Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość i znowu pustki
:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktm
Odwiedzić? A to w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranie / baranico
po to sie odwiedza, żeby z kimś pogadać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie umarl....i nic nie umarlo ...trzyma sie bardzo dobrze...i jeszzce pozyje ...taka jest moja diagnoza na dzien dzisiejszy......hahhaahahahh moge jeszcze go troszke osluchac........stetoskopikiem ...najlepiej pod paszkami ...wtedy bede wiedzial na 100 % czy jeszcze pociagnie kilka miesiecy hahahah:p :p :p pozdrowienia dla Pan i PAnow...no i oczywisie specjalne buziakowe pozdrowienia dla PAni V...........czyli ....wiecie kogo ....no ...nie domyslacie sie ......no wiadomo dla VIOLI hahahhahh👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktm
baranie / baranico A o czym rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmawiać należy
o wszystkim i o niczym-tak jak wżyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły klimacik tworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyć na jawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyć na jawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość służyć radą i pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dalej się pytasz po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOPIK żYJE I BęDZIE żYł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Adaś jak zwykle pełen radości i wigoru:) Violu, tak czasem mamy, ze nie chce nam sie rozmawiac /tutaj jestesmy na baaardzo szerokim forum/ nie znaczy to, ze nie przywiazalismy sie do siebie w szczegolny sposób:) media informują nas o wielu tematach, które wzbudzaja w nas rózne emocje i od ktorych trudno sie odciąć.... siłą rzeczy wbijam się w nie i tak zwyczajnie brak mi sił na prowadzenie luźnej rozmowy ale postaram sie poprawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Danuisia.....dobrze ze chociaz masz dobre postanowienie poprawy ....na poczatek wystarczy ...pozniej troszke silnej woli ....i juz sukces murowany ....na sam koniec ....oczywiscie nalezy podjac odpowiednie dzialania ....haahahahahahahhah ale grunt sie nie przejmowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, późnym wieczorkiem w tę cichą, aczkolwiek bogatą w wydarzenianiedzielę. Gorące całuski dla wszystkich........Jednakże dla Abbi\'egoszczególne 😘😘😘😘 Skołowana. Rozumiem Twe argumenty za i przeciw ;). Ja jednak właśnie w chwilach przeżywania ,,świata zenętrznego\" i mego ,,świata wewnętrznego\" wole oddawać sie czczemu gadaniu. Wtedy to owa paplanina pozwala przenieśc mi się myślami gdzies daleko, daleko........... Gorąco pozdrawiam i zachęcam, abyś spróbowała mego sposobu na odreagowanie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -=-=-=-=-=-=-=
Chyba ten topik powoli umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w agonii
:P a szkoda bo jakos było a potem się skończyło temat trza by odświezyc zmienic i przenieść w inne tematy projekt Zaparaszam na wyspe marzeń podpis skołowana internautka albo Viloa 1966 alboxyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek 421
Wraca do życiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) zaczęłam ten topik trzy miesiące temu i oczekiwałam wypowiedzi, tak się stało z czego sie cieszę:) ale nigdy nie przyszło mi na myśl słowo u m i e r a bo to jakas bzdura topik jak topik jak chcemy cos powiedzieć to wchodzimy i piszemy odcinam się zatem od pomarańczowych wstawek bo nie mam z nimi nic wspólnego do piszących anonimowo - jesli chcecie aby bylo co czytac to sami tez się włączcie ale nie do labidzenia , a do konstruktywnych treści pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby pomaranczowe....schowane .....pokazuja ....nasza splecznosc....tylko z boczku sie przygladac....nasluchiwac....biadolic....no i szlochac...ahhahhahah malo jest odwaznych ....w naszym spoleczenstwie ....... JA to nazywam Szpiegami z Krainy Deszczowcow hahahahhahah pozdrowienia ....dla odwaznych ...nie ukrywajacych sie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie umiera:) Mam nadzieję, że Mój Wiedzimin hihi wyjdzie w końcu na swoją Wyspę Marzeń:) Warto Nie wiem czego się bać, wyjść po za net trzeba. Ona zna już Duszę, Buzke, jak spi to mimowolnie nasuwaja sie jej obrazy - widzi jego, jego koszulki w oliwki, pamieta słowa te mowione poisane. Zwariowac mozna, naprawde:) z tęsknoty, czekania, miłości:) On tez nie moze sobie miejsca znalezc, zatem:)? no własnie:) bonne route:) chez moi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie aby nie umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchronić od agonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie! pomachajcie, pomachajcie! Uśmiechajcie się i uśmiechajcie! :D:D:D:D:D A świat wokół będzie piękny. Ja tak myślę, może naiwnie, ale prawdziwie. Dlatego uśmiecham sie serdecznie do wszystkich tu piszących i zagladajacych. :D:D:D:D:D Nie jest to prawdą, żę nie chcemy tu pom arańczy, a wręcz przeciwnie, może to owe pomaranczki zadomowia sie u nas? Do czego z gorącego serducha pozdrawiam...........❤️❤️ Dla wszystkich gorące całuski😘😘kiss]😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×