Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Pomaleńku przez podwórze idą dzieci kurze. W kropki, w ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki.... ____________.$$$. ___________/$$$$$$. _________$$$$$ooo$$$$$$\'> _____________|$$.ooooooo.$$$\' ___$$$$$$$$$$_\\$`ooooooo\'$; _$$$$$$$$$$$$$__\\$$ooo\'$$/ $$$$$$$$$$$$$$$__|$\"$$$\"\' _$$$$$$$$$$$$$_,\'|___/ ___$$$$$$$$$$______,\'\\.. ….......o00o……………….. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ vVVv..00✿00…_…..… o00o... (___).`0000´._.(_)_..00✿00.. .~Y~……..|….(_)✿(_).0000.\\| ….\\|… …..\\|/…/.(_)….\\|.\\|/.|/.\\| \\\\|//.\\\\|//.\\\\|//.\\\\|//.\\\\|//.\\\\|// Mazurka pysznego, baby lukrowanej Kurczaka żółtego, w dyngusa głowy polewanej. Zajączka hojnego, święconki obfitej Baranka cukrowego i zabawy przy stole należytej Dla Was kochani - wszystkiego najlepszego z okazji świąt Wielkanocnych - Violka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aborygeni
jezdem jezdem ...tylko sie mi bo "A" zgubilo na koszulce hihhi CZESC Violus....buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuulaaaaaaaaaaaaaaaaa
o jakie całusy (szok) wiola chyba coś cię ciągnie do obcych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agart009
Może warto zacząc wychodzić małymi krokami? Najlepszym do tego sposobem jest internetowe biuro matrymonialne np. http://iduo.pl Można tam poznać jakąś wspaniała osobę, z którą spędzi się resztę życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet na poziomie wie, że nie ma po co się angażować w realu. Po gadkach w sieci można zasnąć samemu w poprzek łóżka i już. Kto wymyślił, że facet potrzebuje związku? ...dobra może potrzebuje, ale baby robią wszystko, żeby nam się odechciało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę odnosiła się do kilu powyższych wpisów, bo i po co. Pozdrawiam serdecznie starych bywalców 😘:)🌻 Nad morzem świeci dzisiaj słoneczko i jest całkiem ciepło...... hura hura hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam wszystkich
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również
pozdrawiam wszystkich, sama sobie sterem i zeglarzem, ahoj!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również
napisałam żeglarskie pozdrowienie przez samo h, dlaczego napisało nazwę męskiego przyrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej632
Być może najlepszą drogą, by "wyjść z internetu" jest zrobienie tego stopniowo? Można spróbować w internetowym biurze matrymonialnym np. http://iduo.pl i po poznaniu kobiety umówić się z nią, a dalej jest już bardzo łatwo. Wydaje mi się, że to najlepszy sposób, by się ośmielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"napisałam żeglarskie pozdrowienie przez samo h, dlaczego napisało nazwę męskiego przyrodzenia?\" he he he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abbuś, miło, że jesteś 😘 Skołowana, powiedz, że u Ciebie oki po ostatnich pogodowych zawirowaniach. 😘 Rysiu, czytasz czasem, więc 😘 too.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumek30
Zapraszam na www.pozytywneuczucia.pl Każdy wpis bardzo mi pomoże, a od września dla najaktywniejszych internautów darmowe doładowania telefonów. Zapraszam. To nic nie kosztuje, a naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj w Opolu upał.Violu, wcześniejsze burzyska nie narobiły w mieście dużych szkód. Niedawno odbyłam spotkanie klasowe po latach. Okazało się, że kilku, wykształconych kolegów omija komputer z daleka. Zdziwiło mnie to. Niedawno ktoś podzielił Polaków na dwie grupy: tych, którzy stronią od komputera i jego miłosników. Pewnie domyślacie się jak sobie radzą w życiu jedni i drudzy ;) A w temacie internetowego randkowania zakończonego w realu mogę dodać, że panowie w moim wieku niezmiennie pytają gdzie pracuję, a młodszych interesuje tylko seks . skołowana /wciąż/ internautka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana, no nie mów, że ten kto czasem zerknie do internetu jest mniej wykształcony czy brak mu inteligencji od stroniącego od komputera. Jeśli by tak było, to świat byłby niezwykle prosto urządzony i szalenie przewidywalny stawałyby się człowiek. Mhhhhhhhhh ciekawe ;) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam, ale jednak nie do końca zgadzam się na takie szufladkowanie ludzi ze względu na ich umiejętności w posługiwaniu się komputerem czy internetem. No cóż - ilu ludzi tyle opinii. :) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Skołowana - fakt napisałam to nietrafnie :(. Miałam na myśli właśnie te możliwości jakie daje obcowanie z netem, ten cały wirtualny świat, który jest na wyciągnięcie reki, a raczej kliknięcie myszą. Czyli zrozumiałyśmy się tak jak należy. Niestety moja wypowiedź była wczoraj dość lakoniczna, bo pisana pomiędzy innymi czynnościami. Wybacz więc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skołowana interautka
Violu, poznałyśmy się wirtualnie i bez realnego otarcia się może miedzy nami dochodzic do niedomówień. Ot taki jest net, gdy chodzi o kontakty towarzyskie w sensie pisanych "rozmów". Pozdrawiam Cię serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no krag sie zacisnia ....Viola jest z SOPOTU hahaahh pozdrowienia dla wszystkich i wybranych ....buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×