Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
paulinkaaaaa

naturalne przedłużanie rzęs

Polecane posty

Nie bede pisac ,bo zaraz marudza,ze pewnie na nich pracuje i chce reklamowac.Poszukaj w necie znajdziesz informacje.Zreszta juz kiedys o niej wspominalam na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrita
do ada1124 owszem, wszystkie firmy - nawet te najwiesze na rynku - zlecaja produkcje swoich produktow w azji, ale trzeba barc pod uwage, ze fabryka - fabryce nie rowna. wiec nie ma znaczenia skad te rzesy pochodza tylko czy firma bierze odpowiedzialnosc za to co sprzedaja i ze sygnuje to swim logo. luksusowi producenci mody tez szyja w azji a czy ich jakos jest rowna z reserved? czy new yorker? wiec tu nie chodzi o 'chinska fobie' tylko 'fobie przed badziewiem'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
Zgodzę się z Adą 1124, że przedłużanie rzęs metodą 1:1 pochodzi z Azji, tam się rozwinęło a na rynek światowy zostało zaadaptowane przez kilka firm europejskich. To czy produkty są dobrej jakości zależy przede wszystkim od producenta który zleca np. badania laboratoryjne nad klejem czy rozpuszczalnikiem. Firmy na których produktach pracujemy nie zlecają takich testów. One zajmują się tylko promocją swojej marki.Piszecie o atestach, badaniach, ciekawa jestem czy któraś z Was widziała wyniki takich badań, gdzie zostały przeprowadzone lub chociaż kartę charakterystyki np. kleju gdzie są podstawowe informacje skład chemiczny, temperatura w jakiej trzeba przechowywać klej, okres trwałości.Jaka firma nie weźmie się za promocję produktu, który nie jest w żaden sposób przebadany i sprawdzony. Do Dorci 33 Na tym forum każdy się reklamuję i chyba czytają go wyłącznie osoby które robią rzęsy tak można wywnioskować po wpisach. To że napiszesz na jakich produktach pracujesz nie jest reklamą, bo chyba się nie wstydzisz tego co i na czym robisz. Moje pytanie wynika z tego, że pierwsze słyszę o firmie na naszym rynku która wymyśliła rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstydze sie ,bo nie ja je zakladam,a jestem klientka.Interesuje sie tym ,bo mam znajoma u ktorej zaklada sie rzesy Nova lash.Słabo czytasz,ze nie wiesz,ze to wlasnie ta firma zaczela,ale mniejsza z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
Jeżeli chodzi o problemy z czytaniem to widzę, że to Ty je masz, z pisaniem i rozumieniem tekstu chyba też. Po pierwsze Novalash a nie Nova lash jak Ty to napisałaś. Po drugie Victoria Beckham, jest twarzą marki Nouveau Lashes. Dla Twojej informacji są to dwie różne firmy i żadna z nich nie wymyśliła rzęs. I jeszcze jedno, jeżeli masz jakieś problemy ze sobą to nie wyładowuj się na ludziach którzy piszą na tym forum bo z racji tego że mają większe pojęcie o przedłużaniu rzęs należy im się szacunek. Jak masz obrażać innych to może weź się za robienie na drutach, rozładujesz agresje i machniesz parę swetrów, przyda się święta idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ileilonki
Dorcia doskonale się wpisuje w polski wizerunek Nova ,"inni nas tylko naśladują ,są substytutami".Atak i szykany,co ciekawe znam tą markę ale w USA i faktycznie mają dobrą opinię i nie muszą używać czarnego PR ,co cechuję przedstawicielkę w Polsce.Zastanawiam się czy to co ona wypisuje na swojej stronie i w reklamach nadaje się do omawiania czy od razu wysłać do centrali w Houston i zażądać sprostowań we wszystkich mediach,co oczywiście zaowocuje odebraniem uprawnień regionalnych tej przykrej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsy_klopki
Współczuję, że musicie się tak "robić" przed trzydziestką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ble ble wiem jak sie pisze.Co do szacunku..hehhe trzeba paru lat doswiadczen w tej branzy.U nas ten biznes raczkuje wiec nie chce mi sie dyskutowac na ten temat.Swoje wiem i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że tego typu rzeczy raczkują u nas w Polsce. Jednak jeśli chcesz mieć dobrze przedłużone rzęsy to wystarczy się wybrać do odpowiedniego salonu kosmetycznego. Ja ostatnio po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw zdecydowałam się na ten zabieg w Studio Kleopatra. Nie mogę narzekać, efekt jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S.Balbie
Coraz bardziej nie chce mi się czytać tego co tu niektóre piszą......Talent, wyczucie, precyzja..nie zawsze spotykane nawet w salonach. Jestem stylistką z powołania. Dziewczyny!! Mam to we krwi, nie pracuję w żadnym salonie. Klientki dowiadując się pocztą pantoflową, same mnie znajdują. Kiedy oglądam zdjęcia prac dziewczyn gdzieś w necie to krew mnie zalewa, że coś takiego w ogóle wrzucają w siec. Porady, zabiegi-tel. 69-7654-123 BALBIE. To jest moja reklama, jeżeli początkujecie i macie jakieś pytania-piszcie! Jezeli szukasz dobrej stylistki-pisz do mnie, dzwon:) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrita
a mnie krew zalewa jak czytam tego typu wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesyUE
Ada 1124 a od kiedy looksus lashes to produkt firmowy? dla wszystkich naiwnych porada,zrobcie same tak -kupujesz na giełdzie internetowej kilo rzes,200 klejów i reszte.Zamawiasz na allegro logotyp (30-50zl za projekt),zamawiasz naklejki po trzech dniach naklejasz to na opakowania ,w tej samej firmie poligrafisznej zamawiasz certyfikaty i wystawiasz to wszystko na allegro jako towar firmowy ,salon lashes ,looksus lashes,london lashes i jazda . Co z tego że inne firmy wydaja pieniadze na opracowanie bezpiecznych receptur i technik,ubezpieczaja produkty ,buduja latami prestiz marki i uslugi,oni po prostu nie znaja mocy ALLEGRO i polskiego cwaniactwa.Polka wytlumaczy sobie ze nie bedzie nabijała kasy bogolom,powiesi firmowy plakacik ,chinski klej przeleje do firmówki,rzęski przesypie a klientka zaplaci. Poważna porada-sprawdzajcie czy firma jest miedzynarodowa,bez googla powinno wystrczyć zmienić w adresie z .pl na .com lub .co.uk ,sprawdzajcie wykaz salonów na stronie dystrybutora,firmowe musza miec,a przy okazji przekonacie sie czy wasza kosmetyczka faktycznie na niej figuruje.Nie pytajcie o zdjęcia,bo nie wiadomo kto modelce te rzesy zakładał,pytajcie się klientek i ogladajcie ich rzesy.Dlatego w salonie mozecie cos sprawdzic,a w domu macie randke w ciemno.A najmniej wiarygodna jest autoreklama na takich forach,dobra specjalistka nie musi posuwać się do tak żenującej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RzęsyUE Zgadzam się z Tobą co do firmowych produktów i takich " made in china" Ale nie zgadzam się z tym że pewniej jest iść na zabieg do salonu niż do kogoś do domu. Teraz bardzo modne są usługi "z dojazdem" i ważne jest na jakich kto produktach pracuje oraz umiejętności. Wierz mi że w gabinetach dzieją się rzeczy które nawet trudno sobie wyobrazić (suszenie wacików do powtórnego użycia - tak, naprawdę) Poza tym często w salonach zabieg wykonują pracownicy (nie właściciele) którym nie koniecznie zależy na przyciągnięciu stałych klientów, idą na łatwiznę. Co do jakości wykonywanego zabiegu - specjalne łóżko może kupić każdy, są nawet takie fajne, przenośne:) - wszystko można jeśli się chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem wychodzi zapalenie spojowek.To,ze wielkie firmy tez robia w Chinach nie znaczy,ze to zawsze kicz.Jednak nie wierze,ze drozsze chinskie rowne tanszemu chinskiemu.Cena zawsze jest dlaczegos wyzsza lub nizsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przedłużałam rzęsy z firmy lash perfect i jestem bardzo zadowolona. Oko jest wyraźne , rzęsy pieknie wyglądają , a makijaż zajmuje mi duzo mniej czasu bo jak wcześniej malowałam się 15 min to teraz maluje się 5. przedłużam je od czerwca i nie zniszczyly moich naturalnych rzęs ( bo widze ,że normalnie odrastaja kiedy muszę uzupelnić nowe). Wcześniej trafialam na kosmetyczki , które robiły mi rzęsy troche na odwal się , ale teraz trafiłam do takiej która zrobila mi tanio i bardzo ładnie,równiutko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn rzęsy robione u tamtych kosmetyczek tez ladnie wyglądaly ,ale czasem wypadło np troche więcej w jednym miejscu itd więc efekt był gorszy. No u u nich było znacznie drożej.. tak więc cena nie świadczy o jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena swiadczy o jakosci produktu.Zreszta ta praca jest tak monotonna ze nie wyobrazam sobie sleczec nad kims 2 godz i dostac za to ok 200 zl i jeszcze dojezdzac do klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta kosmetyczka to akurat w salonie pracuje więc do mnie nie dojezdza. a produkty lash perfect są dobrej jakości. Po prostu kobieta otworzyla nowy salon i dlatego ma konkurencyjne ceny. Nie będe jej reklamowac żeby ktos mnie nie posądzil ,że tam pracuje np , ale chce was przekonac ,że drogie nie zawsze znaczy dobre. Stac by mnie było na droższą kosmetyczke ,ale po co mam wyrzucac pieniądze skoro moge miec taniej ładniejsze rzęsy. Czasem trzeba znaleźć dobrą i dośc tanią kosmetyczkię( co nie jest latwe) niż wywalac pieniądze. zresztą jestem pewna ,że takie rzesy z czasem też stanieją tak jak to było z tipsami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozylam rzesy nouveau lashes i juz na drugi dzien wydaje mi sie,ze oczy mnie znowu zaczynaja swedziec.Widze,ze wciaz nie ma jeszcze doskonalego produktu.Poprzednio mialam extreme lash czy jakos tak.Te ostatnie niby maialy w 100%nie uczulac,ale niestety to tylko obiecanki.Widac za slabo testy prowadzili skoro jednak jest cos nie tak.Kurde moze ktoras miala taki problem?Jak temu zaradzic?Narazie walcze i aplikuje kropelki do zmeczonych oczu,ale czuje,ze na niewiele sie to zda i i tak trzeba bedzie cholerstwo zdjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aila4u
Z tego co sie orientuje rzesy sa przyklejane okolo milimetr od oka wiec nie maja stycznosci ze skora. To w jaki sposob cie to uczula? To chyba jest jakas sciema, bo ja mam duzo klientek ktore sa uczuleniowcami i dlatego zalozyly sobie rzesy zeby ich tusze nie uczulaly i sa bardzo zadowolone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAZADANYCH
Dorcie 33 nalezy zbanować ,czytając jej poprzednie posty widać jak w infantylny sposób deprecjonuje inne firmy a wychwala tylko jedną.Tylko jedna jej nie uczula ,ale chodzi na zabiegi do salonów konkurencyjnych marek żeby udowodnić wyższość swojej marki.Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia33Pozatym czesto dziewcz
Co za brednie?Po co mialabym wychwalac?Wciaz jeszcze nie robialm nova lash a innych firm.Po co sciemniac ale wy durne i puste jestescie!Pozatym moich masa znajomych nie mogla nosic rzes wiec nie pisz mi,ze nie uczulaja,bo tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucieklo mi bez hasla...To wyzej to ja oczywiscie.Trzeba dodac,ze czesto dziewczyny nie przyznaja sie do tego,ze uczula je to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aila4u
Po pierwsze to nie zycze sobie zeby ktos wyzywal forumowiczki ze sa DURNE i PUSTE!! Bo nikt tak do Ciebie Dorcia33 nie pisze!! Po drugie to bardzo wspolczuje Twoim znajomym ze nie moga nosic rzes bo ja je nosze od ponad pol roku i jest to najpiekniejszy zabieg jaki mogl ktos kiedykolwiek chyba wymyslic dla kobiet!! A po trzecie wez sie Ty dziewczyno zastanow bo jak czytam pokolei wszystkie Twoje wypowiedzi to odnosze wrazenie ze sama nie wiesz o czym mowisz i z nudow wpisalas sie na forum zeby plesc glupoty!! Firma to nie wszystko!! Wazna jest umiejetnosc, dokladnosc i chec robienia tego zabiegu z racji na to ze jest nudny i monotonny!! Fakt ze jak pracujesz na rzesach plastikowych to one szybciej odpadna, a nawet sie polamia i beda strzelac z oka. Jesli sa to rzesy jedwabne, ktore sa sprezyste i dopasowywuja sie do rzesy naturalnej to odpadna wraz z cyklem wypadania naturalnej rzesy. Ja uzywam produktow firmy Beauty Lashes, slyszalas o tej firmie?? Moze napiszesz ze ma beznadziejne produkty?? Nie uzywalam ani nouveau ani extreme lashes i sie nie wypowiadam na ich temat, wiec skoncz komentowac inne firmy skoro na nich nie pracujesz i nie wiesz jakie maja produkty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza1982
Ja chce polecić gabinet kosmetyczny w Poznaniu na Dolnej Wildzie 16E Babor.rzęski rewelacja i oczywiście inne zabiegi też -polecam gorąco.świetne kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_wi
Piszesz "założyłam rzęsy", "za 200złotych nie chciało by mi się kleić komuś", a przecież sama nie zakładasz rzęs. Tak byłaś zadowolona z Novalash, rozwodziłaś się na forum jakie to cudowna produkty mają i co nagle przestały Ci odpowiadać. Aila4u ma rację, rzęsy ani klej nie powinny mieć styczności z powieką, chyba, że sama je sobie zakładałaś, to by wiele tłumaczyło. Nie miej pretensji do produktu tylko do stylistki. To, że Twoich masę znajomych nosi rzęsy jeszcze o niczym nie świadczy. To że masę Twoich znajomych zakłada rzęsy nie świadczy o tym, że Ty potrafisz to robić. To, że masę Twoich znajomych jest mądra i inteligentna nie świadczy o tym, że Ty taka jesteś. Obrażając na forum każdego kogo się da, świadczy tylko źle o Tobie. Jedyne co mądre napisałaś to było " ble ble". Więc może dzieciaku nie odzywaj się jak dorośli rozmawiają bo to Cię przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolcie sie ja nie zakladam rzes dlatego mam prawo mylic nazwy.Mialam sobie zalozyc wlasnie novalash czy jak to sie tam pisze.Nie zalozylam ,bo wciaz sa za drogie.A innych firm jest cala masa.Pozatym kolezanki,ktore maja uczulenie jak ja nie wiem jakiej firmy maja rzesy.Chwale novalash bo sa drogie pewnie cena cos za soba niesie.A wyzywac bede sobie ile mi sie bedzie chcialo i nikt mi nie zabroni na wasze nieszczescie!.Zreszta pani ktora i zalozyla teraz mowila,ze to sa novalash,ze u nich kurs robila.Niestety nie zrozumialysmy sie .Pozatym dla mnie najwieksza glupota jak t ktoras napisala tu, ze robila rzesy ,bo tusze uczulaja.Ja jakos uzywalam kupe lat i nigdy nie spotkalam sie z takim czyms,,ale coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAZADANYCH
ona zna i wie wszystko o nova lash bo jej znajomy tam pracuje...,poźniej nie wie dokładnie jak się pisze,a argument bo są drodzy to najlepsi.Ktoś już tu o tym pisał- polska przedstawicielka tej marki próbuje się promować,ale nie dostrzega w jakim świetla stawia swoją firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×