Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość aani
Czy któraś z Was stosowała brevoxyl na syfy na plecach? Pomaga? I jak reagują ubrania - czy ich nie niszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbb
niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypróbujcie
na świecenie oliwkę HIPP jest o niej topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
tłusta oliwka na tłusta cerę? co wy za pierdoły opowidacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari..................
i co ??? Co z waszymi buziami??? W jakim sa stanie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _oliwka_
kogo tu pogrzało zeby smarować tłustą twarz olejem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k k k i ss
nie olejem tylko oliwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie topik
znalazłam sposób na tłustą cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyschnieta na maxa
moja skora jest wususzona bardzo mocno przez brevoxyl. mam krem nawilzajacy tylko tak sie zastanawiam, najpierw posmarowac kremem a na to brevox. czy na odwrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _oliwka_
olej czy oliwka-jeden grzyb! tlusta cere trzeba nawilzac a nie tłuścić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brevoxyl jest do bani! 20 zeta posżło sie jebac tyle sie naczytałam o tym jaki jest swietny i woogle ze postw\\anowiłam go kupic i po tyg sotrsowania skóra schodziła mi z twarzy płatami myslałm ze sie pójde utopic!!! i nie piszcie mi teraz tutaj ze waliłam chuj wie ile i kilka razy dziennie bo juz to słyszałam... uzywałam go raz dziennie i nakładałm cieniutka warstewke ze prawie nie było widac... uzywam od ponad tygodnia kremu nawilzającego ale jeszce do konc MI NIE ZESZŁO....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnanana
jutro pojde po masc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlacvzego mam niby uwazac na słowa...?:| mówie jak jest a jak ci cos niepasi to nie czytaj tego co napisałam proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynka zgadzam się z Tobą to mega dziadostwo, u mnie p użyciu twarz była cała czerwona i w dodatku strasznie mnie to swędziało a tyle się naczytałam że to przejdzie nic...szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sadzicie o Isotrexie
miał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maline rusałka
[ Stosuje ponad miesiac : rano i wieczorem] Kończe wlasnie pierwsze opakowanie:) Buzie mam gladziutka.Jeszcze klika dni a zejda ostatnie blizny :D :D :D Ludzie patrza na mnei na ulicy.. :D :D :D Czasem jeszcze cos mi wyskoczy, ale najczesciej jak cos sie dzieje to dlatego ze sama dziubie (wczoraj jedno ktorego nie bylo widac ruszylam i uroslo:( ). Dobra rada: z doswiadczenia wiem ze jak cos sie pojawia - zaczerwienienie i podskorna gorka , to smarowac , zostawic (!!!!) i smarowac bo samo zniknie. Ruszanie pogarsza sprawe tylko. Najlepiej jak wogole nie bedziemy dotykaly swoich twarzy:) :) :) i trzymaly sie jak najdalej od malych lusterek. Blondynka15 : jak nie masz dziecko sily zeby przeczytac wszystkie posty to SAMA JESTES SOBIE WINNA!!! Ja czytalam uwaznie i dlatego razem z brevoxylem kupilam sobie w pakiecie krem intensywnie nawilzajacy.Sucha skora byla po tygodniu przez kilka dni a potem wszystko ustapilo. Musisz miec dziewczynko cierpliwosc i troche pokory. Nic nie dzieje sie na > JUŻ < - kazde leczenie wymaga czasu ,to nie McDonald ze dostajesz na tacy i dowidzenia. Wulgaryzmy natomiast swiadcza o Twojej degeneracji i kto wie moze te nerwicowopodobne sklonnosci tez maja wplyw na wyskakiwanie syfkow? Malo jeszcze wiesz o tym jak to dziala wiec poczytaj najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maline rusałka
Eh, ja nie wiem jak to jest z tym kremem tak naprawde.Kiedys smarowalam najpierw nawilzajacy a potem Brevo , teraz robie odwrotnie i tez jest dobrze. Odrazu po kapieli jak jeszcze skora jest ciepla a pory open:))) Jak juz sie wchlonie a ja czuje ze jest sciagnieta to nakladam troche kremu - troche czyli tyle zeby nie bylo czuc sciagniecia wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maline rusałka
Ehh.. Ja kiedys juz pisalam ze moja skora jest w bardzo dobrej kondycji wiec uzywam kremu dla nastolatek NastoLatka:D Wczesniej na tzw "trudne dni" byly to maseczki intensywnie nawilzajace z AA .Teraz mi wystarcza ten krem a jak nie to od czasu do czasu daje te same maseczki:) Mam BabyDream ale dla mnie jest zbyt slaby.Tak naprawde ciagle szukam jakiegos dobrego nawilzajacego. Dawno temu byl to z AA do cery szczegolnie wrazliwej ale z tego co wiem ma "zle skladniki" : ( Ten co uzywam teraz tez nie jest idealny ale nie jest tez zly.Skora toleruje:) Buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos ode mnie
tez mialam problem z tradzikiem, zostalo mi pare krostek ale takich juz niewidocznych prawie, tylko ze ja bralam antybiotyki, witaminy, smarowalam isotrexinem i benzacne i tez wszytsko dziala, a poza tym dostalam hormony czyli Diane 35, po tradziku juz prawie nie ma sladu:) ale o tej waszej masci nie slyszalam, zreszta wolalabym sie najpierw skonsulotwac z moja lekarka, pozdrawiam wsyztskich walczacych z tradzikiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedzcie sie inne
jakich kremow nawilzajacych uzywacie i czy sa dobre??? co polecicie baaardzo wysuszonej skorze? uzywacie nawilzaczy co cery tłsutej czy to suchej? Niby mam normalnie cere tlusta ale teraz to ona jest zbyt wususzona i przez to sie swieci...:o wiec jak krem nawilżający??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cery wrazliwej. normlanie masz tlusta a teraz masz przesuszona i podrazniona wiec nalezy uzywac kremu do cery wrazliwej :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do maline rusałka i innych ciot które sie mnie czepiły ;/ nie wiem o co wam chodzi jeśli tobie pomaga ok ja tylko napisąłam ze jak dla mnie jest do bani i rusałko kupiłam krem nawilżający nivea visage ale niestety duzo mi niepomógł;/ poprostu mam wrazliwa cere i duzo rzeczy mnie uczula ...a jak nieiwesz to kurwa niepisz ty gówniaro i nie kozakuj kurwa zzamonitora kazdy cwaniakuje po chuja sie czepiasz ludzi ciekawe jak by ciebie tak uczulił czybys nienapisąła podobnie do mnie? wiec zamknijcie mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bełkot
ivea jest dobre na smarowanie tyłka a nie twrazy i nie pieprz ze ci nivea pomaga - bo to gówno jakich mało ciebie wszystko uczula? to po jakiegi hu,,,,,,, smarujesz twraz nivea - to gówno uczula jak najlepszy alergen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velveta
hejka laski powiem wam jedno mi brevoxyl pomógł smarowałam nim do konca 1 opakowania poszlam do dermatologa i kazalm mu wypisac DUAC - antybiotyk wlasnie koncze 1 opakowanie cera - super, zero gul, zaskórniaków, wągrów, nawet przebarwienia mi zjadło znajomi mi mówia ze pewnie zrobiłam jakis zabieg - bo naprawde mam cere super mam 33 lata - wiec ?????????? dzieki za ten topik dzieki wam i waszym dobrym radom jestem szczesliwa a tego gówna z twrazy nie mogłam sie pozbyc od momentu dorastania dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona......
VELVETA -pomogl Ci brevoxyl czy DUAC?????????????Bo nie zrozumielam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej stosowac brevoxyl i benzacne razem! super efekt! zawsze ratuje sie to jak sie cera po weekendowych szalenstwach pogorszy:);) tzn jako baze na cala twarz brevoxyl a na jakies pryszcze grubiej benzacne! polecam! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confide.mylog.pl
Dziewczyny słuchajcie !! Uzywałam benzacne przez ok. pół roku i naprawde mi pomógł, fakt ,że na początku nie było najlepiej. Potem stopniowo stan mojej skóry zaczął się polepszać, zmniejszył się stan zapalny i nie miałam czerwonych pryszczy itp. Najgorsze było to ,że tak "ścinał twarz" czyli miałam jakby skorupke. Teraz juz jest p 50% lepiej na mojej twarzy ,ale nagle ten lek przestał działac nie wiem dlaczego. Wiec od dzisiaj stosuje brevoxyl i zobaczymy co będzie. Ale uwaga! Jak ktoś jest uczulony na nadtlenek benzoilu to nie radze wam stosować benzacne ,ani brevoxylu. Zobacze co bedzie po brevoxylu ,ale narazie czuje ,że skóra mnie swedzi i nie wiem co dalej, ale z benzacne było podobnie, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×