Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość zimna jak lod
Witam jak zwykle poczytalam i widze że nie wkladacie zbyt wiele w ten topik i wcale się nie dziwie .Internet jak to okreslil rysiu jest dla tych co: staraja sie elokwencją i wyszukanymi słowami nadrobic swoje wady lub braki , które spowodowały to ,ze partner kiedyś powiedział finito w takim razie .............co ty robisz tu co Ty tutaj robisz??????? A ja mam rozdwojenie jażni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi wstyd, tak jestem wściekła na siebie - zapomniałam o ARTURZE . naprawdę Go nie ma nigdzie? Nie nic sie nie stało, uwierz mi Skołowana. :( Ktoś kto chce zrobić ten ostateczny krok - nie mówi o tym - robi to po cichu. Taką mam nadzieję..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Violu jak dużo w tym rymu!:) ja kocham bardzo moich synalków i naprawdę jest mi z tym dobrze:D:D a tutaj brakuje chyba naszej bezludnej wyspy...bo omawianie problemów jest po prostu smętne jak widać:( kontrowersyjne tematy sa w topikach obok i one bardziej wzbudzają emocje: na zasadzie cos doradzić, kogoś skrytykować jedynie na wyspie bylismy jak netowa rodzinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
Skołowana Ty jesteś super babka i Viola i zresztą cała reszta🌼 Czyta się Was z zaciekawieniem więc piszcie dalej . Szkoda że Maxim się nie wpisuje lubialam go czytac . Peter .........z dystansem Rysiu z zarozumialstwem :) Noad z uczuciem🌼 No chyba wszystkich określilam:P pomijając siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mnie to masz chyba rację Zimna jak lód - mój partner odszedł - a ja tu nie popisuję sie elokwencją, choć czasem tu zagladam. Nie jestem jednak taką strasznie samotna osobą - o nie! Internet jest dla mnie alternatywa rozmowy z róznymi miłymi, interesujacymi luźmi na niesamowite i te bardziej przyziemne tematy. Juz kiedys powiedziałam , nie szukam partnera ta drogą, ale lubię obserwowac ludzi i czuć ich szczęście. Niestety obecne czasy skłaniaja ludzi do zachowywania tajemniczości, prywatniości, zamykania sie w sobie. To miejsce jednak powoduje, że ludzie tu piszący są otwarci, chetnie pisza o swych przeżyciach, emocjach, marzeniach..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak lod
Wiola to nie ja stwierdzilam tylko wkleilam słowa Rysia że ludzie na net wchodza wlasnie po to a jesli nawet to przynajmniej ja kobieta lubie sobie czytac i wpisywac to zo akurat mi na mysl przyjkdzie. A Ty się nie martw głowa do gory napewno wroci jak się stęskni chyba że byłas nieznośna :P żartowałam oczywiście a jesli nie wroci to uznaj ze nie byl Ci pisany a Twoja połowka sie jeszcze nie odnalazla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana, mam poczucie winy co do Artura 😭 . . . . . . . . . . . . A może popłyńmy na bezludna wyspę ---------------------- wpław.......:D tylko, ze ja nie umiem pływać, musiałby Noah przypłynąc :D - On chciał mnie uratowac i potem nauczyc pływać. N o a h ❤️ M a x i m ❤️ R y s i u ❤️ K🌻o🌻b❤️i❤️e🌻t🌻k❤️o K i e d y ś c z a r n y ❤️ C a ł k i e m c za r n y ❤️ WRACAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimna.....:D Wiem, że sa to słowa RYŚkA i wcale nie potraktowałam tego jako zaczepki - no skąd! Ja spoko babka jestem - słowa kolegi mego synuśka. A co do mego ......ex - chce wrócić - dobre co? :D:D:D:D:D - teraz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Opolanka, Vivian, Łabędzica, Peterek ❤️, Jestem zdziwiona, oczywiście Zimna jak lód - przyda sie ochłodzenie na tej tropikalnej wyspie:P Skołowana płynę jeszcze.....:P....... trzymam sie rekiniej płetwy:P ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana, ex jest Skorpionikiem. KOBIETKO!!!!!!!!!!!! HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Jesteś! Dla ciebie ❤️❤️❤️😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, tylko żałowac możemy, że my też kobiety...inaczej... nie mogłabyś się opędzisz wiesz do czego! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja już dopłynęłam, podzękowałam milutko (czytaj 😘) rekinkowi i teraz ubieram strój EWY Raju - figowy listek tu i tam, tam i tu, a Wy kiedy dopłyniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dopływam powoli:) w domku zostawiłam synow rybkę i skorpiona!:) ten pierwszy bardzo wrazliwy i drazliwy a drugi rani , a potem czule przeprasza a ja nieraz ostrzę swoje strzały na nich jakem strzelec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc rozumiesz mnie urocza Strzelczynio? Ciężki los z tymi rybkami , a skorpioniki też zjadliwe....:) Jak dopłynbiesz zawołaj na Kobietkę, niech sie nie ociaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz rację! Jestesmy przeciez na plazy dla kobiet - więc opalamy sie na czekoladki i to .... N....A....G......O A to będzie wabik dla facetów - zaraz sie zlecą- zobaczycie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, Internautko, jednak dzisiaj nie mogę płynąć z Wami. :) Wybaczcie mi, siła wyższa. ;) Miłej zabawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rybkami ciężko bo kierujecie się dwoma rownoleglymi drogami, ktore jednoczesnie maja przeciwne kierunki! to dopiero wyzwanie..jak Was zrozumieć? juz sie wydaje, ze w obcowaniu z Wam,i jest wszystko jasne...a tu - niespodzianka! wpadacie w jakies dziwaczne, zrozumiałe tylko dla siebie przemyslenia z krainy fantazji:) A jednoczesnie jesteście bardzo pomocne i wyczulone na ludzką krzywdę to akurat widze w zachowaniu syna:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko, ja nagrzeję piasek dla Ciebie na jutro - zarezerwuję promyczki słonka - tylko dla Ciebie - PA pa pa pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×