Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Ludzie sa tak dziwnie skonstruowani, że mając wszystko innym wszystkiego zazdroszczą, nie mając szczęścia - zazdroszczą i rzucają kłody pod nogi. Nie potrafimy sie cieszyć szczęściem innych. To przykre :O No cóż , świata nie zbawię, ale zyczyć Ci mogę wielkiej , prawdziwej miłości. Kazdy człowiek zasługuje na miłość ❤️, ale nie każdy ją dostaje, natomiast ofiarować nia powinien. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci z całego serca :)własnie takie opinie , zyczenia są bardzo sa krzepiące ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sie na przyszłość :D . Lubię mieć wokół ludzi szczęśliwych. Sama, kazdego dnia, odnajduję w sobie wielkie ilości małych szczęść, które tworzą moje własne szczęście, może takie malutkie, ale zawsze to jest moje własne szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a wiesz ze jest w tym sporo prawdy ? :)....otaczając sie ludzmi szczesliwymi, człowiek jakoś bardziej optymistycznie patrzy na zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, witaj najsłodsza! 🌻🌻😘 Jak tam zdróweczko? Mam nadzieję, że już ok\'y. :D:D Swoja drogą poszalałam, bo dawno miałam ochote na taka zabawę. Nie wspomnę, że przecież Maxim dawno nie zaprosił NAS na bal czy dancing, a i Zazy obiecał wymarzonąwycieczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu ja też ochotę mam, ale ...na ochocie się musi skończyć chwilowo. :D Co do zdrowia to dziękuję, nie jest najgorzej, jutro kontrola, zobaczymy. Najważniejsze, że dobry humor mnie nie opuszcza. :D No tak, bal z Maximem w pamięci pozostanie... :) Ziz coś się nie pokazuje, chyba zeźlił się, że na wyciczkę komplet Pań się nie stawił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, bardzo mnie cieszyTwój powrót do zdrowia. 🌻 Chyba trzeba będzie zawołać naszych UKOCHANYCH PANÓW! :D Nasi wspaniali PANOWIE N A J U K O C H A Ń S I R O Z M Ó W C Y proszę nie strojcie fochów i powróćcie do nas w nagrodę dam 1000000 😘 i swe ❤️ Kobietko , myślisz, że to podziała? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa Kobietko, ja też znikam,ale zostawiam............................................................................................................................................................... 😘😘😘😘😘 dla pierwszego, który tu zajrzy. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Tak sie złożyło że to ja pierwsza zajrzalma ale aż tak to moze mnie nie całuj bo jeszcze ktos będzie miał dziwne skojarzenia hihiihihih Przywłaszczam sobie jednego cmokasa i tym samym się rewanżuję 👄 a reszte zostawiam dla kolejnego foumowicza który tu dziś zajrzy ;) Violu, to świetnie ze się fajnie bawiłaś :) Ja mam niedługo urodziny więc też mi się imprezka z tańcami szykuje. Szczerze powiedziawszy to z każdym rokiem mam coraz większą cheć by o takim jubileuszu zapomnieć ;) Kobieto, dużo zdrówka życzę, już więcej nie choruj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ... jesli vivian..... wzięła tylko jednego buziaczka a reszte oddaje nastepnemu ;) to chyba mnie przypadły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivian ---------- a teraz specjalny dla Ciebie ten 😘 Nomad. możesz przywłaszczyć sobie resztę cmoków 😘😘😘 i jeszcze jeden specjalny 😘 . A ❤️ dla kogoś kto ................................jeszcze nad tym pomyślę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivian, mam nadzieję, że swe urodziny wyprawisz również wirtualnie i zaprosisz nas na nie. Ja całkiem nieżle śpiewam ,,,sto lat\", a po lampce szampana to zaśpiewam i ,,200 lat\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo miłe Violu :) ...tylko ze moje serduszko nalezy już do innej a jej serduszko do mnie ;) nie dam rady rozdać ciepła na dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja dać chce tylko na dzisiaj , nie dam na zawsze, bo mam jedno, a ono czeka na ................................... no własnie na kogo czeka? :D:D:D:D:D Cenię u mężczyzn prawdomówność! plus dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×