Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

tribiotik to maść w papierowych saszetkach z antybiotykiem do dostania bez recepty kosztuje ok 1.50 , kolec można wymienić po zagojeniu się ranki nigdy w trakcie gojenia :) bo wtedy nie wiesz czy paprze się od nowego kolca- czyli nie pasuje ci ten materiał z którego on wykonany, czy wprowadziłaś bakterie przy wymianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka1662
Oki.Jeszcze raz wielkie dzięki. Mam nadzieję,że teraz wszystko będzie przebiegało w normie i mi się zagoi. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI BARDZO ZA INFO... JUŻ SIĘ PRZESTRASZYŁAM ŻE JEST COŚ NIE TAK I GENERALNIE NIE WIEDZIALAM CO MAM ROBIĆ... CHCIALAM IŚĆ DO KOSMETYCZKI SIĘ SPYTAĆ ALE WPADLAM NA POMYSŁ ŻE NAPISZE TUTAJ I FAJNIE ŻE SIE DOWIEDZIALAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocotka
Wiesz Werka_014 pozwól że wrócę jeszcze do tematu przekuwania nosa pistoletem moja siostra jest kosmetyczką i ja bardzo dobrze wiem jak on działa. Jest to gigantyczna siła którą powinno sie tylko przekłuwać płatki uszne a nie nosek a nawet chrzęści w uchu też nie wszystko już powinno być robione igłą. Też zaletą igły czy welfrona jest to że zakladaja ci kolczyka zagiętego w literę "L" wiec nie ma opcji aby kolczyk wypadl wiec nie trzeba go na noc plastrem zaklejac. no ale to tak ode mnie Serdecznie cie pozdrawiam. A i jeszcze jedno chciala bym powiedziec o tym co mi się naprawdę podoba i co mnie zaskoczylo nowa opcja kolczyka zagiętego w literę "L" to taka że ma wymienne kuleczki. nie wymieniasz calego kolczyka tylko kuleczke....naprawde fajna sprawa.... Pozdro :* całuski :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SusieQ
Ja zrobiłam kolczyka wczoraj ^_^ Jest Faaaaaajny ale strasznie mnie bolało:( Tzn tylko moment przebicia ;-) Teraz juz tak nie boli. A wie ktos moze gdzie mozna kupic kolczyki do nosa w ksztalcie litery L i w jakiej cenie one sa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooojjj byłam nieostrożna szarpnęłam za kolca paznokciem zahaczyłam mocno..- zabolało , krew poszła ... ałć po 17 dniach od przekłucia jeszcze jednak trzeba być delikatnym, nie wiem czy tylko ja jestem taka nieopanowana? Czy Wam zdarza się zapomnieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula94
hej wiecie moze po jakiej stronie robi sie kolczyka??? i mam jeszcze pytanie jak bede robila to beda mi kazali samemu narysowac kropke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
paula94 za zwyczaj to robia chyba po prawej :P ale to zalezy od Ciebie z której strony Ci sie bardziej on podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocotka
Joannay mi się najczęściej zdaża kiedy wstaję rano jak zaśpię... xDD A ostatnio szczypcami mi dentystka zaczepiła....już kilka razy ręcznikiem go zachaczyłam ale przez to że mam tego w literę "L" to tylko do połowy wypada a potem się zatrzymuje...ale wystarczy wtedy ze dwa razy trybiotykiem i przechodzi i sie zapomina bo sie bardzo szybko goi :) Paula94 Głownie robi się po prawej stronie ale to zależy od ciebie możesz wybrać :) A czy rysujesz sama kropke to już zależy od studia ale jak ci rysuja kropke to zawsze pytaja czy w tym miejscu czy wyżej niżej itp. więc się nie martw :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal mam problem z ta banka przy dziurce jak mam sie jej pozbyc juz mnie ona troche wkurza za kilka dni ide na bal i chcialabym zeby do tego piatku to zeszlo bo wyglada troche nieestetycznie POMORZCIE MI .... !! :-( :-( prosze :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka_014 smaruj tribiotykiem może to coś da... na pewno nie zaszkodzi - powinna się troszkę zmniejszyć- powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje smaruje ale nie wiem czy cos to da mam nadzieje ze do piatku zejdz bo inaczej to nir wiem co zrobie.....a czy mam isc do kosmetyczki zeby sie dowiedziec cos wiecej co mam z tym zrobic czy raczej [poczekac i moze samo zejdz...czekam na odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka...
mam pytanie.. czytalam sobie i doczytalam sie iz 13-letnia dziewczyna chce miec kolczyka w nosie.. ja jestem mlodsza... mam 12 lat.. i nie wiem czy w 6 klasie podstawowki nie beda się czepiac... bo w wakacje to spoko... prosze o szybką odpowiedz.. z gory dziekuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunonka
A to nie trochę za wcześnie? Myślę, że ludzie (nauczyciele, rodzice, rodzina) będą krzywo patrzeć na dziecko z kolczykiem w nosie...Zastanów się dobrze, akie decyzje najlepiej podejmować kiedy jest się całkowicie świadomym tego co się robi. Może to jest chwilowa fascynacja i za rok Ci przejdzie...Jak nie przejdzie po kilku latach tzn że jesteś świadoma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka...
wlasnie chodzi o to ze ja juz od paru miesciecy mysle o tym kolczyku;] a rodzice sie zgodzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunonka
Parę miesięcy to chyba za mało, ja myślałam 4 lata i jak byłam na tyle dorosła, żeby samodzielnie podejmować takie decyzje to ją podjęłam. W sumie to sprawa Twoja i Twoich rodziców. Ja bym się w życiu nie zgodziła, tak jak moi się nie zgadzali do 20roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
nie nadazam .... :P hehe sporo postow doszlo ... pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdKa__91
czy ktos z was wie czy kolczyk musi przechodzic na wylot?? bo przekułam sobie trzy dni temu i zauwazylam ze nie przechodzi mi na wylot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie musi przechodzić na wylot- to ważne ! inaczej może wrastać w ciało :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocotka
dokładnie.... zgadzam się z Joannay może wrosnąć w nos poprostu.... to tak jakby w uchu zrobili tylko do połowy...wydaje się bez sensu...jeśli jest zrobiony nie na wylot znaczy ze jest zrobioy źle. Jest to duży błąd (!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
jezeli kolczyk nie jest przebity na wylkot to tak jak dziewczyny mowily wrosnie tobie w nos a chyba bys nie chciala a druga rzecz to moze ci po prostu wypasc :( pzdr. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjęłam dziś kolca z kulką w środku i włożyłam tego zakręconego nostrila którego kupiłam z wildcat - jest śliczny. Powiem wam że wyjąć takiego kolca z kulką to poważny problem - godzinę musiałam rozluzowywać dziurkę i to za pomocą tłustego kremu - włożenie nostrila też nie było łatwe - a to dopiero 3 tyg po przekłuciu, poszła krew ale teraz jest OK nic nie boli , myślę że troszkę za wcześnie jednak to zrobiłam :( ale ja zawsze jestem niecierpliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ojjj ... chyba bolalo ...ale napewno sie szybko zagoi :):) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
hehe takie cos mozna tez ogladac na www.youtube.pl :):) ja ogladam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivi*
a ja przekułam nosek przedwczoraj. Byłam w studiu piercingu,zapłaciłam 110zł...Co Wam powiem...no bolało,nie ma co ukrywać, troszkę mi się słabo zrobiło,ale tylko chwilę;) Nosek w sumie nie boli.Na noc trzeba zaklejać plasterkiem,poruszać nim w górę i w dół, przemywać wodą utlenioną i tyle....i jak mi powiedzieli..nie używać żadnych antybiotyków,maści,nie smarować,jeśli nie ma takiej potrzeby,bo ranka ma się zagoić,a maść jest tłusta..więc to uniemożliwia :) Nosek się ładnie goi,mam jeszcze małego strupka wokół dziurki,ale prawie niewidoczny;) Aaa....dla lubiących basen i solarium..no przez pierwsze kilka dni trzeba zrezygnować :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadzialololD
KURWA 110 zł za jeba ną dziure w nosie:o To strasznie dużo. Ja za język płaciłam 100zł. A za nos 2,80:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivi*
No dość sporo... ale przynajmniej miałam pewność, że wykona mi to profesjonalista...że nie dojdzie do zakażenia i będzie ok ;) Ja tam wolę zapłacić więcej i potem nie cierpieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia=D
Hej jestem tu nowa =) Jak ktoras bedzie miala do mnie pytanie co do kolczyka w nosie to prosze pytac....Narazie na wstepie moge powiedziec ze bylam jakis miesiac temu w profesjonalnym studiu "kult" (tak sie on nazywa)w Krakowie...Jesli jest tu jakas dziewczyna z Krakowa,to naprawde polecam Wam to studio super obsluga i wogole miejsce cool! =* =) Aha i slyszalam ze rany po przeklociu noska lub innej czesci ciala nie powinno sie przemywac wodą utleniona za żadne skarby! =/ Każdy specjelista mówi inaczej hehe pzdr. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×