Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

wyglada na to , ze rzeczywiscie mam zapędy rewolucjonistki ale sprowokowała mnie do tej wypowiedzi i Atlantis i lubiąca wygłupy...okres przedwyborczy tez sie do tego przyczynił narzekamy, wykpiwamy, a naprawa jest naprawdę duzym wyzwaniem moje emocje wyeksploadowały i dałam im upust wybaczcie:) Rysiu, chyba nie dokładnie czytałes moją całą wypowiedź wybory skończone... pora na lżejsze lub radosniejsze tematy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Rysiu grab bo Ty i slamsy;).........jakoś nie psuje:P Skołowana miałas racje jedno czego nas nauczono w poprzedniej epoce to patriotyzmu........niestety młode pokolenie nie potrafi zdefiniować:( Abi .....co do twgo spojrzenia na świat to masz zupelną racje jak w piosence money money money money money............a potem wladza oczywiście kupiona poniekąd za money Ja jestem apolityczna wole życ bez przynalezności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej dziwnej epoce lodowcowej ...moze i patriotyzm jakis nam wszepiali ...ale mieli za to ciekawe pytania prac magisterkich .......naprzyklad ...\"Wplyw koloru siewnika na wzrost plonow\".....zawsze ten okres bardzo mile wspominam ......bo oprocz obludy, falszu ...i innych negatywnych doznan ...malo co zachowalo sie pozytywnego w mojej pmieci ....badz co badz jeszcze cos powinienem pamietac .....chociaz jeszcze taki mlody jestem ....i za 10 jajkami 5 godzin stalem w kolejce ...wazne ze bylo biednie ....ale za to bardzo wesolo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos kurcze nie chce siem samo zrobic....musze ktoras z Pna poprosic , abby mi w tym pomogla hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leci super produkcja w TVP 2 \"L. kak Lubow\" hihihi i zadna z Pan nie chce mi pomoc ........aby dzidziusiow bylo wiecej hahaahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Aborygeninie, aleś mnie rozbawił! :D :D :D Pamiętaj, że od samego gadania nowych obywateli nie przybędzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
I po my jak myłosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Abory wywołuj wilka z lasu ,wywołuj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
NOŁLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
To jest taki telewizyjny Kononowicz , niewiadomo o co tam chodzi i który juz odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
bo teraz już jest reklama:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz bedzie \"NA wspolnej \" TVN i wiadomo MAjewski ...hahahahah Telewizja to pozeracz czasu hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Mam 8 nowych filmów na dvd i nie wiem kiedy na to popatrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie wiadomo? Tytuł mówi sam za siebie. ;) :D Jednak po części masz rację, serial ten zczyna się upodabniać do \"Mody na sukces\", możesz pominąć kilkanaście odcinków, ale i tak będziesz w temacie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiek, kiedyś to zrobisz. Lada chwila spadnie śnieg, liści grabić nie będziesz musiał, to spokojnie filmy obejrzysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze pooglada....Panienke z Forum zaprosi .....jakas.....w piekna sniezna noc zimowa......zrobia sobie maraton nie tylko filmowy do rana ....i bedzie Supiiiiiiiiii......hihihihihi no .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborygeninie, a Ty co Ryskowi przyszłość przepowiadasz? ;) :D Z tego co widzę, to w swojej stopce zawarłeś pewną myśl. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiąca wygłupy
Abi ale Ty pomysłowy dobromir jesteś:P Kobieto 43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiąca I Panowie uciekli. :D Tylko zaczniesz trochę ich za \"jezyk ciągnąć\" zaraz znikają. ;) :D Ja też już znikam. Pozdrawiam bywalców i spokojnej nocy życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×