Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kobieta też po 40-tce
Violu, ja się nie denerwuję. Tylko uprzejmie wyjasniam (nie mylić z donoszę ;) ):D Czasami mnie wręcz śmieszy wypowiadanie opinii innych o innych, nie znając prawdziwej sytuacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może troszkę wczorajszych zabaw? Mam dwa kolana i obie się zmieścicie. A że jestem o kształtach pluszowej przyrulanki to odciski nie grożą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu ;) Chyba sobie drinka zrobię, przeciez mamy piatek :D Kto jeszcze reflektuje na żubrówkę z sokiem jabłkowym? ;) Internautko, chyba Ciebie juz witałam? [intensywnie mysli]. Ale co tam, moge raz jeszcze. :D Witaj Internautko miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fosiex
dziękuje Wam za wypełnienie ankiety tym którzy się wpisali a tym co nie zapraszam na moją strone. Jestem Wam kochani bardzo wdzięczna bo ta praca jest dla mnie wazna więc jeśli moglibyscie to Ci którzy jeszcze tego nie zrobili to zapraszam na moją strone to jest raptem chwilka a dla mnie wazna sprawa dzięki !http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3321832 ( nie wiem jak sie wkleja linki) :) dzieki za wyrozumiałosc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
To ciekawe Maximie, jak Ty sobie poradzisz teraz. Masz dwa kolanka, a nas jest ...trzy! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, za drinka chociaz smacznego dziękuję, bo słabiutki łepek mam niemożliwie, łyknę tylko druga lampę winka czerwonego wytrawnego....... Na zdrowie moi przyjaciele, na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Viola, przestań podbierać moje mysli! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wieczór na nasze wyspie szczęśliwości to mozna jakieś ognisko i po rybce obsmażanej nad ogniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu ja jeszcze nic nie wypiłam, ale sie juz zakręciłam! :D Kto tu jest kim! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, a potem w ten cichy wieczór, pod niebem migoczacym gwiazdami, zaczniesz opowiadać nam ..................... A My będziemy przytulone do Was mężczyzn i wpatrzone w wesołe ogniki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Internautko, ja raz jeden sobie ucięłam taką pogawędkę z moją koleżanką przy ginie z tonikiem, trwała do ... 4 rano, a w butelce niewiele ginu zostało. To było lat kilka temu, od tamtej pory unikam "takich rozmów" jak ognia! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Tak Violu to mieszanka iście ... wybuchowa ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×