Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

dzięki Violu 👄 Cześć Nomad 🖐️ Urodzinki wyprawię również wirtualnie, jakby inaczej ;) Tylko świeczek na tort stawiać nie będę hihihihi ale o szampanie nie zapomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Dobrze, że nie bierzesz wszystkich serc, jakie sa Tobie ofiarowane i całusów bez pozwolenia. :) Są tacy, którzy kradna je niemozliwie i ranią swe wybranki. A Ty nigdy nie zraniłeś swego SZCZĘŚCIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivian , ja w tym roku postawiłam na torcie wszystkich z 40 świeczek - mówię Ci tost się cały palił - piękne ognisko było. Ale kiedy spojrzałam w lustro z życzeniami dla siebie - pomyślałam ,,całkiem niezłe i do rzeczy jeszcze z Ciebie stworzenie\" hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam musiałem na chwile wyskoczyć :)..... pewnie ze nie zraniłem .....inaczej słowo miłość straciło by sens czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pare dni temu powiedziałam komuś ze taka iloscią świeczek jaka musiałbym postawic na torcie to można pałac kultury iluminować hehehehe. Chcieli mi wlać za takie gadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Nomadku, ludzie tak często zapominaja co oznacza słowo ,,kocham\" czy ,,miłość\". Ach! Ja też kiedys poznałam co to ból zranienia, dlatego teraz nie ulegam fascynacji tak szybko. Owe słowo zachowuje dla kogos nadzwyczajnego i nietuzinkowego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczki świeczkami .... a latka lecą........ :D......... aczkolwiek - mamy tyle lat na ile się czujemy........ ja mam 25 lat! Dobry wiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ....kogos nietuzinkowego,nadzwyczajnego ..... czy wobec tego jesli już ktoś taki sie w zyciu pojawi mozna go ranić? raczej nie a nawet napewno nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivian, ja ostatnio nabrałam wprawy w robieniu własnymi łapkami kart okolicznościowych - taką kartę masz na 100%. A dostanę torcika:):):):?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio pewnie ze nie zapomne :) i z nareczem róz przyjade ;) chciałem powiedziec przyjde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha nooo ja też mam całkiem nieduzo latek biorąc pod uwagę moje samopoczucie ;) A torcik? No jasne, że każdy dostanie, a niektórzy nawet podwojną porcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola, nie śpij ;) Nomad pisze ze linie trzeba 18-to latkom zostawić, a my mamy po 25 wiec nas to juz nie dotyczy ihhiih możemy łasuchować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nomad
Przepraszam jeśli urazilam swoją wypowiedzia staralam się cos przekazać ale zle to odebrano. Przepraszam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viv, nie zasnełam, ale nagłe obowiazki wezwały. A podobno nauczycielstwo to nie służba .................... Faktycznie, 18 dbać o linie muszą. My 25-ciolatki ;) już nie . My linię mamy opływową :D ...podobno kochanego ciałka nigdy za dużo.......:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnal nieduży
dlaczego 18 maja dbac o linię - staruchy takie jak wy muszą o linie dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krasnalka
Ty kiedys będziesz tez miała wiecej lat i sadełko. Zobaczysz jednak, że nie tylko wygląd jest ważny, ale i dusza, humor i charakter. Na tej stronie wspaniałych osób jest rzesza, ale wszyscy sa dojrzali i to różni Cie od nich. Wierna czytelniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Witam wieczorkiem:),a co to za zgryżliwy wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×