Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Dziesięć, dziewięć ... głośno liczę, a Wam dziewczynki życzę: niechaj wszystko o czym marzycie, w Nowym Roku się wydarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w nowym roku dziewczyny!!!!!! Pozdrawiam i zyczę miłej zabawy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niech wam się wiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah jestem pierwsza w Nowym Roku :D Wszystkiego najlepszego fof all 😘 Dzięki za pomarańczowe życzenia ;) Kurcze w głowie mi się kręci :O ale co tam jeszcze trochę dam radę wypić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyskiego NAAAJJJJJ :* oby ten rok był lepszy od poprzedniego... jak sie udala impreza sylwestrowa? my nawet z łóżek nie wstlismy zeby sobie zyczenia złożyć :O na nastepny sylwester to sobie odiję :D co do mojej mamy, to jest ostra, i to bardzo, ale nie mozna mowic wszystkiego co slina na język przyniesie, niezaleznie od tego co czuje... skoro mi wspolczuje tego jak mnmie traktują, to niech mnie przyjme do siebie, a nie pogarsza jeszcze sytuacje.... zresztą do niej to bym nawet nie chciala wracac... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nikt tu dzisiaj nie zagladal? :P oj, nie ladnie... a moja mama wyslala dzis smsa do marcina ze idzie na policje bo chcial jej niby jakis kradziony komputer sprzedac... :O nie sądzilam ze moja mama jest taka perfidna...oczywiscie pewnie sciemniala, ale samo to... jak ona moze...grrrr.... pewnie wszystkie kacem lezycie , he he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w 2007 roku!!!! ja nie wchodzilam wczoraj gdyz musilaam opiekowac sie mezem gdyz za bardzo zaszalał z alkoholem i jak to faceci byl prawie umierający:P:P:P erotico nie wiem nawet co ci napisac...moze twoja mama poprostu z nudów to robi albo moze nie chce zebys byla z marcinem i takie drastyczne posuniecia wybrala naprawde nie wiem.Mysle ze powinnas z nia bardzo powaznie porozmawiac bo jezeli cchesz byc nadal z marcinem to na dobre to wam na pewno nie wyjdzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu jak zwykle z rana ciszaaaaaaaa 😭 😭 😭 Translate fajny ten twoj mail az sie sama do siebie usmiechalam jak to czytalam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej 🌻 a ja myslalam ze sylwester bedzie do niczego,ale w ostatniej chwili dostalismy zaproszenie od mojej kolezanki i jej faceta i spedzilismy sylwka w czworke,ale bylo naprawde swietnie :D:D:D:D:D Erotica tak mi przykro jak czytam twoje posty :( A z moja mama tez sie nie da wytrzymac...znaczy nie jest taka zla,ale poprostu strasznie denerwujaca i jak zaczynamy gadac o jakis zmianach,remontach to ona nonstop kreci nosem: \"a po co? a na co? ale przeciez tak jest dobrze\" i tak w kolko.Najlepiej to by wszystkie stare meble zostawila.Chcemy okna wymieniac bo strasznie od starych zimno ciagnie..to terz,uslyszelismy \"ale po co?\" no rece opadaja :O No i ja z szczurkiem tez chyba bedziemy szukac mieszkanaka,albo raczej bym wolala jakis stray domek wyremontowac,bo 2pokojowe mieszkanie kosztuje z 30 tys. a tez bedzie trzeba w nim remont zrobic no i czynsz co miesiac placic...no a domek taki starszy ok. 20 tys. i wcale nie w takim zlym stanie....no i powoli remont sobie robic, a jaednka dome to cos zupelnie innego niz mieszkanie w bloku...nie wyobrazam tego sobie nigdy nie mieszkalam w bloku i chyba bym sie zadusila ;) Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak popisalam ze pewnie znowu nic z tego nie rozumiecie,ale co tam :P gregia nasze tickery nie chodza!!!!!!!!!!!!! 😭 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeh dobre
mieszkanie 2 pokojowe za 30 tys.?? dziewczyno na jakim swiecie ty zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeh dobre
dom za 20 tys. tiaaaa................pomarzyc piekna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeh dobre
powiedz gdzie to kupuje od razu :) moznaby na nim zarobic z 500%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kaczorynka🖐️ rzeczywsicie w malych miejscowosciach moze kawalerke juz za 40tys-45 tys kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez juz pare dni temu zauwazylam ze nie chodza nasze tickersy ale nie wiem jak to naprawic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh dobre jak nie amsz nic ciekawego do powiedzenia to idz gdzie indziej na topic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeh dobre
chcialem tylko uswiadomic Kaczorynke zeby sie niemilo nie rozczarowala pozniej i juz zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mieszkam w malej miejscowosci na slasku i tyle tu kosztuja mieszkania...moja kolezanka ostatnio nawet kupowala mieszkanoko za 28 tys. 2 pokojowe bardzo ladne zero znieszczen... i to na bardzo fajneym osiedlu...oczywiscie mieszkanko nie na wlasnosc tylko, jakos czlonek spoldzielni i wklad tyle kosztuje, ktory pozniej jak rezygnujesz z mieszkania to ci oddaja, ale to chyba pan/i niezajomy/a wiec co nie ;) a to samo mieszkanie na wlasnosc kosztuje 10 tys wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laski :D Co tam w Nowym Roku, bo ja znowu jestem starsza 😭 A propos mieszkań. Ja się w cenach nie orientuję, ale mam rodzinę na Śląsku i faktycznie podobno w tamtym regionie ceny są niskie. U mnie np. to ceny są niebotyczne. ZA 30 tys to można sobie tylko pomarzyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A co tu jeszcze nikogo dziś nie było??? Łeń Wam się włączył w 2007 roku. Wstawać, bo zacznę śpiewać!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz Sylwiątko będzie sprzątać ;) Kupiłam sobie nowy dywan do pokoju. W związku z tym muszę zebrać stary, umyć podłogę i położyć nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) witam was wszystkich :) co do mieszkanek to zalezy, roznie stoją, zalezy to tez od budownictwa ( stare, nowe) i miejscowosci... tez jestem z malego miasteczka i tu 2-pokojowe mieszkanie kosztuje 60 tyś. około... moja mama ma 3pokojowe i jest warte 90 tyś. no i oczywiscie cena sie zmienia w zaleznosci od metraza :) mnie na mieszkanko nie stac na pewno :( moją tesciową odwiezli dwa dni temu do hospicjum, tam są przynajmniej godne warunki , nie to co w szpitalach, gdzie z łaską wielką zmieniają jej pampersa... jak była tu w domu to bardzo cierpiala :( nie byklo sensu zeby tu zostala... ja sie strasznie rozklejalam jak słyszałam ze płacze bo ją boli... :( dobra, nie bede wam smucic :) wczoraj ogladałam swietny film o dziewczynie, ktora przebrala sie za swojego brata, bo chciala grac w footboll :D troche poprawil mi humorek :) naskrobie jeszcze cos potem , papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×