Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość Dominika15
Ej pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
ja mam po prawej kolca i nic sie nie dzieje ;] masz go po tej stronie po ktorej ci sie podoba i to sa jakies bzdety o tych lesbach i tak dalej -_-' chodze do szkoly i nauczyciele nic na to nie mowili ze sobie nos przebilam jak i inne moje kumpele z klasy i poza niej ;] wiec jest git ;p :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika15
To u Cb jest fajnie. Bo u mnie w szkole jest całkiem inaczej. Jedni nauczyciele nic nie mówią inni tak jakby trochę szydzą, a jeszcze inni to od razu się na ciebie drą jakbyś nie wiem co zrobiła. Za to mogą nawet obniżyć zachowanie. Ale chyba zdecyduję się na kolczyka po konferencji. Dzięki za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajna12
Hej zrobilam dzisisaj kolczyk igla i nic nie bolala tylko szczypalo tak jak kosmetyczka mowila jedynie co mnie martwi to jest to ze mam troche czerwony nos i boli jak dotykam czy to normalne?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
normalne bo masz swieza rane ;] zagoi sie smaruj sobie sola fizjologiczna gdzies 2-3razy dziennie (kupisz ja w aptece) i bedzie git :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajna12
i mala rane mam w srodku nosadzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika15
To ja się chyba też zdecyduję na kolczyka, ale i tak boję się reakcji nauczycieli. Dlatego wymyśliłam, że zrobię go sobie na wakacjach, do rozpoczęcia roku szkolnego powinien mi się zagoić. I jak będę chodzić do szkoły to będę go wyciągać. Tylko mam pytanie czy tak można go wyciągać i wkładać i czy to boli??? Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajna12
a dlugo bede miala tak czerwony nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
NIE wolno wyciagac bo sobie uszkodzisz kanal i w tak krotkim czasie ci sie ta dziura nie zagoi nos to nie ucho ze sobie mozesz wyciagac i wkladac kolczyka...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
Dopóki Ci się nie zagoi to będziesz mogla miec rozne problemy z nim...np ropienie(mi nieraz potrafi i do tej pory nos ropiec a mam kolczyka juz chyba z rok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika15
Ale mi chodziło o to czy można go wyciągać już po tym jak się zagoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajna12
a ta plamka czerwona wokol nosa to ile moze byc?po jakim czasie zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
mowie ze dopoki sie nie zagoi to moze byc.do kilku miesiecy nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
tak ale nie mozesz tego robic codziennie bo mozesz sobie uszkodzic kanal to nie jest ucho ze mozesz to robic codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika15
Szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajna12
Jednak to nie od przebicia tylko mam uczulenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
musisz mic kolczyka zrobionego z jakiegos go***a a nie np z tytanu czy bioplastu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka hakinka
ja zrobiłam sobie po lewej stronie igła 9 i nic nie bolało i sama sobie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingateen
Hey;* jestem nowa, ale 1 czerwca przekułam sobie nos, pistoletem w salonie kolczykowania, prawie w ogólne nie bolało. Wczoraj mi się już znudził ten kolczyk i wyjęłam go i włożyłam taki kupowany, i ani razu mi nos nie ropiał ani nic, już mi się prawie zagoił i teraz to już w ogóle nie boli. Więc polecam przekłuwanie pistoletem i do dezynfekcji używałam tylko wody utlenionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx kasia xxx
jutro jade zrobic sobie kolczyk w nosie ale strasznie sie boje...jak dokladnie to wyglada i jak dlugo trwa ? ... niby obejzalam duzo filmikow na you tube ale .... i tak sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
skoro widzialas juz filmiki to nie bede znowu powtarzac jak to wyglada bo mi sie nie chce...xD powiem ci ze to nie boli ja mam kolca juz prawie od roku i jest git ;p smaruj go tylko po przekłuciu 2-3 razy dziennie soją fizjologiczna ktora nabędziesz w aptece i bedzie dobrze a nie masz sie czego bac :D :* :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx kasia xxx
dzieki....mam nadzieje ze bedzie wszysztko ok...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
napewno bedzie oki 3mam kciuki :D :* pozdrawiam :) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka123456789
mam pytanie czy u kazdej kosmetyczki mozna zamrozic podczas przeklocia nosa? i czy to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mońcia 1997
ja sobie przebiłam nosek wczoraj i tylko troszeńkę bolało;).. krwi dosłowne kropelka poleciała, a przebiłam kolczykiem naostrzonym:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina123456789
ja tez chciala bym sobie zrobic kolczyk w nosie ale sie potwornie boje i chciala bym zeby mi kosmetyczka zamrozila nos i dopiero zrobila mi kolczyk bo inaczej to chyba nie dam rady ale nie wiem czy to jest mozliwe zeby mi zamrozila go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też zastanawiam się nad kolczykiem. w nosie. Ale nie wiem czy warto, bo za 2 tyg wyjeżdżam do Chorwacji i boję się czy w wodzie słonej nie będzie się babrało... ; | Czy nic nie bedzie ropiało czy coś w tym stylu.. Może lepiej zrobić kolczyk po powrocie? proszę o odpowiedzi o rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annett
Zrób go po wyjeździe taki kolczyk średnio goi się miesiąc, a słona woda na pewno dobrze na niego nie zadziała:) Tak samo jak pocenie się przy opalaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingu
hej właśnie idę jutro przebić nosek chce się was spytać czy to boli ? I czym lepiej przebić nosek pistoletem czy igłą ? proszę o odpowiedz ;) pozdrowionka ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka014
Ja przebiłam sobie dzisiaj i szczerze mówiąc nie boli nic juz :D Przemywam spirytusem i jest git. Kosmetyczka przebila mi pistoletem i prawie nic nie bolalo :D Już nie moge sie doczekac az zmienie kolczyk :D Wszystkim sie podoba nawet mojej mamusi a siorka jest strasznie zazdrosna :D Nie żałuje ze przebilam nos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×