Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

sklep smyk

Polecane posty

Gość gość studentka
ja polecam Czeladź, jest luźno, kierowniczka głównie siedzi w biurze i generalnie nie wychodzi stamtąd za często, czasem czepia się że za mało produktów sugerowanych sprzedasz na kasie, ale tak czy siak w wolnej chwili można trochę pościemniać, napisać smsa . Kierowniczke sklepu lubi kierowniczka rejonowa więc nawet jak jest syf to nie ma stresu, a jak jest jakaś wizytacja z centrali to wiadomo wcześniej, jest pełna mobilizacja i sklep jest wtedy "odpicowany". Nie raz trzeba jakąś nockę wcześniej zrobić żeby doprowadzić sklep do użytku, minusem jest że stres jak ma przyjechać "góra"bo musisz znać wskaźniki budżety i inne pierdoły. Ja byłam na zlecenie kilka miesięcy, kasa mała 8zł za godzine, czyli około 6 zł na rekę, ale jak studiujesz i chcesz sobie np. dorobić to dobre miejsce, ogólnie fajni ludzie, szybko się wdrożysz:D na ksero dojazdy i własne potrzeby sobie zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pracuje ktos moze megastorze w warszawie? Jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdym smyku jest strasznie, obóz pracy nic wiecej. wyzysk za najnizsza krajowa. noski, bo kierownik regionalny przyjezdza na wuizytacje, układanie katalogu na cito, ogolnie strasznie strasznie strasznie....a umowy o prae i tak nie dostaniesz. pracownice powinny miec psychoterapie w pakiecie socjalnym, którego i tak nie ma, bo piora im mozgi. Podziwiam pracowników smyka, ze tam pracują, pewnie nie maja wyjscia, bo to najwieksza kupa, a nie pracodawca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
a ja słyszałam od znajomej, że jej znajoma chwali sobie prace w smyku, świetna atmosfera, kierownicy, a wynagrodzenie za prace ma 2 tyś. na ręke, bony rabatowe na zakupy w tym sklepie 30%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy moze ktos sie wypowiedziec o pracy w smyku w Factory Kraków :) tzn interesują mnie godziny pracy czy w gre wchodzi zmiana nocna i co chyba najważniejsze jaka panuje tam atmosfera i zarobki pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Moi drodzy, pracowalem w tej firmie 2 lata i nikomu tego nie polecam. Zarobki najnizsza krajowa za prace po ktorej nie masz sily na nic. Duzo zalezy od kierownika ale wiekszosc ma robione pranie mozgu "odgornie" od centrali, wiec czepiaja sie o wszystko. Praktycznie nie ma opcji zeby dostac wolne wtedy co sie potrzebuje, kazdy weekend do pracy, jesli dostanie sie wolna sobote lub niedziele to jest cud(jeszcze kierownik/czka potrafi powiedziec w twarz ze powinno sie byc wdziecznym za wolny weekend). Firma ktora chwali sie obluga klienta, a tak naprawde nie ma nic wspolnego z obsluga klienta. Codziennie jakies niepotrzebne przebudowy gondol z towarami, sprzatanie, wykladanie towaru i tysiac innych rzeczy oprocz obslugi klienta. Ktos pisal o nockach platnych i weekendach...tak dostaniecie wiecej za nocke jak wypada inwentaryzacja...uwaga...cale 7zl brutto wiecej do wyplaty!!! :) Mozliwosc awansu owszem jest, tylko dlatego ze jest duza rotacja bo kazdy szuka cos innego czyt.lepszego. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, chyba ze sytuacja go zmusza do tego ze nie ma nic innego do znalezenia a musi zarabiac. Mozna by ksiazke napisac o pracy w tej firmie, ale nie wierzcie w to co oferuja na rozmowie kwalifikacyjnej bo to wszystko bzdury. Odradzam kazdemu pracy w tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracował ktoś może w Katowicach w Smyku?? w Silesi bądź Galerii Katowickiej??? Złożyłam tam CV i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto zajrzeć na rekrutacyjnarewolucja.pl, sprawdź i zobacz, ze możesz liczyć na coś więcej! wiele ofert, które powinny Cię zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie!!!! nie dajcie się zwieść kolorowym zabawkom i ślicznemu obejściu. Smyk to obóz pracy, którym jak najszybciej powinien zająć się PIP. Pracowałam w Smyku we Wrocławiu bardzo długo i powiem Wam, że gorszego syfu niż tam nie widziałam w żadnym sklepie. Po pierwsze łamane godziny pracy - kierownik prosi, żebyś został godzinę dłużej czy dwie, że odda Ci te godziny w innym dniu. Guzik prawda te godziny nigdy nie są oddane, bo albo jest nowa kolekcja, albo wyprzedaż, inwentaryzacja, dzień dziecka, święta jedne drugie powrot do szkoły - czyli papiernik, w wakacje okres urlopowy. PO PROSTU nigdy nie dostaniesz obiecanych godzin! Po drugie dziwna zasada - nie mogą być dwie osoby na przerwie jednocześnie - kierowniczka Kasia chodzi i węszy. Ma jakieś omamy, że wszędzie się o niej gada. Po trzecie mierzenie sił na zamiary. Widziałam w poście, że ktoś już to pisał wcześniej zdarza się, że na dużym 2 poziomowym sklepie są 3 osoby. Roboty dostajesz tyle, że nie wiesz za co się brać, a dochodzi do tego stanie na kasie itd. 4. Ktoś wyżej pisał o sprzątaniu - rzeczywiście do Smyka przychodzi firma sprzątająca, ale nie myśl sobie, że nie będziesz sprzątać - jak jest trochę więcej ludzi na zmianie (zawsze jak jest kierowniczka - dziwne trochę) - dostajesz szmatę i wycierasz syf, a kierownik siedzi pół dnia na fajce.... Co jeszcze ? jak jest regionalna, to kierownik wchodzi do tyłeczka i miła dla pracowników, że aż się niedobrze robi. Jak tylko zamykają sie drzwi za p. Dorotą (regionalną), to dostajesz opie... Mobbing - brak szacunku, dziwne odzywki, zastraszanie, poniżanie... Kartka z ofertą pracy, na której jest napisane, że oferują m.in. "szacunek pracodawcy" to jedna wielka ściema. Po prostu najlepszy kawał jaki mieliśmy na sklepie. Zarobki to nawet nie ma co mówić najniższa krajowa za taką robotę to wstyd dla takiej firm jak Smyk, która chwali się jacy to są super. Firma dobra, ale dla tych co mają stołki prezesów. Jedyny plus mojej pracy, to zespół. Pracują tam wspaniali ludzie - uśmiechnięci, pomocni i życzliwi. Zdarza się jakiś kapo, ale tego to wyczuje się na kilometr. Pozdrawiam wszystkich. Mam nadzieję, że ta firma padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba wiadomo jak sie ma choc odrobine inteligencji 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy od kierownika, wiadomo jak kierownik do D... to i smyk. Ja miałam szczęście do wspaniałego kierownika, fajna dziewczyna, która zna się na swojej pracy. Praca jak praca z klientem , nie jest lekka, ale nie przesadzajmy nie jest tragicznie. U nas nikt nie pracuje za minimalną krajową, były ostatnio podwyżki, najwidoczniej Ci co nie dostali to nie zasługują i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
były podwyżki, bo pracownicy uciekają stamtąd :D pracownik po 8 latach rzeczywiście zasługuje, żeby mu podnieść wypłatę. Zresztą nie ma się czym podniecać - wynagrodzenie rzeczywiście podnieśli - o 100 zł, bo za chwilę będzie jeszcze więcej roboty - mam na myśli połączenie ze smyk.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogolinka
Pracuje w smyku sporo czasu i powiem jedno jeśli coś znajdę to odchodzę i"nigdy więcej !". Nie dam się wykorzystywać, nie jestem czarnym niewolnikiem. Sprzedawca robi wszystko: obsługuje klientów na kasie- recytuje 5 tysięcy regułek, w międzyczasie leci na sklep zrobić przebudowę zabawek albo ciuchów w zależności jaki kaprys ma centrala..ale przecież klient jest najważniejszy. Zastępca ma nie lepiej a kierownik zbiera laury choć sam nic nie robi. Niestety w Warszawie nikt nie pomyśli że 4 osoby na 2000 m2 sklepie to wszystkiego nie dadzą rady zrobić. Teraz jeszcze będziemy obsługiwać sklep internetowy- pewnie dołóżcie obowiązków, ale dodatkowego człowieka to nie dacie mądrale. A może szanowni państwo z wa-wy zamienią się z nami i spędzą miesiąc przed dniem dziecka pracując w sklepie? Mój kierownik też nie pomoże, w ogóle kierownik to porażka, bez kultury osobistej, obgadywała pracownika do drugiego pracownika, wiecznie plotkująca z regionalną przez telefon- w końcu dzięki niej jest taka "super i najlepsza" i przez nią wychwalana na każdym spotkaniu i wyróżniana na konferencjach. W "wolnej" chwili grała na telefonie w jakąś gierkę i zrobiła wpis na fejsie i już wybija 15:00 i do domu...szkoda gadać ...ale tylko tacy są doceniani...Niestety jak nie masz znajomości to sorry ale dużo nie osiągniesz = nie awansujesz, no chyba że przymilisz się regionalnej. Pozdrawia Gogolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadnij kto
Nie polecam. Nie dbają o bezpieczeństwo pracownika nie mówiąc już o klientach. Łamią przepisy. Nie szanują pracownika. No i nie dają wypłaty za przepracowane godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość certertes
Najlepiej szukać informacji u źródła, jest tak samo jak w empiku, bo do tej grupy nalezy smyk, na forum gowork.pl/opinie_czytaj,875 jest wiele informacji na te temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwieżycie, czy tez nie, ale są jeszcze gorsze sieciówki niż SMYK. Tutaj jest o tyle dobrze, ze masz umowę o pracę na całym etacie. W sieciówce w której obecnie pracuję, mam umowę na 1/2 etatu. Jeżeli będę się chciała z niej zwolnić, to nawet nie przysługuje mi zasiłek dla bezrobotnych. Plusem pracy w SMYKU jest to ze masz stałą opiekę medyczną zupełnie za darmo .... nie każda sieciówka tak dogodzi swoim pracownikom ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem stałym klientem sklepu Smyk Megastore w Warszawie , to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Nie raz widziałem i słyszałem rozmowę "kierowniczki" z pracownikami , jest to kompletny brak szacunku jak ta osoba odnosi się do pracowników , wychodząc na sklep z założonymi rękami jak szeryf .. niejednokrotnie słychać było z jej ust wulgaryzmy. Mam na myśli kierowniczkę o blond włosach nie pamiętam imienia. Bodajże jest to główny kierownik sklepu. Kiedyś dziewczyny obsługiwały tam z uśmiechem na twarzach aż chciało się zrobić zakupy... Dziękuję to tyle.. Zastanawia mnie fakt czym kierują się tacy ludzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa darmowa opieka medyczna. I tak czekasz ponad tydzień do specjalisty. Może Ci skóra z całego ciała zejść - a wizytę u dermatologa dostaniesz po niecałych 2 tygodniach. Hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka1989s
Troszkę mnie zaskakują Wasze oczekiwania .. ja skończyłam studia wyższe. Jednak ze względu na dalszą edukację - studiuję medycynę - postanowiłam pracować fizycznie. Złożyłam CV i już kilka tygodni pracuję w SMYKu. Mimo możliwości pracy w Poradni Lekarza Rodzinnego. Kierownictwo jest życzliwe. Grafik elastyczny. Możliwe zmiany w nim. Kiedy były do dźwigania foteliki i wózki to kierownik poszedł ze mną byłam pewna, że mi to zleci.. a On sam to robił a ja zapisywałam nr półki. Praca ta nie jest lekka ale Ludzie ogólnie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubrykant
nie idź i nie pracuj w chorej korporacji. Najniższa krajowa, praca w sobotę i niedzielę. CO CZWARTA niedziela wolna. A najgorsze z tego wszystkiego są egzaminy, jakieś porypane zadania. Niby praca, a w domu trzeba wypełniać jakieś głupie zeszyty z zadaniami. Ani grama wolnego czasu. Nie wiem jaki dureń to wymyślił. Siedzą w swoich biurach tępi biurokraci i wymyślają nie wiadomo co. Obsługa klienta jest NAJWAŻNIEJSZA i jak nie powiesz klientowi całej definicji od przywitania do pożegnania to premii nie masz i jeszcze straszne pretensję dlaczego nie pocałowałeś/aś klienta w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastaj131
Witam. Jutro mam rozmowę na stanowisko zastepcy kierownika. Czy moze mi ktoś powiedziec jak mniej wiecej wyglada grafik pracy w smyku? Obecnie pracuje w tej samej branzy w konkurencyjnej firmie i pracujemy po 12h okolo 15-16dni w miesiacu. A jak jest jest w smyku? Po ile godzin pracy i co ile wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćddddd
a w smyku będziesz pracować w tygodniu na rano lub popołudnie- może być mniej niż 8 godzin np. od 8 do 14 lub 15:00- czyli na styk z drugą zmianą. Natomiast w weekend odrabiasz niedogodziny i siedzisz w pracy np. 11 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11155661
planuje złożyć Cv do Smyka w Galerii Mokotów, ale po przeczytaniu Waszych opinii zastanawiam się czy w ogóle warto. Moze ktoś z obecnych/byłych pracowników mógłby mi doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te komentarze i zastanawiam się co kierowało tymi osobami , że pracowały jak piszą kilka lat skoro było toalety źle i ciężko . Podejżewam że ci co piszą nigdzie indziej ich nie chcą a jeżeli uda im się zmienić pracę to również na forum nie zostawia suchej nitki na nowym pracodawcy. Szkoda że ci którym pracuje się dobrze nie umiszczaja swoich opinni. Ja po przeczytaniu forum bałam się pójść na rozmowę kwalifikacyjną zaryzykowalam pracuje od tygodnia w Warszawie szkole się na odzieży narazie nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Tymi osobami kierowały wrażenia z pracy w smyku tzn wielkie dostawy , priorytet to obsługa klienta, do tego zmiany cen, akcja wyprzedażowa- i to wszystko robi kasjer i 1 osoba na sklepie ogarniająca wszystko. To jest właśnie ta wspaniała praca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoreczki
Kierowniczka ze Smyk Ikea Targówek jedna wielka porażka :) O tym pustostanie nie można powiedzieć nic dobrego, Dzoano nie pomoże Ci nawet zmiana koloru włosów i tak wszyscy wiemy, że nie posiadasz nic pod kopułą. Lepiej zajmij się troszkę rodziną bo siedzenie i nic nie robienie w pracy nic Ci nie da, jeszcze gdybyś chociaż zajeła się obowiązkami należącymi do Twojego stanowiska do którego w ogóle się nie nadajesz ;)) Gdybyś była choć trochę normalna dostała byś buziaka w te sztuczne powiększone usteczka ale cóż musisz obejść się smakiem :))) Więc pozdrawiamy gorąco ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxyyyzzz
Jeszcze lepsze są kierowniczki "regionalne" na śląsku- w zasadzie można rzec..."przyjaciółki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gośćxxxyyyzzz 2016.01.24 Jeszcze lepsze są kierowniczki "regionalne" na śląsku- w zasadzie można rzec..."przyjaciółki".." Co masz na myśli? Czy coś złego jest w tym, ze ktoś się ze sobą przyjaźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygoglowałam, że zarobki zastępcy kierownika sklepu to 1,700 zł. netto. Naprawdę pracujecie na tak odpowiedzialnym stanowisku za taką kasę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinot
Akurat smyk należy do spółki empik, także na gowork.pl/opinie_czytaj,875 znajdziecie trochę informacji o warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×