Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość i się porobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojna na słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są ludzie, ktorzy stwarzają problemy tam gdzie ich nie ma dzisiaj jeden z obserwatorow sceny politycznej powiedział, ze nasza partia kobiet , prędzej czy później zacznie się kotlowac we własnym sosie czyzby to było typowe dla kobiet? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę że sama troche pojechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę że sama troche pojechała
pojechałas z tą ,,co sie dzieje z tym topikiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę że sama troche pojechała
na szczęście jestem facetem i nie boję się ostrych scen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię sie smiać, usmiechać i parskać smiechem gdy mam swoje powody jestem tutaj juz od wrzesnia, a na kafeterii od kilku lat mam swojego czuja, ktorego nikt mnie nie pozbawi kiedys, próbowałam nazwać osobę pomarańczową po \"imieniu\" co spowodowało spory sprzeciw teraz tego juz nie zrobię, bo udowodnić nijak to nie ma zresztą żadnego znaczenia! wypowiadajcie się ludziska!..jak macie na to ochotę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Moja Matko ....co sie tutaj narobilo hahhhahahh na moment wyjechalem i juz sie bija o mnie he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Co to znaczy
"pojechała" ? Możesz jaśniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiadaj Abbi!:) co ciekawego przezyłeś? jakie krajobrazy podziwiałeś? jakie zakochane parki widziałeś? no i co usłyszałeś w gwiezdnym eterze?/jeszcze w tym siedzisz? :D:D:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktorz by nie siedzial w eterz.....jak ktos tego nie pozna i nie pomaca osobiscie to nie wie z ktorej strony to sie je hihiihih ... i jak smakuje .....to tak jakby to prosto wyjasnic....wiesz cos ......przeczytasz ksiazke lub obejzysz film ....naprzyklad Kod Da\'Vinci i kurcze wszystko sie potwierdza he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z tym tematem
Ja przeczytałam KOd Leonardo Da VInci jakies dwa lata temu - fascynująca lektura, aczkolwiek fantastyczna i z polotem. Stąd wiem o czym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z tym tematem
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jakby tu powiedziec moj tatko ...jak mialem jakies 15 latek czyli 25 lat temu .....opowiadal podobna opowiesc ...hihihiiih ktora powoli zaczyna sie potwierdzac ahahhhahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z tym tematem
Ciekawe rzeczy omawiałeś z Tatką. To fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z tym tematem
Czyli Wy za Skołowaną Internautką w bliższych relacjach jesteście? To dobrze widzę, że nie boicie się oboje wychodzić poza net.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiewam Odpoczywac...caly dzien w pracy ...ilez mozna ......Dobranoc Szanownym Paniom i Panom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje z tym tematem
A swoją drogą jakie to te tradycje rodzinne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszenie topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
witam z sąsiedniej wyspy chcąc nie chcąc usłyszałam co nieco:D przeczytałam wszystko... i stwierdzam... CHAOS przyznaję jednak... wciągający rozumiem teraz powodzenie reality show:D pozdrowienia Internautce, nieobecniej słodkiej Violi... innym Paniom Aborygenowi, Ryśkowi, Psełdonimowi... pozostałym Panom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Dzień dobry. Ktoś mnie wywołał i pozdrowił? Znaczy, znający mnie. Ale kto to taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja tez juz otworzyłam oczka i zaczęłam nowy dzień!:D topik tez zaczyna powoli ruszać - ha! lubie was, jestes z Białegostoku, widziałas moze viviam? Peter, zapewne jest z Gdańska jak Viola, ciekawe czy się znają? Psełdonim, z jakiego zakątka piszesz?:) a moze odwiedza nas ktos spoza granic kraju? zabawne, ze niektore pomarańczki , w ferworze kwiecistych wypowiedzi , powtarzaja typowe dla często tu zagladajacych czarnych słowa, np. aczkolwiek, me/zamiast moje/, twe, mym itp, itd... coż...jesli są dwukolorowe to tylko swiadczy dobrze o topiku, bo wzbudza emocje :D:D:D pozdrawiam i zapraszam do kolejnej burzy słow! ps. chciałam kiedys zostać detektywem, potraktujcie to co powyzej jako skrzywienie "zawodowe" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Cześć, Interautka :-) Powszechnie wiadomo, że ja rezyduję w Alensztacie. Nigdy, ale to przenigdy, nie piszę pod czarnym pseudonimem. Nie ma takiej potrzeby :-) Nie wiem, czy dzisiaj uda mi się poprowokować miejscowe panny. Mogę nie mieć wystarczająco dużo czasu. :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×