Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

To w takim razie stawiamy przed moniterkiem po kieliszku winka i do dzieła Tuptusie! Rysiu, a to może Ty mnie uratujesz kiedy tonąć będę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
A eklerki na proszku i poxniej mam zgagę jak smok po owieczce nadzianej siarka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Bo pomyslę ,że czytam fragmenty ksiazek Redlińskiego,a do sklepu sama chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
to nie kondycja tylko ratunek bo szkielet boli:):): dla kondycji wolałbym postac przy wysokim stole z piwem :0 pamiętacie takie ,,akwaria" jeszcze za Gierka były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? nie pamiętam - ja z dobrego domu byłam - i na belfra sie kształciłam , więc nigdzie chadzać mi nie wolno było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Zmykam bo basen i dwa tyskie spowodowały to ,że nos juz jet pomiedzy ha a jot:):) miłego wieczorku jutro dłuzej śpimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
He,he w 1978 mialas 12 latek to tylko donaldy kupowalas :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko Ja już nie wiem co dolega naszym Panom - wola jednak młodsze. A kobieta jak wino czym starsza tym lepsza.;) Ale jak za długo bedzie leżakowac to skwaśnieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu! :D :D :D Ja się też juz pożegnam, zmeczona juz jestem, mam pracowity dzień za sobą. Dobranoc, slodkich snów Violu 👄 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noto buźka 😘 Karaluszki do poduszki................................ Do jutra, miła Bywalczyni 🌻🌻❤️ Życzę Ci snów pełnych zakochanych w Tobie mężczyzn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jestem zadziwiona - myślałam, że sie odezwiesz i troszke porozmawiamy i sie pośmiejemy. :D:D:D Ale wszystko przed nami - pozdrawiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zdziwiona
Violu:) Jest mi bardzo źle. Wybacz, że będę mówiła o sobie. zakochałm się po raz pierwszy... mimo moich lat... w mężczyźnie poznanym na forum. Niestety jego serce nalezy do innej. Cierpię. Mielismy się spotkać... jednak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEKTOR
witam niektorzy faceci lubia robic wkretki wala scieme a panienki az sikaja przychodzi do spotkania a tu on wyglada jak wielblad zero muzgu nic tylko sie chlasnac na szczescie dlatego jest duzo takich frajerow ktorzy sciemke wla ja tak nie robie poco i tak sie wyda no jedynie jesli by dziewczyna byla z drugiego konca polski noto juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w ten zapłakany dzień. :) Niebo coś smutne się zrobiło. :( Jestem zdziwiona, ❤️ głowa do góry...to mnie...to tylko magia internetu i tęsknota za czymś pięknym. Dla Ciebie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
Witam po południu widze że wczoraj do pózna leżakowałyście na wyspie;) a panowie niestety wędkuja ale złote mlode rybki:P Pozdrawiam ide przytulic mojego wieloryba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Fajnie - zimna, ze masz wieloryba:D U mnie zaczyna grzmiec i robi się coraz ciemniej..ale bedzie!!:D:D:D A w temacie damsko-męskim to jestem umowiona w czwartek na randkę z internautą:D Wydaje sie byc na poziomie:D, a czas pokaże A przy okazji...zaprosiłam go juz na pocz. października na to forum, ciekawe czy tu bywa hi hi gdy podpytałam to mówi, ze nie był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
skołowana trzymamy kciuki może to ten:) wyśniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadkiem trafiłam na Wasz topic.............. może klimaty lat czterdziestych mnie tu zwabiły? :D Mogę czasem coś tu nabazgrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×