Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agata79

kolczyk w nosie pytanie

Polecane posty

Gość karoolinaa__
moja koleznaka przejula sobie za 30zl;p 100zl too strasznie drogoo. zrobila to u kosmteycznki i pistoeletem i wogola ja nie bolalo i radze krutki kolczyk bez zatyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamlka
mam kolczyk w pepku i w jezyku ale ostatnio myslalam czy zrobic sobie w nosie.Bardzo mi sie podoba:)ale nie wiem czy to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamlka
ja slyszalam ze to kosztuje 100zl...moja kolezanka zrobila sobie sama!W nosie bym sie nie odwazyla ale robilam w pepku 3 kolezanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
a w jezyku to sobie u kosmetyczki robiłaś ?? czy jakaś koleżanka ci robila ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
Kamlka: Ej co cie bardziej polalo przeklucie jezyka czy pepka??;> Tylko samo przeklucie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole3ka
Kamlka: Ej co cie bardziej polalo przeklucie jezyka czy pepka??;> Tylko samo przeklucie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusiaczek94
Chcę sobie zrobić dziurkę w nosie i nie wiem jaki ma być kolczyk?? jak oglądałam wasze odpowiedz i to już sama nie wiem.... podobno jakis wygiety... a nie z kuleczka na koncu... prosze o odpowiedz >.. z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka077
mam pytanie... jestem dosyc młoda.. i chcem kolczyka w nosie... w szkole czepiaja sie kazdego:( i dlatego musze zapytac... kiedy mozna zdjąć kolczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_14
mam pytanko po jakim czasie dziurka w nosie zarasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusiaczek94
Dzisiaj sobie przebiłam kolczyk w nosie... prawie nic nie bolało tylko to ze kolezanka mnie ukuła w nos igła....xD wogle prawie nic nie czułam...bo trzymałam przez 15 min lod do nosa... a z nosem teraz nic mi nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusiaczek94
Dzisiaj sobie przebiłam kolczyk w nosie... prawie nic nie bolało tylko to ze kolezanka mnie ukuła w nos igła....xD wogle prawie nic nie czułam...bo trzymałam przez 15 min lod do nosa... a z nosem teraz nic mi nie jest... a przekuwała mi kolezanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocotka
według mnie najlepszym kolczykiem jst ten zagięty w literę "L" szczególnie dlatego że nie wypada z nosa(!) A co do kolczyka w nosq w wieku 13 lat jestem za ale jesli sie czepiaja to poczekaj do wakacji wtedy sobie przekuj i akurat ci sie zagoi i jesli w gimnazjum nie beda tolerowac kolczyka to bedziesz go mogla wyjmowac na te pare godzin w szkole... :) ja mam 14 lat i niedawno przeklulam nos ale moje gimnazjum jest ok i nawet nauczyciele mówią ze wezma ze mnie przyklad i sobie przekuja nos... jest to smieszne ale tak jest i nie ma najmniejszego problemu.. xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 35 lat i 3 dni temu przekłułam nos wenflonem mam kolca z kuleczką - troszkę ją zmniejszyłam żeby nie było kłopotu z wyjęciem, goi się pięknie , w pracy patrzą na mnie jakoś dziwnie ale podobno wyglądam ładnie :) pozdrawiam odważne dziewczyny z przekłutymi noskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika..
Witam wszystkich!Mam zamiar przekuć sobie nos i chciałabym się więcej dowiedzieć na ten temat.Rok temu zdecydowałam się na przekucie pępka,ale żadnych komplikacji po przekłuciu nie miałam,wszystko sie ładnie i szybko zagoiło więc sądzę,że z kolczykiem w nosie będzie podobnie.Słyszałam że jeśli kolczyk wyjmie się to nawet po 15 minutach chrząstka w nosie się ,,regeneruje`` i dziurka zarasta.Prosiłabym o więcej wskazówek i informacji na ten temat.To mój numer gg 6430805. Pozdrawiam Dominika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika..
Witam wszystkich!Mam zamiar przekuć sobie nos i chciałabym się więcej dowiedzieć na ten temat.Rok temu zdecydowałam się na przekucie pępka,ale żadnych komplikacji po przekłuciu nie miałam,wszystko sie ładnie i szybko zagoiło więc sądzę,że z kolczykiem w nosie będzie podobnie.Słyszałam że jeśli kolczyk wyjmie się to nawet po 15 minutach chrząstka w nosie się ,,regeneruje`` i dziurka zarasta.Prosiłabym o więcej wskazówek i informacji na ten temat.To mój numer gg 6430805. Pozdrawiam Dominika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dopiero od tygodnia kolca w nosie ale zanim to zrobiłam to sporo czytałam na ten temat . Powiem więc po krótce że na pewno nie wolno wyjąć kolca przed zagojeniem to może być ok. miesiąca czasu - każdy ma inaczej - poznasz się że jest ok...to wyjmiesz najpierw na godzinę i potem zobacz jak się wkłada czy nie zwęziła się dziurka- to świadczy o obkurczaniu , jeśli nie obkurcza się po godzinie wyjmij na 2 godź i tak dalej...i tak zobaczysz ile możesz chodzić bez kolca.To każdy musi sam zbadać na sobie. tylko po całkowitym zagojeniu pamiętaj Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocotka
zgadzam się.... mi już się wszystkoładnie zagoiło... po 2 tygodniach i jest ok. Prawdą jest że lepiej nie wyjmować kolczyka przed zagojeniem. Znam przypadek kiedy dziewczyna próbowała zmienić kolczyka po 4 dniach... ale wszystko rozpaprała ale w sumie nie było tak źle. Uważam te że niemożliwością jest zarośnięcie dziurki po 15 minutach.... chyba ze ktoś ma naprawdę "szalony" organizm. xDD A i jeśli robiłaś kolczyka w pępku to ból w przebiciu nosa jest bez porównania! W nosie to tak jakby pobierali krew... no moze minimalnie mocniej. Ja mimo że się bałam trochę welfrona cieszę się że mam nosek przekuty nim a nie rozerwany pistoletem...(!) Pozdrawiam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze ja mialam przekuwany nosek 3 tygodnie temu robilam u kosmetyczki pistoletem wcale nie mam rozerwane jest wszytsko oki goi sie szybko a nawet moze juz sie zagoilo zmienilam kolczyk po 2 tygodniach i jest wszytsko oki przez trzy tygodnie smrowalam mascia Tribiotyk i czyscilam dziurke woda utleniona teraz robie tylko woda przez ok 3 tygodnie spalam z plastrem na nosie ale juz przestalam bo mi sie nie chce go zakladac a tak po za tym jest wszytsko oki czasami nawet zapomninam o tym ze mam kolczyk przypomina mi sie jak zobacze w lusterku albo jak slonce odblaskuje od djamenciaka :-) zachecam do robienia bo watro fajnie wyglada i wogole. po tym jak naczytalam sie na forum to szczerze bylam przerazona ale jakos dalam rade przemoglam sie i poszla bylo wszytsko oki i teraz jestem zadowolona POLECAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girafe*
Hej. Ja też mam zamiar zrobić sobie kolczyka w nosie...bardzo mi się to podoba. Moja mama się zgodziła/Taty nie pytam o zgodę bo i tak się zgodzi :P Więc tak chcę iść sobie zrobić do kosmetyczki , ale nie wiem ile to mniej więcej kosztuje (ile mam naszykowć bulionów? ) Proszę o szybką odpowiedź... Pisać na moje gg 5343176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ja jeszcze nie mam kolczyka ale mam zamiar se zrobic :) ja tez jestem pszerazona tym co tu pisza znaczy bylam bo pisali tyle rzeczy ze mazna sparalizowac se pol twarzy .... pszerazilam sie ... ale teraz wszystko oki kolczyk w nosie nadal mi sie podoba i chce go miec :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - twarzy ci ne sparaliżuje na nosie nie ma takich nerwów- wewnętrzna strona brwi jest niebezpiecznym miejscem ale nie nos nie obawiaj się :) a chyba warto przekłuć nosek bo wygląda to śllicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girafe nie u kosmetyczki tylko w salonie piercingu - tam to zrób tam są specjaliści koszt od 50 do 130 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka1662
Wutam. przebiłam sobie wczoraj nosek ale zabardzo nie wiem jak o niego dbac. tzn czy mam wyjmowac kolczyka i przemywac woda utleniana ??bo troszeczke mi ropieje a jak sie wyjmuje kolczyka to boli. pomozcie mi zebym nie musiala rezygnowac z takiej ladniusiej ozdobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez co ja mam kolczyk juz 4 tygodnie....musisz przeywac dziurke od wewnatrz i zewnatrz woda utleniona i smarowac mascia Triobiotic...najlepiej dwa razy dziennie rano i wieczorem i bron borze nie wyjumuj kolzyka bo moze ci sie cos pobabrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko bo jak juz wczesniej mowilam mam kolczyk od 4 tygodni i dzisiaj zauwazylam ze zrobila mi sie kolo dziurki taka banka...co mam z nia zrobic..? czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asienka1662 nie wyjmuj pod żadnym pozorem - aż się nie wygoi tzn pewnie ok 1 mieś ,kilka razy dziennie sól fizjologiczna do przemywania - tak do wygojenia jak się paprze to tribiotik - do kupienia w aptece stosuj 5 dni do 7 i będzie ok ale nie wyjmuj ani na chwilę - pamiętaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka_014 to normalny proces gojenia zrobi ci się teraz zrost- to warstwa grubszej tkanki wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka1662
Ok. Dzieki wam bardzo. Bo kiedyś koleżanka mi powiedziała że codziennie musze wyjmowac kolczyka i go przemywac. bo w sumie to drugi raz przebiijalam nos bo poprzednio tak robilam i ciagle mialam czerwony nos,bolal mnie i mi dziurka ropiala. i jeszcze jedno mniej wiecej ile taka masc kosztuje i po jakim czasie moge zmienic kolczyka>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×