e9b9-4183-b1bd-b337b7b5a1fb Kliknij w ten link, pozniej kliknij TAK!!!!!! jeśli chcesz otrzymywac punkty za czytanie artykułów w sieci! Punkty wymieniasz na nagrody dostępne w katalogu nagród! Jesli zarejstrujesz sie po kliknięciu w ten link otrzymasz dodatkowo 100 pkt Super nagrody! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
ja mialam nie szczypcami robione z nosem ale wenflonem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiarKa
Oficjalnie i Nie oficjalnie ; ) Nos przekuła mi kosmetyczka , pistoletem , wczoraj i wszystko jest w porządku ; ) i zero bólu ;] Nie trzeba w Profesjonalnym studiu . ' Ja mogę powiedzieć ze to mniej boli niż przebicie uszu ; ) ale to tylko ja tak móie ;) Pozdrawiam ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiarKa
Jeden strzał pistoletem i jest , okolo 1 minuty , nawet mniej , ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domcia1996
a nie wiecie po ile kosztuje w studiu na wolnosci kolo maca przebicie nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam przebijany nos u kosmetyczki. Mnie bolało... Bardziej niż przebijanie ucha. ;p Oko mi zaczęło wzawić. No ale już później było ok. Już mam kolczyka w nosie od prawie 2 tygodni i jest ok. Pierwsze dni po przebiciu nos był czerwony. Ale teraz już jest ok. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczkaxd
siema=) ja przebilam sobie SAMA nos jakis miesiac temu z lewej strony. zakupilam kolczyk do nosa o dl ok 1cm zakonczony kuleczka. naostrzylam go i ciach... poszlo mialam maly problem z przebiciem ostatniej warstwy wewnatrz noska czyli tej blonki...:/ ale naciagnelam skrzydelko nasa i wtedy poszlo jak z platka lzy polecialy samoistnie ale nie blolo ostrzac kolczyk spilowalam prawie cala kuleczke na koncu... w efekcie kolczyk wysuwal sie nawet jak sie smialam.... nastepnego dnai kupilam taki sam ale juz kuleczki nie ostrzylam tylko taki wlozylam do noska... myslalam ze bedzie ok ze nie bedzie sie wysuwal a tu lipka pipka... kolczyk do dzis mi sie wysuwa z noska... :/ nos goi mi sie srednio... ostatnio wyczulam ze pojawilo sie jakies zgrubienie wokol dziurki wewnatrz noska... nie wiem czy to opuchlizna czy co...:/ przemywam nosek kilka razy dziennie woda utleniona. zamowialm na allegro 2kolczyki do nosa zakrecone. bo dosc mam ciaglego wsuwania kolczyka do dziurki!;pp mam pytanie: jak go teraz wlozyc..>?? bo ja nie mam pojecia! brylancik nie jest odkrecany! POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa xD
ja przebiłam dzisiaj ale drugim naostrzonym kolczykiem i go zostawiłam i jutro chciałabym go zmienic i załozyć taki do nosa malutki ale sie boje...moge tak zrobic? czy poczekać zeby sie zagoilo i wtedy dopiero??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3109331093
Hej .. mam straszny problem . Nie mogę wyciągnąć kolczyka , na końcu jest kuleczka i nie chce przejść , co mam robić ?! Help !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Już jakiś czas temu byłam u kosmetyczki przebić nos. ;) Już mineło sporo czasu... a ja ciągle mam problemy z wyjmowaniem i wkładaniem kolczyka. Po prostu gdy próbuje strasznie boli. :/ Dzisiaj gdy wyciągnelam kolczyka miałam czerwony nos i w miejscu gdzie jest dziurka mam małe wybulwienie. ;p Przez to jak wkładam kolczyk bardziej boli. pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoXi *
Hei.. ;) Chcę sobie przebić noska. Zastanawiam sie nad tym czy to boli, i jaki najlepiej kolczyk wybrać. Prosze o pomoC.!! Moje gG: 1649149 ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×