Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Oglądałem \"Rzeczpospolitą...\" tykle razy, że chyba znam na pamięć cały film. Doskonała komedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdzę , że nie lubię muzyki klasycznej - czasami i ona sączy mi się po mieszkaniu , ale ostre dźwięki rocka pomagają mi w odstresowaniu :) Jak tak mocno przylożę mojej glowie , to wszystko inne wydaje się być drobiazgiem :D A tak poza tym Violu , to jestem bardzo czulą osobą .... czulą , wrażliwą , delikatną :) ale życie jest corowe , więc i ja muszę mieć silny charakter :) Inaczej zawsze będę plakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwni sa ludzie
dziwne jesteście Wy Nie potrafie tego okreslic ale zachowanie kobiet na tym topiku jest dziwne.Chyba cos wam doskwiera czegos w zyciu szukacie ale to "coś" jest złudne wyimaginowane nierealne .......i dlatego wirtualne. Jedno co odczuwa sie tu na pewno to wyższośc ktora panie staraja sie podkreslić w bardzo subtelny sposób .................ale to nic dziwnego ze świat wirtualny dokonał takich a nie innych skutkow. Widocznie w zyciu realnym tej swojej wyższości niezabardzo da sie podkreslic przeciez nie stanie taka skołowana na rogu ulicy i nie krzyknie faceci na poziomie tylko Wy godni jesteście porozmawiania:P Zycze szczęśliwego Nowego Roku 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga/i ,,dziwni sa ludzie\'. Może masz i rację. Każdy piszący tu na topiku stra pokazac sbtelnie swą inność, ale czy wyższość - nie sadzę. Jesteśmy tylko ludźmi i popełmniamy błędy. Jedni z nas maja takie zalety a ionni takie. Uzupełniamy się , a nie przekrzykujemy. No cóż. To tylko moje skromne zdanie. Jedni lubią to a inni tamto. Za życzenia dziękuję i gorąco odwzajemniam . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część z nas nuci sobie taką bardzo starą piosenkę : Ludzie mają, dziwne marzenia, Dziwne troski, życzenia dziwne, Ponoć mają serce z kamienia, Zimne nosy i ręce zimna. Bardzo często głowy nie mają, W zamian długie, cięte języki Uszy w ścianach, w oczach ogniki Swoje nerwy na wodzy trzymają. A ja mam, swój intymny mały świat. Hen za morzem smutków, za górami marzeń tam, Wiedzie doń, zagubionych ścieżek ślad, Senne półksiężyce mogą wskazać drogę wam. Idę więc, z mojego świata do was tu, Niosę wam, z mojego świata, barwię kwiatów Bo ja mam swój intymny mały świat, Senne półksiężyce mogą wskazać drogę wam. Dziwni ludzie, maja wspomnienia, Noszą płaszcze strachem podszyte, Marne grosze gubią w kieszeniach, Zakrywają karty odkryte. Lubią grywać, w kość niezgody, Palić mosty, stawać na głowie, Winem wznosić toast na zdrowie, Chwytać się brzytwy i mieć powody. A ja mam, swój intymny mały świat. Hen za morzem smutków, za górami marzeń tam, Wiedzie doń, zagubionych ścieżek ślad, Senne półksiężyce mogą wskazać drogę wam. Idę więc, z mojego świata do was tu, Niosę wam, z mojego świata, barwię kwiatów Bo ja mam swój intymny mały świat, Senne półksiężyce mogą wskazać drogę wam. .............................................. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksimie - ❤️ dziękuje pięknie :) Odpowiem wieczorem :) Teraz muszę uciekać , ale zajrzę po poludniu :) Do zobaczenia - mam nadzieję , że się pojawicie :) Zlosliwcow nigdy nie brakowalo - ja proponowalabym im przylączyć się do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło Was znowu widzieć Bywalcy topiku! :D Oczywiście, miło też widzieć tu nowe osoby. :) 🌻 🌻 🌻 Piszcie nadal! Zajrzałam tylko na chwilę, zostawić dla Wszystkich serdeczne pozdrowienia. :) 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu ❤️ 👄 👄 👄 🌻 jak tylko czas mi pozwoli, to zawsze coś napiszę... tylko z tym czasem coś u mnie ostatnio krucho. :) Teraz muszę znikać! Miłego dnia życzę! :) 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja też mam cieniusińko z czasem, aczkolwiek miałam teraz przerwę świateczną. Dlatego pisywałam . Mam jednak nadzieję, że czasem coś skrobniesz. Bardzo bardzo Cie o to proszę. Pozdrawiam:D:D:D:D i gorąco całuję 😘😘😘🌻. Do wklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksimie , jak tam Twoje serduszko? Pisales o operacji... mam nadzieję , że jest już ok :) No i ciekawi mnie czy Twoja internetowa milosc przetrwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska ciekawska
Cornelia dużo wiesz o Maximie. Tylko czytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mój kamienny kalkulator działa już bez zarzutu. Nie dałem się chorobie. Ta sprytna czarodziejka, która jakiś czas temu owinęła mnei sobie dookoła palca to najwspanialsza kobieta pod słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska - tylko czytalam :) Maksimie - czy to oznacza , że jednak można? Że net także jest tym miejscem gdzie zwykli ludzie sie odnajdują i potrafia być prawdziwi w swoich uczuciach? Że się udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy zawieraniu znajomości zawsze istnieje ryzyko trafienia kulą w płot. Jednak niekonecznie zawsze się źle trafia. A co do mojego zdrowia, to mimo, że nasza służba zdrowia jest taka jaka jest, to jakoś się udało. Czyli żyję i dobrze się miewam. I (reszty domyśl się czytając mój podpis) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak tu cicho
??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem dlaczego.... panowie myknęli , panie robią fryz na jutro... buuuu- tylko ja pozostalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich , ktorzy w natloku przygotowań do sylwestrowych bali i prywatek , znaleźli czas by zerknąć na topik :D 🖐️ Jako jedna z niewielu ,jak sądzę kobiet , spędzę tego Sylwestra przed kompem ,ale za to w bardzo milym towarzystwie :D zapraszam wszystkich, ktorzy mają ochotę na nocne rozmowy :) przy szampanie i muzyce lekkiej , latwej i przyjemnej :) Powitajmy razem Nowy Rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przynajmniej nie będziesz musiała walczyć o dostęp. Ja też spędzę sylwka przy kompie. Witaj w klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pragnę złożyć Wam, moi mili forumowi przyjaciele, moc gorących i płynących prosto z serca życzeń noworocznych. Aby Nowy 2007 Rok był dla Was rokiem szczęśliwym i radosnym, pełnym miłości i sukcesów, oby zdrowie Wam zawsze dopisywało a uśmiech nie znikał z twarzy. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała singielka
Szczęśliwego Nowego Roku!!!!! Faceci naprawdę boją się wyjść poza nat. Nawet ci na poziomie. Czyżby byli poniżej poziomu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×