Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Skołowana... widzę, że krążą obok nas podobne klimaty..:) Ja też powoli rozsmakowywałam się w swoim życiu i teraz, na dzień dzisiejszy nie ma dla mnie nic milszego ponad moje cztery ściany... Upiększałam, \"uprzytulniałam\", a teraz lubię sobie usiąść w ciepłym czystym domu i mruczeć z rozkoszy, że jest mi tak dobrze...:) No, chyba, że kiedyś porwie mnie inny wir miłością zwany, ale.... to już inna bajka :) Na razie jest mi dobrze....:) O ile za czas jakiś nie postanowię przemeblować mieszkania :) Lubię zmiany..:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Violu..czytaj , czytaj... jakies pomarańczowe wpisy sugerowały \"nowym\", ze schowały gdzieś wczesniejszych bywalców:) Atlantis..co do milości to najlepsza jest dla ta bezwarunkowa..matka - synowie i na odwrót:):) słowo \"kocham\" znaczy dla nas wiele bo jest na zawsze, a jesli często wypowiadane to budujące..wiesz o czym mówię, prawda?:D:D:D:D burze dziejowe - -to nie dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Witam kobietki i pozdrawiam w dniu dzisiejszym🌼 Oj ten rysiu nastepnym razem jak bedzisz szedl na basen kupie Ci specjalne okularki pływackie ktore wyszczuplą wszystkie ciałka na ktore spojrzysz:P tylko wtedy nie patrz na siebie bo ujrzysz kościotrupa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matk ....chlopak mus sie psychicznie przygotowac ...aby nastepnym razem szoku jakiegos nie dostal ahhahhahah Witam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
widze że wszyscy zapracowani albo sie relaksują;) Więc milego wieczorku idę się relaksowac bo mialam bardzo stresujący dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że powoli kończy się ten tydzień... Chociaż jest coś, co powinno nadal trwać...;) Pusto okropnie tutaj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
no chyba teraz to posadze wszystkich o oglądanie dobranocki:P A tak powaznie kiedy nastepna imprezka? oczywiście wirtualna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cholera wie...:) Pouciekali gdzieś w mysie dziury... A może imprezują realnie? :) A co do dobranocki... Przepraszam bardzo, ale ja oglądałam Fakty..;) Byle do weekendu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Atlantis pewnie że fakty;) Ja juz mam jakis uraz do oglądania wiadomości ciągle jakies tragedie jak nie matki pijane albo ojczymowie znęcający sie nad pasierbami to teraz znowu leki pomyłkowo wprowadzone.I tak w kółko macieja. Pozostane lepiej przy tych bajkach skoro mam na tyle male dziecko że moge sie tak do niej podłączyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę.... kot usiadł mi na kolanach i tak w rytm mruczanda odjechalismy na kilka minut w świat baśni... :) Starość nie radość..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Ja wtulalam sie w pieseczka ale na szczęście nie odleciałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostałysmy dwie na placu boju :) Chyba, że Rysiek znów wpadnie z rewelacjami basenowymi... ;) Swoja drogą.... Ma skłonności do świntuszenia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 🌻 Violu ❤️ 👄 🌻 cieszę się, że Jesteś. :) Tylko przestań już medytować. Czas poświntuszyćc trochę. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborygenin poszedł spać..:) Chłopczyna utrudzony wielce dzienną wędrówką..:) Może Viola popłynęła w inne wymiary? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborygenin jak widzę z kurami chodzi spać. :P :D Natomiast Ziz z kolei, ma ochotę na nocne rozmowy. ;) :D I weź tu Wszystkim dogodź. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziz.... dzisiaj też poszedł.... ale nie wiem czy do kurnika...:D Aborygenin tak tylko mówi, że śpi... ostatnio coś wzmiankował o nocnych igraszkach.... :D Też świntuszek..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czasu do czasu, kupuję jakąś babską gazetę do poczytania na weekend. Taką dla relaksu, aby nie zmuszać się do głębszego analizowania treści. I własnie dzisiaj w jednej z nich znalazłam artykuł o facetach z odzysku. Przeczytałam w tym artykule, że Panowie z odzysku są w cenie! :D Z badań wynika, że w dzisiejszych czasach kobiety, które do tej pory realizowały się zawodowo i są po 30-tce, chętniej wiążą się z Panami z przeszłością niż z kawalerami. :) Natomiast, co z przykrością przeczytałam, kobiety po rozwodzie wypadają dziś z rynku matrymonialnego. Hmmm...ciekawe, bardzo ciekawe...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to prawda... Kobiety uważają, że panowie z odzysku są dużo dojrzalsi, wiedzą co nieco o rodzinie, życiu, czegoś już są nauczeni... Kawalerowie około 30-tki, a już nie daj Boże 40-tki, to już spore ryzyko...:) Obserwując moją codzienną pracę dochodzę do wniosku, że rzadko komu udaje się dotrwać do kilkunastu lat pożycia małżeńskiego... Wszystko wypala się i prędzej czy później ktoś poszuka sobie innego partnera... Tyle, że panowie mają większe pole do popisu pod tym względem..:) Kobiety, po rozstaniach nie umieją zbyt szybko wejść w nowe relacje... Natomiast panowie bardzo często szybko szukają partnerki, może niekoniecznie jako kandydatki do kolejnego małżeństwa...:) Może zwycięża fizjologia? :D Tak czy inaczej z tego co piszesz widac okrutne prawa rynku..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawa rynku...rachunek zysków i strat. ;) :D Właśnie o to m.in. chodzi w tym artykule, co napisałaś Atlantis. Czyli dojrzałość, doświadczenie po nieudanym związku, mające pomóc w nie powtarzaniu błędów, możliwość zapewnienia stabilizacji. :) Mówiąć najprościej, jesteśmy na straconych pozycjach. 😭 Co zresztą tez i widać widać po braku obecności Panów nawet tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Przeciez to naturalne że mężczyzna w średnim wieku po pozbyciu sie zyciowej partnerki czasami po długoletnim cięzkim współzyciu kłótniach pretensjach wymowkach stroni od zobowiązujacych związko po 1.lubi spokój/jak kobieta ma dzieci o spokoju zapomnij/ 2.lubi miec wylącznośc dostepu do TV i komputera/dzielenie sie z domownikami jest stresujące/ 3.kubi poranna toakete w spokoju a tu wszyscy sie pałetaja pod nogami 4.monogamia jest dla nich jak smycz dla psa:P 4.kiedy chca to świntusza z kim chcą 5.no i oczywiscie finanse zaraz widza w kobiecie chiene na kase A tak mają co chca kiedy chca bez zobowiązań Może moja teorie ktos obali????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko z tych Twoich punktów odkryłam, że ... lubię to samo...:) No, prawie to samo... :D Brzydka, niegrzeczna dziewczynka.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×