Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Zimna, nie wiadomo czy obalą, bo już ... śpią. ;) :D Ale jeżeli mogę wyrazić swoją opinię, to ...trafna teoria. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Chyba już dawno powiedzialam Wam że mam w sobie wiele z osobowości faceta:P Ale wygląd akurat typowo kobiecy dzieki bogu:P aczkolwiek uwielbiam spodnie i mam ich chyba z 15par natomiast spodniczki tylko 2 tylko letie by sie znalazły w wiekszej ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
No to ja dokończe film o małym chłopcu chorym na raka i zmykam w kraine snów DOBRANOC Tak to jest jak dziecko zwolni kompa a matka sie do niego dorwie:P Brak poczucia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis, nie jest tak źle z tą naszą opinią. ;) Nie ukrywam jednak, że ciekawa jestem zdania Panów na ten temat. Może się któryś skusi i włączy do dyskusji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę babkę z cechami faceta ( ale bez przesady) , niż odwrotnie...:) Kobieta z jajami brzmi lepiej niż zniewieściały facet..:) Okropność...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimna :D :D :D Spokojnej nocy i miłych snów Ci życzę. :) 🌻 Ja mam jutro wolne, komputer do dyspozycji, więc jeszcze pozaglądam to tu... to tam ... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlantis, nie potrafię tak głośno krzyczeć. :D A ponadto uważam, że nic na siłę nie da się zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym podziaala telepatycznie, wdarła się w sen :D Już widzę ich miny z samego ranka po otwarciu zapyziałych oczek..:P No cóż... satystyki zaczynają byc coraz bardziej nachalne..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Zachowanie ludzi po rozstaniach, ktore przynoszą im nowe horyzonty własnie tak wyglada. Czemu nie nacieszyc sie wolnością? Po co znów sie supłać? Dotyczy to zarówno panów jak i pań. A pragnienie osoby na dłuzej przychodzi z czasem...ale przychodzi:) A moze porozmawiamy o randce? :)Takiej , ktorą chcielibyscie przezyc juz dziś, w realich, w których jestescie. Załóżmy, ze podoba Wam się osoba, ktorą poznaliscie .Macie juz za sobą randkę poznawczą, polubiliscie się i.... jakies szaleństwo...a może cos spokojniejszego i romantycznego? Kobieto...masz dzisiaj wolne?:) Ja dalej pracuję fizyczne, tym razem w łazience:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tak Internautko, dzisiaj mam wolne i też zajmę się pracą fizyczną. :D Wprawdzie nie malowaniem, bo to latem zrobiłam, ale jak to w domu, zawsze jest coś do zrobienia. :) Zrób sobie od czasu do czasu przerwę Internautko i opowiedz jaką randkę Ty chciałabys przeżyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Witam was kochane kobietki Randki mam za soba ale zapewne nie spełnilam dokonca swoich oczekiwań ale wszystko przedemna wszak możemy sobie wspólnie wymyslec jeszcze jakąś szalona randke . Pamietam było to w w jakąś sobote dzieci pojechały odwiedzic swojego ojca a mój kochany zrobil przepyszna obiadokolacje świece ubrał sie w garnitur ja oczywiście dostosowalam sie strojem i była imprezka.Oczywiście gwałtowny powrot dzieci popsul cały klimat ja oczywiscie zaraz wpadam w popłoch oni sto pytań a co wy robicie a dlaczego tak ubrani i ...............acha ta rzeczywistość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Musze nauczyć sie byc troche uwodzicielka bo mi ucieknie z nadmiaru dzieci w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kilka fajnych randek w życiu, ale teraz... chciałabym chyba przeżyć coś innego..:) Więc jesli dajesz Internautko fory wyobraźni to mówię co następuje:) Moja randka musiałaby być weekendowa, bo w jeden dzień sprawy sie nie załatwi..:P Otóż... Dwa dni w jakimś zabytkowym miejscu... Na przykład zamek, najlepiej jak najstarszy, taki z mrocznym klimatem... Pokutujący duch mile widziany...:D Chciałabym pooddychać klimatem przeszłości z jakimś miłym gentlemanem..:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimna... nie sądzę by to zrobił..:) Ty już wiesz co robic by go jeszcze bardziej przyciągnąć... Tylko nie zaduś biedaczynę..:) Czasem poluzuj..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moja randka to rowniez zarezerwowane co najmniej dwa dni:) miejsce..niewysokie gory, najchętniej Karkonosze, wspólny wypad po wzniesionkach, zywicznym lesie, polankach z bzykajacymi owadkami, ćwierkajacymi ptaszkami, oczywiście soczysta zieleń, przebiezka po kamykach gorkich strumykow, a wieczorkiem.... po kąpieli, odswietny stroj, pyszna kolacja przy swiecy w uroczym schronisku, w tle jakas muza w klimacie bleusa, swingu...a potem bardziej erotycznie..ech:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To macie jak widzę już sprecyzowane wizje romantycznej randki. :) Prawdę mówiąc nigdy nie zastanawiałam się, gdzie taka randka, jeżeli do niej by doszło, miałaby się odbyć. Pewnie to też musiałaby być co najmniej dwudniowa, ale wybór miejsca myślę nastąpiłby spontanicznie. :D A zanim doszłoby do takiej randki, to już wcześniej wiadomo byłoby co obie strony lubią, więc na pewno miejsce i forma odpowiadałaby obojgu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Langerartur
calkowicie z realnego swiata, przenioslem sie na stale do polski bo tak chciala ma firma, gdzie sate realne dziewczyny, bo jak na razie siedze do nocy w biurze i telefonuje po swiecie i pracuje za duzo...abym nie zrobil bledow e tym pieknym kraju potrzebuje przewodniczki a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ...ja mialem podobna randeczke , jaka sobie @ Koleanka Skolowana obmyslila, w naszych taterkach pieknych polskich .....na hali u bacow HEJJJJJ....tylko 4 dzionki, ale bylo WSPANIALE!!!!! ...... dawno tak sie ubawilem jak wtedy ......a teraz jade na sylwka w gory na nartkach .....lubie nartki ....a sceneria jest w nocy taka piekna na niektorych stokach ....ze nie da sie tego opisac ...trzeba tam byc hihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
Witajcie wieczorkiem No zóż debili nie brakuje na tym swiecie a tymbardziej chorych ba tyn tle czyli erotomanow i im podobnych. Mam nadzieje że nie beda dłużej zaśmiecac takiego normalnego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Polecam zamek Czocha ,dla przypomnienia nagrywamy był tam film ,, Gdzie jest generał" >Romantyka,duchy i widoki ............... ,klimat trochę taki pruski.I znów jakis nawiedzony ,niespełniony , erotoman udający anglika a w rzeczywistości , facet z biednych dzielnic Londynu posługujący sie cocneyem, nawet nie wiadomo czy posiada kartę do bankomatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
rysiu jak Ty cos określisz to ażżżżżżżżżżżżżżżżżżżż:p No wiesz co mam na myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lód
no rysiu poflirtuj troszke bo zaraz ide w kraine snów a Ty mnie tylko usmiechem zbywasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Obalam teorie zlodowacenia, tak jak obalono teorię Darwina ,że Giertychowie nie pochodzą od małpy tylko udowodniono ,że od konia,Spokój - tak a kto go zakłóca ,ł2-dostęp? daw kompy w domu Z:):0.3-rozdeptane kapcie i papiloty,4-dwie łazieniki:):0,4-wyobaźnia kobiet tez jest bogata ( te emertytowane nauczycielki siedzące na 0700. 6- hieny ,raczej likaony:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Zimna w jakiej strefie czasowej zyjesz ,ze już umykasz bo czas na colgate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
cisza wyboracza:):?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×