Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Witaj Violu 👄 :D Mam ten luksus, że nie spiekam się na raczka. :P Tak jak napisałam, pani zima w całej okazałości! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i w tym tkwi cała prawda o nas kobietkach po czterdziestce! jesteśmy złotym środkiem na wszystko to co w zyciu chodzi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa, dlaczego nasi Bywalcy opuścili nasz temacik? czyżby ułożyli sobie życie uczuciowez kimś w realu? Oby tak, to beda usprawiedliwieni, jesli nie to ........ nic im nie powiem, tylko mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na te nasze pieknie opalone i nieosłoniete ciałka pewnie niejeden jeszcze chwyci przynętę - niekoniecznie w naszym wieku , może być i młodszy i starszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście faceci sa łakomczuszkami, wiec skusza ich jeszcze te góry eklerków smakowitych, że az paluszki lizać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu, przed snem Panowie zazwyczaj głodnieją, to i pewnie przyjdą pobuszować za tymi ... eklerkami. ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie tylko to przeżył, ale jeszcze chciał wiecej - mówię Ci to był wyczyn heroiczny! Ja raczej nie przepadam za słodyczami, cho0ciaz w te trudnie dni to nawet akceptuję i wtedy piekę eklerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem łasuch Violu, choc są też dni, że nie ruszę słodyczy. ;) Nie wiem dlaczego Panom sie nie chce pożartować? :( Może na piwo gdzieś poszli? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Violu, to jest niesprawiedliwe. Panowie mogą sobie iśc do pubu, pogadać, wypić piwo, a ... nam, kobietom, to nie przystoi. Za co ta kara! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
A jam mam beczkę smarowidła na spalone plecki , a i nawet na depilowane miejsca , oczywiście w koszt (gratisowaA)usługi wliczone jest nakładanie i rozcieranie smarowidełka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, coś z tym jest nie tak! Aczkolwiek to problem chyba w nas, tzn. naszym pokoleniu. Nasze młodsze koleżanki same chodza do pubu , podrywają facetów i wszystko jest oke\'y. Ale gdybyśmy my poszły - to dopiero zaczął by sie lincz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu, masz szczęście, żeś się pojawił! :P A za to smarowidło, to nie będziemy gderały, że tak późno. ;) :D Za to jeszcze eklerka dostaniesz od Violi! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierzyłam w mężćzyzn Rysiu 😘😘😘😘😘 Rysiu do roboty, bo me plecki całkiem spalone, żebyu nie powiedziec zwęglone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek421
Wracałem z basenu wstąpiłem na piwo tam gdzie zawsze chodze ( czyt.) no i okazało się ,że brakło w butli jakiegos tam cełodwa i było po browarze została tylko butelka tyskiego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×