Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brevoxylka---

BREVOXYL JEST SUPER

Polecane posty

Gość szmigi
Brevoxyl! To lek cud!,miałem wykwity skórne,o podłożu bakteryjnym ale wyglądało jak trądzik krostkowo grudkowy na czole.Po 72 godzinach,strupy które były zeszły a czoło nie boli,krostki i grudki się zapadały i zaczerwienienie zeszło. Naprawdę polecam w 100% Leczy,goi ,znieczula ,złuszcza i wygładza. ok.20zł,a odpowiada wszystkim drogim wizytom u kosmetyczek,dermatologów czy obciążającym antybiotykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paka
siemka pierwszy raz jestem na tym forum i chcialm sie spytać czy on naprawde tak strasznie wysusza bo ja nie mam aż tak tłustej skóry i sie boje żę jak mi sie tak wysuszy to nawt najlepszy krem mi nie pomoże odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczny wysuszacz
Wyszusza faktycznie ale warto naprawde jest rewelacyjny i ta cena, niech inne kosmetyki szlag trafi. Czesto, a nawet czesciej stostuje maseczke nawilzajaca aby zlagodzic dzialanie brevoxylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja juz
a ja juz sama nie wiem..smaruje od pol roku i na poczatku bylo super...a potem kiedy zostalo mi po kilka krostek juz tylko, jakby sie to zatrzymalo wszystko :( i mam ciagle kilka krostek pod skora...nawet jak sa male to po 2tyg moga urosnac i bolec.nie rozumiem tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madmłazel
uzywam bervoxylu od 5 dni i jest rewelacyjny:) grudki mi znikają :) problemem jest tylo strasznie przesuszenie skory .. chyba musze sie zaopatrzyc w maseczke nawilzajaca ale chyba powinnam kupic w zelu nie kremie zeby nie zatykac tych porów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllllka
hej..mam pytanie..czy po stosowaniu tego brevoxylu skóra jest bardzo podrazniona? Bo jednak musze chodzic do szkoly a boje sie ze jak sie cala zluszcze i mi sie zrobia jakies plamy, to nawet pod podkladem bedzie widac. A bez podkladu nie rusze sie z domu... z gory dziekuje za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madmłazel
nic sie nie martw. troche sie wysuszy ale nie az tak ze platami ci bedzie schodzic :) ja tez sie nie ruszam bez podkladu wiec nie ma z tym problemu ja juz stosuje kilkanascie dni , najgorzej bylo w pierwszych dniah bo smarowalam 2 razy dziennie i skora sie wysuszyla teraz jest juz lepiej, chyba skroa sie do niego przyzywyczaila, krotki znikają szybciutko a skora nie ejst juz taka sucha polecam do nawilazania Emolient firmy Orion taki zielony albo celaran tez firmy orion. kremow nie uzywaj bo kremy maja tluszcz ktory pozalepia ci pory wiec bervoxyl nie bedzie dzialal ja robie tak ze ranos maruje bervozylem, potem makijarz, jak wracam po poludniu do domu to zmywammakijarz smaruje tym emolientem a przed samym snem myje twarz oczywisciem zelem bez mydla ( teraz mam taki zielony garnier nawet fajny choc byba wolalam nivea z takim atomizerem) i jak wysysze to smaruje znowu bervoxylem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.. przeczytałam temat i nadal mam wątpliwości...mam dość wrazliwą cerę - a zaskórniki skupiły się - w strefie T :) Czy stosujecie filtry przeciwsłoneczne podczas kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agsdhrhfd
uzywam brevoxylu jakis czas..mialam kilku dniowa przerwe..wlasnie posmarowalam nim buzie i nie czuje zadnego szczypania ani nic podobnego.czy to oznacza ze juz on na mnie nie dziala ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinA.
Mnie też już nie swędzi, ale za to jestem sucha jak pustynia :O Mimo tego, że stosuję Brevoxyl tylko co trzecią noc! Efekty widzę, są świetne, ale ta suchość mnie wykańcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinA.
No i już wiem dlaczego byłam taka wysuszona :O Używałam zwykłego żelu do mycia twarzy. Teraz stosuję Physiogel i jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidkkkk
a u mnie działa dosyc słabo to może dlatego że smaruje go na acne-derm niz bezpośrednio na twarz. Stosuje go rano i wieczorem Niby zmniejsza ale nadal widze takie małe krostki i skóra też strasznie wysuszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iolka
odkąd stosuję brevoxyl moja bluzka od piżamki wygląda koszmarnie! zrobiły się na niej plamy i są nie do odprania! także uważajcie,aby zakładać bluzkę, jak krem będzie całkowicie wchłonięty,bo zniszczycie sobie ciuch :-/ a odnośnie efektów to faktycznie kremik jest super, używam od ponad tygodnia i jestem w pełni usatysfakcjonowana, cera jest przesuszona,ale co tam, poradzę sobie z tym,najważniejsze, że pryszczyki znikają!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudraaaa
A jak to jest z opalaniem, solarium po brevoxylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriru
Hej.Ja ceż bardzo cenię sobie Brevo.To jedyny preparat, który mi pomógł i pomaga nadal.Stosuję go od pół roku. Może nie powinnam, ale opalam się i jak do tej pory nie widzę żadnych skutków typu przebarwienia. Do dawidkkk- z tego co wiem, to przy używaniu Acne-dermu nie powinno sie stosować żadnych innych leków, a już na pewno nie równocześnie, nie powinno się nawe malować. A jeśli chodzi o moje doświadczenia z Acne-dermem, to był beznadziejny, już lepszy był Hascoderm, niby ta sama substancja czynna, a działał na mnie duuużo lepiej.Ale i tak Brevo jest the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia160
Hej ja też mam problem już od dwóch latek z cerą zaczełam stosować brevoxyl dopiero teraz ale mam problem ja zawsze używam pudru i podkładu i czy można go €używać pod podkład? i mam jeszcez problemy z bliznami po wypryskach tez na to pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia160
odpiszcie na ten E-mail prosze bo nie zwsze jestem na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia160
Hej ja też mam problem już od dwóch latek z cerą zaczełam stosować brevoxyl dopiero teraz ale mam problem ja zawsze używam pudru i podkładu i czy można go €używać pod podkład? i mam jeszcez problemy z bliznami po wypryskach tez na to pomoże??? odp na maila Ann160@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a uzywasz go na dzien??/Bo nie wiem jak to bedzie z podkladem.Po prostu sprobuj:).A jezeli chodzi o blizny to powiem Ci ze je ladnie wybielai naprawe powolutku schodza.ja maial pare przebarwien na lewym policzku,i odkad uzywam brevoxylu,a bedzie jakies ponad miesiac przebarwienia ladnie schodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia160
TZn Brevoxylu to różnie ale przeważnie na noc i mam jeszcze jedno pytanie bo po tym kremie strasznie łuszczy sie skóra jak można temu zapobiec bo potem jak nałoże podkład to bardzo to widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to luszczenie nic niestety nie poradzisz:( ono mi samo przestalo sie luszczyc po jakis 3 tygodniach stosowania.A na dzien uzywalam kremu nawilzajacego ale to i tak malo dawalo:( Sama po prostu nie uzywam podkladu i nie przeszkadzalo mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia15
Jak byłam młodsza troche to miałam mieszaną cere i wagry miałam tylko na nosie brodzie i czole.teraz moja twarz sie swieci cała czyli mam tłustą.A oprcy tego mam naprawde dużo pryszczy...sa tez zaskórniki itp.Błagam czy to mi pomoże na pryszcze i grudki??Kupiłam to sobie dzisiaj ale nie wiem czy mi pomoże.bardzo sie wstydze tych pryszchy zwłaszcza na policzkach jest dużo.To koszmarne!Czy mi ten brevoxyl naprawde pomoże??/HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia160
TAk macie racje tio naprawde pomaga.Stosuje ten krem miej niż tydzien a moja twarz jest naprawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sprobuj a nie pytasz sie nas:)Jak juz kupilas to wyprobuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżaaaaaga
Qrcze teraz słońce a ja zaczełam stosować brevoxyl, podzielcie sie opiniami i radami, jak jest ze słońcem? pozdroofki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam gdzie posmarowalam sie
brevo mam teraz taką chropowata skore :/ chropowate ciemniejsze straasznei suche placki z tego wyszly.Wy tez tak mialyscie>? Dobrze ze nie posmarowlam calej twarzy O_o i wam tez radze najpierw sprawdzac male miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda14
No własnie ja juz posmarowałam drugi raz i narazie zadnych efektów nie widze...poza tym ze pryszcze zrobiły sie bardziej czerwone.CZy ten kre jest dobry do tłustej skóry w wypryskami?Ja jutro do skzoły ide...jak mnie tak ludzie zobaczą to zwariuje!!!Przez ten weekend wyszły mi nowe pryszcze (jestem przed okresem)Tylko w brevoxylu jedyna nadzieja.mam nadzieje ze sie sprawzi bo narazie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annia160
No słuchaj Magda mi pomogło i efekty sa niesemowite naprawde.Warto spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda14
A ile stosujesz już te krem???...No ja właśnie sie posmarowałam trzeci raz i rzeczywiście troche zwalcza pryszzce i grudki...ale jak na razie z z zaskórnikami i wągrami nic sie nie dzieje...Czekam na dalsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia Katalina
Jeszcze kilka tygodni temu wypowiedziałam się tutaj jako orędowniczka tego specyfiku,a teraz powoli zmieniam zdanie...stosuję Brevo od chyba 8 miesięcy i do tej pory było świetnie, buzia jak pupcia niemowlaka, a teraz nagle lek przestał działać, mam coraz więcej krostek i grudek, tak jakby Brevo nie radził sobie z nimi.Normalnie załamka, mam tego coraz więcej na twarzy.Dodam że stosowałam zawsze wg wskazówek na opakowaniu i tylko na noc.Do tej pory to było moje wybawienie.i nie wiem co teraz ma zrobić.Miałam już tyle leków, kosmetyków,że po prostu nie mam już pomysłu na wyleczenie tego diabelstwa!!!24 lata i taki trąd!!!Poradzcie coś dziewczyny, poradzcie!!! i takie pytanko na koniec, przyszło mi teraz doo głowy:trzymam lek w ciemnej szafce, gdzie powinno być chłodniej, ale czy to możliwe, że od tych otatnio wysokich temperatur ten nadtlkenek stracił swoje właściwości?Może to jest powód,że przestał działać?Czekam na odpowiedz.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×