Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość dariunia gubin
Hej mam bardzo ważne pytanie :P chce sobie przebic nosek a wiem że to ponoć bardzo boli ... a mam przebity juz pepek i umierlama z bolu jak mi go przebijali .. czy to taki sam bol jak w nosie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
Co Ty ! xD o wiele mniejszy :P :) Nie ma sie czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam przekluwalam nie w polsce bolalo ale tylko przez chwile ladnie sie wygoilo codziennie przemywalam mydlem antybakteryjnym ktore dostalam w salonie gdy przekluwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulec
Hej;) w poniedziałek zrobiłam sobie dziurke w nosie. Byłam zadowolona. Troche spuchło, troche ropy, ale generalnie to okej:) normalne objawy podczas ingerowania w ciało;) no, ale niestety dzisiaj smarowałam Tribiotic-iem i mi kolczyk wypadł;/ nie mogłam go włozyc cholernie sie meczyłam i wkoncu sie poddałam, bo sie nie dało, wchodził do połowy, a potem nic. Zrobiłam sobie chyba jakąs inna dziurke w srodu;/ no ale wyjełam. No i mam pytanie, kiedy moge sobie znowu przebić? Myśle, zeby poczekać troche, az sie zagoi, bo boli mnie trochę, czy lepiej isć odrazu? a i jeszcze jedno czy moge sobie zrobic w tym samym miejscu? nie robiłam sama kolczyka tylko w salonie kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulec
ale ona tylko zamrozi z zewnatrz,a w środku jak bd mi przebijała to sie chyba posika z bólu:(;p bo mi sie tam takie zgrubienie zrobiło i troche ropy tam mam:( wiec jak ona miałaby mi tam przebiać to masakra, więc chyba poczekam aż sie zagoi. Też tak miałyscie, ze spuchł Wam troche nos, troche bolał, troche ropy sie Wam zebrało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulec
ale ona tylko zamrozi z zewnatrz,a w środku jak bd mi przebijała to sie chyba posika z bólu:(;p bo mi sie tam takie zgrubienie zrobiło i troche ropy tam mam:( wiec jak ona miałaby mi tam przebiać to masakra, więc chyba poczekam aż sie zagoi. Też tak miałyscie, ze spuchł Wam troche nos, troche bolał, troche ropy sie Wam zebrało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulec
ale ona tylko zamrozi z zewnatrz,a w środku jak bd mi przebijała to sie chyba posika z bólu:(;p bo mi sie tam takie zgrubienie zrobiło i troche ropy tam mam:( wiec jak ona miałaby mi tam przebiać to masakra, więc chyba poczekam aż sie zagoi. Też tak miałyscie, ze spuchł Wam troche nos, troche bolał, troche ropy sie Wam zebrało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus
tez mi jakos 2 dni po przebiciu wypadl jak mylam twarz, ale wyczyscilam go, przemylam nos, wlozylam na sile bo sie nie dalo, ale bylo juz dobrze :) jak go wkladalam to mialam wrazenie ze przebija mi sie od nowa o.O ale warto bylo (mimo ze troche bolalo), bo jest wszystko dobrze ;) Niestety kobietki czasem problemy z kolczykiem są xD Nie cierpie gdy zmieniam kolczyk na inny bo wtedy mam podrazniony i czerwony nosek o.O choc rzadko go wyciagam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idaxxx
Ja przebijałam sobie nosek 4 lata temu:) miałam wtedy 16 lat:D rodzice nic nie wiedzieli. Kase dał mi brat. Przebijała mi kosmetyczka takim małym jednorazowym pistolecikiem. Dostałam 2 plyny do pięlęnacji. przez pare pierwszych nocy kazała mi zaklejac kolczyk plastrem zeby nie wypadł. PO 2 tyg. zamieniłam go na inny, prosty z kulka. miałam go przez 2 lata. wkoncu postanowilam ale nie moglam tego kurestwa wyjac:/ musialam wkoncu odciac glowke. teraz nosze kolczyki zakrecane:D sa super mam ich pelno. co 2 tyg nowy kolor i wzór:D nawet nie przeszkadza mi gdy mam katar:D rok temu zrobiłam sobie nowa dziurke:D tym razem w wardze. jest swietny. chociaz z poczatku mialam problemy z jedzeniem i piciem:/ wszystko mi wyciekalo. najpierw mialam prosty ale po pary dnich zrezynowalam z niego bo rysal zeby:/ a teraz mam sliiiiczne kułeczko:D za tydz planuje kolczyk w brwii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka p
Hej dziewczyny :) Chcę sobie zrobić kolczyka w nosie ale nie wiem czy to jest bezpieczne, jaki kolczyk jest dobry i czy jak przebije sobie w salonie kosmetycznym nie będzie zagrożenia, nio i ile to koszuje.? Moje gg- 11377352, czekam na odp ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna*
Hej dziewczyny Chcę sobie zrobić kolczyka w nosie i mam pytania czy jest to bezpieczne, czy po przebiciu w salonie będzie wszystko ok, ile to kosztuje i w ogóle wszystko co wiecie... :) Mój nr gg: 11377352, czekam na wasze odp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna*
Hej dziewczyny Chcę sobie zrobić kolczyka w nosie i mam pytania czy jest to bezpieczne, czy po przebiciu w salonie będzie wszystko ok, ile to kosztuje i w ogóle wszystko co wiecie... :) Mój nr gg: 11377352, czekam na wasze odp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna*
Hej dziewczyny Chcę sobie zrobić kolczyka w nosie i mam pytania czy jest to bezpieczne, czy po przebiciu w salonie będzie wszystko ok, ile to kosztuje i w ogóle wszystko co wiecie... :) Mój nr gg: 11377352, czekam na wasze odp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz4rownic4
Heja, planuję sobie zrobić kolczyk w nosie..już z forum się dowiedziałam, czy to boli itp..;)) tylko dręczy mnie pytanie, czy potrzebna jest zgoda rodziców? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
jak masz skonczone 16 lat to nie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania001
Poszłam przekłuć noszek najbardziej bolalo jak mi babka nosek tym czyms trzymala (niepolecam robić pistoletem ponieważ kolczyk może szybko wypaść) kiedy mi przekuwała troche bolało dala mi kolczyk srebny ze stali hirurgicznej i byl tak malutki ze moglam go wyjac xD bo niewiedzialam jak sie to cuś odkręca xDD niestety trzeba się chować przed nauczycielami i nosek smarować mascia tribiotic która kosztuje góra 2 zł. (1 saszetka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciadela
jak ja czytam, że sobie dziewczyny same przekłuwają języki czy nosy to aż mnie ciarki przechodzą! ja sobie sama przekłuwałam uszy, ale to całkiem co innego bo w zasadzie nic się nie może złego stać. Ale język?! przeciez to można łatwo uszkodzić jakiś nerw i kłopoty gotowe. Ja mam kolczyk w nosie od jakichs 8 lat. Zrobiłam go w salonie tatuażu. Gość spryskał mi nos jakimś znieczulającym preparatem i przekłuł igłą, ale i tak bolało i łzy poleciały. A kolczyki polecam zwykłe do uszu, bo te z kulką to jest masakra ani je włożyć ani wyciągnąć bez rozwalania nosa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia87
Ja robiłam sobie sama kolczyk w nosie i najgorsza była ostatnia warstwa skóry ta od wewnątrz nosa bylo slychac takie pyknięcię i dziurka w nosie juz jest :) strasznie mi sie ręce przy tym pociły ale nie było zle ,to bylo moje chyba trzecie z rzędu przekłówanie dziurki w nosie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia87
aaa i przekłowałam kolczykiem do ucha społowałam go żeby był w miare ostry ,nie wyobrażam sobie kłóć się igłą wkrętke idzie zostawić na chwilke w nosie a tak igłe trzeba wyciągnąć kolczyk potem eee ja jakbym miała jeszcze raz przekłówać to tylko odrazu kolczykiem a potem włożyć kolczyk do nosa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelajna
Ja mialam juz raz kolczyk w nosie robiony pistoletem ale nie za dobrze sie goil i niestety musialam go wyjac...Teraz umowilam sie na przekucie nosa igla ale bardzo sie boje i chyba zrezygnuje z igly i przekuje po raz 2 pistoletem nie bardzo wiem co robic ?POMOZCIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
Przebij igla bo potem nie bedziesz miala problemow z dziurka to nic nie boli nie masz sie czego bac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajna12
Chciala bym ale tak bardzo sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajna12
a mozecie mi napisac jak to bedzie wygladalo?Ewelajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
No to wezmie taka rurke do przekluwania zeby podtrzymac nosek i igla szybciutko sie wkloje i zalozy kolczyk i po sprawie :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annett
Przekłułam nos jakiś miesiąc temu, w salonie tatuażu i piercingu za pomocą sporej igły;) Nie bolało tak bardzo jak się spodziewałam, właściwie byłam przygotowana na dużo większy ból. Najgorsze było wyciągniecie igły (bo to dość nieprzyjemne), samo przekłuwanie zabolało jak mało delikatny zastrzyk, nos prawie w ogóle nie krwawił i nie ropiał. Kolczyk mam taki zakręcony bez zakrętki, podobno najlepszy. Niestety później zachorowałam i miałam katar i teraz męczę się bo dziurka brzydko wygląda i jest opuchnięta (ropa też jest). Przemywam wodą utlenioną i mam nadzieję, że pomoże, bo kolczyka nie wyjmę w żadnym wypadku! Zastanawiam się, może ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajna12
Boje sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika15
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. I chcę się dowiedzieć jak najwięcej o kolczyku w nosie. Już mam normalnie w uszach, w pępku i w uchcu na chrząstce tragusa (czy jakoś tak). I zastanawiam się nad kolczykiem w nosie, troche się boję jak zareagują na to nauczyciele. Proszę o odpowiedź. Aha jeszcze jedno. Czy ma znaczenie po której stronie będzie kolczyk. Bo czytałam na jakimś forum, że lesbijki mają po prawej stronie, a mi bardziej by pasował właśnie z tej strony. A Wy z której strony macie i co proponujecie??? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thoughtful
heej, mam kilka pytań. chciałbym sobie przekłuć nos i wiem, że nie wyjmuje sie kolczyka przez miesiac od zabiegu, ale czy potem można juz to robić? tzn, musiałabym go wyjmować do szkoły, a potem jakbym przychodziła do domu, tobym go zakładała. ale czy tak mozna robić? i czy to boli, jak sie go tak cały czas zakłada i ściąga? i jeszcze jedno, czy dziurka bez kolczyka jest widoczna? tzn, czy to będzie wyglądało, jakbym tam miała bąbla czy coś w tym stylu? ;] proszę odpowiedzcie mi tak szybko, jak to możliwe, z góry dzięki xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryciaa
Siemka :) mam maly problem za pare dni robie sobie kolczyka w nosie, i nie wiem czym mam go pozniej nos przemywac? nie ktrorzy pisza zeby kupic tribiotyk a drudzy to odradzaja :/ albo ze po wodzie utlenionej robieje nos :| juz sama nie wiem czyma mam to przemywac... Pomozcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia =D
sol fizjologiczna :D kupisz ja w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×