Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
chcesz miec zdroa skore unikaj slonca. a jesli chodzi o brevoxyl to on zluszcza skore,w prawdzie nie jest to kwas ale to niemadre zeby wystawiaj buźke na slonce w trakcie jakiejs kuracji. brexovyl zluszcza skore, pod nia jest nowy naskore ktorego nie wolno wystawiacna dzialanie promieni slonecznych mozna chodzic po miescie, na spacery ale zadnego opalania jak mozna tego nie wiedziec, przeciez to oczywiscte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandora89, jest wlasnie tak jak napisala sssssssss (jest o tym sporo informacji na anglojezycznych stronach) i nie chodzi o samo wystawianie sie na slonce, ale o promienie UV, ktore sa tez przeciez w cieniu, no ale PL nie mamy az takiego naslonecznienia, jak np we Wloszech, dlatego bedac tam powinnas zastosowac krem z filtrem, co najmniej 15 (takie info znalazlam na stronie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczus
Pandora u mnie było identycznie.Po pierwszym razie zero szczypania,praktycznie zero niepozadanych objawów.Jedno co sie stało to zaczerwienie które mi sie osobiscie podobało9 bo ygladałem jakbym wyszedł z solarium .No ale po kilku dniach zaczał sie moze nie koszmar bo bym przesadził no ale skóra mi sie nieźle zaczeła łuszczyc...w ogóle cała twarz jest taka jakas heheh sciagnieta i jest zeschły naskórek który sie na niej utrzymuje i wyglada bardzo nieestetycznie.Fakt faktem wyskakuje mi mniej syfów ,twarz ciut gładsza.Na czole wyskakiwało mi masakrycznie duzo syfów ostatnio.Raz mi zrobił sie koło brwii taki stan zapalny ze do pracy sie wstydziłem isc bo tego nawet zamaskwoac nie dało rady.A to wszystko to pozostałosc po mikrodermabrazji.Na czole nigdy nie miałem syfów a po tym zabiego wypieprzac mnie zaczeło i to nieźle.No teraz jest naprawde dobrze bo nie mam zadnego syfa na czołku.Zobaczymy co wydarzy sie dalej.Czy ja w koncu wyjde do ludzi bez stresu czy znów trzeba bedzie sie chowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam uzywac brevoxyl 3 dni temu i uzywam go rano i wieczorem i na razie nic sie nie dzieje:0Tzn dzisiaj juz zauwazam ze skora delikkatnie sie luszczy na brodzie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pandory>mam pytanko,po ilu dniach smarowania buzi brevoxylem zauwazylas ze jest ona czerwona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieleninkowaa
a czy mozna go tez stosowac na wypryski na rekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziątkokg
Pandora89 nie przejmuj sie tym że jestes czerwona,ja też przez 1 tydzien przeżywałam katusze,nieraz doła zalapywałam i płacz do poduszki był:) ja po 3 zastosowaniach a stosuje ten krem tylko raz dziennie i to na noc,nie na całą twarz a na okolice brody i i szyji po 2 zastosowaniach dostałam uczulenia tzn.wysypki strasznie mnie twarz piekła,swedziała niemiłosiernie,ale mineło po tygodniu:) teraz syfki są ale znikają jak posmaruje,twarz jest hmm może az tak mi się nie łuszczy ale sucha jest ja stosuje krem bambino taki dla dzieci:), i krem nawilżający z serii AA do cery nadwrażliwej i atapowej:) jak na razie jest ok no ale zobaczymy jeszcze 2 miesiące i zaczynam sie opalac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziatkokg
powiem tak ja stosowałam nadal mimo wysypki,zreszta napisane jest ze cos takiego moze nastąpic,ja używam raz dziennie wieczorem i nie przerywałam jak na razie kuracji,ani przerw nie robiłam,a mam naprawde wrażliwą buźke:) dlatego poradziłabym ci abys dalej krem stosowała moze jak na razie raz dziennie tak jak ja to robie,a skóra bedzie ci sie łuszczyc zresztą chyba każdemu po zastosowaniu brevoxylu pozdrawiam i wytrwałości życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsz88
hej a znacie może jakiś inny krem nawilżający albo coś oprócz tego babycream rossmana bo nie moge go u siebie dostać. Jeśli możecie to podajcie też cenę (najlepiej żeby nie była zbyt wysoka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo..bambino tez mam. i bobas
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo..bambino tez mam. i bobas
A wogole to stosuje go juz od listopada..:D i jestem ZADOWOLONA jak nie wiem co.Stosuje wieczorem i rano:) Mam na buzi jakies grudeczki male ale to nie jest to co mialam zanim zaczelam stosowac!!! Pamietam ze wstydzilam sie wyjsc na spotkanie ze znajomymi a teraz nawet jak mam to syfa potraktuje grubsza warstwa, poczekam az sie wchlonie i tapetke rąbne punktowo - syfek sie leczy a ja sie bawie:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi Ci czy do suchej cery
Trzeba mocno nawilzac wtedy wiec najlepiej sobie kup jakis krem turbo super hiper intensywnie potrojnie nawilzajacy ;) i masc nakladaj bardzo niewiele, i nie na cala twarz tylko na pojedyncze. Pisze ze trzeba na cale ale zawsze jak sie nie wie jaka bedzie reakcja skory, nalozyc mniej niz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info.tak zachwalacie ten krem,Ze chyba spróbuję.boję się tylko czy mi skóra całkiem nie zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsz88
a czy moge nivea stosować do mojej skóry bo mam bardzo tłustą ( po 2 godzinach się cała świeci ogólnie tłusta) a nivea też taki świecący jest i bambino również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osska
Nie możesz! NIe sugeruj się tym co tu piszą jaki kto krem poleca. Każdy ma inną skórę. Jak masz tłustą cere z zaskórnikami to powinnaś używać beztłuszczowego kremu nawilżającego. Inaczej tylko pozatykasz pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsz88
dzięki a znasz może jakiś taki?? Bo mnie raczej przykłady interesują bo w tych sprawach raczej się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osska
nie znam, ja używam jak narazie Lirene-bioaktywny krem nawilżająco- przeciwrodnikowy, ale znowu taki super nie jest. Ogólnie to niedawno zaczęłam używać kremy bo też miałam tłustą skórę i wszystko mi zatykało pory. Może wcześńiej na tej stronce jest coś napisane.... ale napewno nie używaj tłustego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co odstawilam ten brevoxyl. choc rzeczywiscie zaskornikow po nim mniej, ale co z tego, jak wciaz mi sie skora luszczy, nawet krem mocno nawilzajacy nie pomaga. najpierw skora sie napina, potem tak jakby lamie, az zaczyna schodzic, i tak w kolko, co wyglada naprawde nieladnie :( poza tym az mi zal mojej skory bo widze ze ja to meczy! musze chyba poszujac jakiego innego sposobu bo widze ze po odstawieniu brevoxylu te male paskudy na czole wracaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzionaaa
Czemu używam od jakiś dwóch lat i nie pomaga :-(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja, przynajmneij po sobie widze, ze brevoxyl leczy skutki, poki stosuje - pomaga, ale ze swoimi skutkami ubocznymi w postaci suchej skory. ale skoro po odstawieniu problem wraca to przyczyna jest jakas wewnetrzna, tylko ze ja boje sie ingerwoac za pomoca powazniejszych lekow, bo z tymi to jedna wielka loteria :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie czytac calego topiku i nie wiem jak tam wasze opinie.. ale ja go stosowalam i fakt podczas stosowania pomaga... ale po trzech czterech dniach tak mnie swedziala twarz ze myslalam ze zwariuje .. przechodzilo dopiero po dwoch dniach kiedy odstawialam i pilam wapno... Potem byl kojeny problem musialam nawilzyc wysuszona skore... poprostu skora mi schodzila z twarzy... polecam go stosowac profilaktycznie jeden dzien w tygodniu.. ja tak robie i utrzymuje cere w miare mozliwosci w dobrym stanie... efekt nie jest rewelacyjny ale przyszcze nie wyskakuja tak bardzo a te ktore sie pojawia brevoksyl wysusza... Przez pozostale dni nakaladam na noc tormentiol... Jak dla mnie to jest najlepsza metoda... moze tylko moja skora reaguje tak bardzo na ten krem ale musze tylko powiedziec ze ja nie mam wrazliwej skory a skutki po stosowaniu brevoxylu byly koszmarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziatkokg
uff troche mnie tu nie bylo:) cóz mi pomogl,nic juz na twarzy nie mam:) twarz fakt sucha ale tylko w okolicy brody, staram sie teraz jak najmniej go stosowac az wkoncu odstawic i zobaczyc co bedzie dalej...jesli znowu wyskoczy cos to potraktuje go brevoxylem i juz,jak dla mnie jest to jedyny srodek który mi pomogl,a przetestowalam juz tony tego... pozdrawiam:):):) i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukułeczkaa kuka
Mi brevoksyl pomógł ale jak go nie stosuje przez dłuzszy czas to problem wraca takie krostki małe znowa sie robia. Mam już druga tubke i stosuje go ok pół roku, nie zawsze smaruje sie codziennie. Skóry nie mam wysuszonej. Taka matowa w sam raz:) Fajnie jest tylko szkoda że nie działa jak go sie odstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziatkokg
ja stosuje go od 8 marca dokładnie,raz dziennie na noc,i tylko na syfki które mam czyli nie na całą twarz,a teraz co drugą noc to zalezy, teraz mam zamiar isc do dermatologa i zapytac sie o opalanie,wkoncu an własnym weselu nie mogę wyglądac blado:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuje brevoxyl i bardzo sobie go chwale. Używam go raz dziennie na noc. I MAM PYTANIE czy stosując go można się opalać? czy się nic nie stanie bo wiem że jak się używa środki z kwasami to nie można skóry wystawiać na słonce czy też tak jest z brevoxylem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madmłazel
ja do tej pory uzywałam benzacne .. to odpowiednik bervoxylu tylko ze o polowe tanszy benzacne jest 5 i 10 % a jak to jest z bervoxylem? bo po 10 % benzacne faktycznie grudki znikały ale twarz byla tak sucha mimo kremow i emolientow ze szok wiec 5% byl idealny ale problem taki ze beznacne to zel i ni emozna go stosowac pod makijarz bo zasycha niczym maseczka sciagająca czy ten bervoxyl to krem? czy on sie wchłania i mozna na przykład na to nałozyc puder ? widze ze wielu osobom pomogł wiec dzis go kupuje bede pisala o moich doswiadczeniach z nim mimo ze mam 25 lat i biore tabletki antykoncepcyjne moja skora powinna juz byc ładna i rowna ale jednak niestety pryszcze poznikały pare lat temu i inne krosty ale grudki zostały i raz sie nasilają raz zmniejszają od dzis potraktuje je bervoxylem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do malej_9 ja stosuje brevoxyl na noc i juz 2 razy bylam na solarium i nic mi nie bylo.Ale wiesz kazda skora jest inna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmigi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×