Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość -Peter-
Dzięki za miłe słowa jakie ,,Kobieto po 40 -stce", ,,Skołowana internautko" i ,,Maxim" wypowiadaliście na temat ,,Violi 1966". Może jednak skuszą ją i znowu zacznie pisać. Byłoby znowu fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwa wcielenia
Jedno jest takie jak skołowana a drugie takie jak wychowano mnie w domu szara ponura mysz ale ja wole tę pierwszą:) dzis pierwsza rocznica znajomości z moim mężczyzna poznanym na necie i jest jak jest mieszkamy razem i tworzymy nasze "jutro"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez szczęścia
A mnie sie znajomość internetowa nie powiodła. :O Nie wiem kogo w tym wina. Pewnie obopólna. On miał inne wyobrażenia o mnie, a ja o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwa wcielenia
W uczuciach jestem stala a jak szalona to tlylko z moim kochanym nie szukam ale lubie was czytac czy cos w tym zlego? Jak przychodza trudności bo wiadomo codziennośc KOBIETYAMĘŻCZYZNA to wiele nieporozumień i zastanawia mnie wtedy czy lepiej byc taka jak ty czy lepiej kobieta z doz akompromizsu tu to moje dwa wcielenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Weż mnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Peter, to były nie tylko słowa. :) Też mam nadzieje, że Viola sie odezwie. :) Violu, odezwij się, czekamy tu na Ciebie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
We wtorek moich znajomych syn ma poeracje usuwania guza w biodrze, guz był złośliwy został zabity, PROSZE O MODLITWĘ WSZYSTKICH WSZELKICH WYZNAŃ, chłopak ma 13 lat i jest to mojej Moniki kolega.DZIEKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwa wcielenia
Rysiu421 mężczyzny się nie bierze ani kobiety też to musi być to coś co nie da sie opisac a ja uważam że jak się z kims jest to jest święte jak sie wypala lepiej zakończyc w zgodzie niz utrzymywac na sile i tym miłym akcventem żegnam was na dzis ale wejde żeby was poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek - modlimy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Zróbice nawet dobry gest to tez będzie jako ,czyn dla Barka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek - powiedz mi
Jestes żonaty? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Niewiele możemy zrobić. Ja ze swojej strony będę Go wspierała w myślach. Trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Skołowana wie jak wyglądam jaki jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek - powiedz mi
Ale skołowana nic nie powie- solidarność A ja jestem ciekawa. Proszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Pora iść spać. Dobranoc Wszystkim mówię, życząc przy tym spokojnej nocy i tylko miłych snów. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Długa historia dzieciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ,no tak są ale już jedno pnoc na 5-tym roku drugie na 2-gim ale jak jest to chyba jego Magnific. nie wie. a Pani z którą mam te cudowne szkraby no ,cóz była ambitnym fotografikiem i została sporo lat t emu oceanem teraz w takich ,, amerykanckich''różnych gazetach przewija się jej imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Ło,matko zbieram spadochron i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiu - dziękuję
Fajny z Ciebie gość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zdziwiona
witam:) ---> Kobieto po 40-tce osobiście nie czuję przykrości, że trafiałam na mężczyzn bezpośrednich... nastawionych na seks. Przyzwyczaiłam się. Myślę,że każde z nas przyciąga do siebie ludzi z pewnym rodzajem osobowości. Moi netowi znajomi są inteligentni, elokwentni, kulturalni - NA POZIOMIE. Ale przede wszystkim są mężczyznami. Czy nie uważacie, że we wszelkie relacje między NIM i NIĄ naznaczone są sekaualnością?... że mamy to zapisane w genach?... ze to atawizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie - to dobre słowa
Oczywiście relacja mężczyzna - kobieta to zawsze gra seksualności. Pisała już tutaj jedna z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wyjątkowo o tak później porze 🌻 ale dziś cały dzień byłam poza domem więc wspaniałmyślnie odstąpiono mi kompa na wieczór .... póżny wieczór ;) Czytam i ... smutno mi się robi :( Violu wróc! Nie bierz do serca słów które zapewne ranią ale nie są podparte jasnymi argumentami . Nie wiem jak ja jestem odbierana na tym topiku po paru postach..ale wiem jedno, że jakie by nie były ludzkie reakcje, to jeśli mam czyste serce i sumienie a każdego ranka patrze z uśmiechem w lustro bo jedyne co chcę ofiarować ludziom to miłość i zrozumienie to olewam cudze opinie,. bo nikomu krzywdy nie czynię i Ty tak też rób.Wycofałabnym się tylko wtedy kiedy czułabym się czemuś winna a moze i też nie, bo najpierw próbowałabym wyjaśnić swoje stanowisko. Rysiek, za tego chłopaczka ... Bartka? (imiennik mego syna) modlić się będę i nie tylko... wszak czarownica ze mnie ;) więc znam i inne sposoby ... tylko date urodzenia chlopaka poproszę jeśli można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nie uważacie, że we wszelkie relacje między NIM i NIĄ naznaczone są sekaualnością?... że mamy to zapisane w genach?... ze to atawizm? To pytanie zdziwionej a ja odpowiadam na nie TAK! I zgadzam sie z każdym słowem w tym zdaniu zawartym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) do ..jestem zdziwiona też sądzę, ze kazde z nas przyciąga do siebie ludzi z pewnym rodzajem osobowości ale okolicznosci tego przyciagania sa tez wazne tu, w necie, potrzebne są informacje aby rozpoczęła sie gra damsko-męska no i g r a c z e niektorzy potrzebuja do oceny wielu rozmow inni , na podstawie kilku zadanych pytan wyrabiają sobie zdanie czy w a r t o podejmować znajomosc nie odkrywam tu Ameryki, sprawia jest wiadoma podstawa rozmow takich czy innych to okreslenie naszych potrzeb wytrawnego klikacza łatwo poznać umie sobą czarować, lawirować , czasem wprost, czasem schowany ale zawsze pociągający drzwii otwarte to prosta droga do ...braku szacunku, niestety inteligentna,zaskakująca i kokieteryjna i trochę tajemnicza gra to... nabywanie punktów kto z nas nie lubi grać?:D jesli w tzw. realu sobie radzimy w realcjach z ludżmi to tutaj tez sobie poradzimy jesli w realu mamy spory problem z naszą dorosłością, to tutaj prędzej czy później polegniemy a nasze cechy pierwotne na szczęście ulegają ewolucji i przyznaję rację ziz-wi, ze nie wszystkie relacje płci są naznaczone seksualnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tytlko ciekawy topik ale i
pociągający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Dalczego tak smutno tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×