Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość Muszkieter
Aramis...mam najseksowniejszy wąsik w okolicy i rajtuzy opinające męskosć:) gdyby mój internet działał poderwałbym CIę wirtualnie. Z pewnością bym to zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, musiałem się komuś wyżalić. Już jest ok. Nie będzie z mojej strony ani słowa więcej o szkole. Na szczęście Was spotkałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogonki dzisiaj mnie prześladują...... Wszystkie grzybki mają nóżki jak mysie ogonki. Wiecie trzy kosze i ja sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Kobieto po 40-tce - nie wiem o kim piszesz mówiąc "nie wywarł zbyt miłego wrażenia" ... jednak to chyba nie ważne :) tak czy owak dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, pomimo tego iż uczę maluszki, rozumiem poczucie bezradności (czytaj złości ). Głowa do góry :D. A teraz mój powitalny gest - 😘 Maxim dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Maxim, dobrze, że się wyżaliłeś. Wiem, że nie jest to łatwa praca. Wprawdzie moja praca na czym innym polega, ale kiedyś coś ze szkołą miałam wspólneg,o a i teraz od czasu do czasu poprzez przyjaciółkę ...pedagoga. :) A teraz odstaw pracę na bok i porozmawiaj z nami o czyms przyjemniejszym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było grzybobranie? Brawo :) Ja tam zbieram tylko podgrzybki i na dodatek wyłącznie te, o które się potknę :D Wolę po prostu połazić po lesie i podziwiać przyrodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Maximie... choć sam poprosiłem Ciebie bys nie mówił o uczniach i nauczycielach - to sam jednak dopowiem dwa słowa (za niekonsekwencję przepraszam) - nauczyciel - uczy... wykładowca - wykłada... tym różnią się nauczyciele od wykładowców - to jasne i proste. Prosiłem bys nie mówił nic więcej o uczniach słabszych w matematyce - bo właśnie wykładowcy ich tak "załatwili"... dzieci należy uczyć... nie podawać wiedzę na tacy czy łopacie. Wykładowca wykłada a potem wymaga... Nauczyciel uczy - potem sprawdza czego NAUCZYŁ... sprawdza siebie. mało dziś nauczycieli.... za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, fakt to nie jest ważne kogo miałam na myśli. Mimo, że widzisz tylko literki, jednak po kilku tekstach można zrobić krótką charakterystykę danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim, grzybobranie w najlepszym tego słowa znaczeniu. Grzyb przy grzybku, kozaczki, prawdziwki, podgrzybki, maslaczki, siniaki, sitaki i dwie kanie. Zapraszam na smaczne smażone grzybki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
nie mówię że Ty nauczycielem nie jesteś... czy ktokolwiek inny... ale i na tym koniec z mej strony na ten temat. przepraszam raz jeszcze - (mam małe dzieci i... chyba tez się wyżaliłem..... ehhh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Czy juz Wszyscy żale z siebie wyrzucili? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Viola ;) podbieraczu .... :D Kobieto po 40-tce... hmmm prawda. Maxim... ja tez potykam się o grzyby.... Ty chociaż je potem podnosisz a ja ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, to ja się piszę na te dwie kanie! :D Oczywiście, usmazone jak ...schabowy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
nooo ja też :) ... a jka kanie smakują ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, nie jadłeś???!!! Toć to smaczniejsze niż własnie schabowy. :D Viola ma dwa, więc po jednym dla mnie i dla Ciebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wsiadajcie w samoloty, pociagi wasze auta i przyjeżdżajcie do Gdańska. Grzybusie czekają. Dla kazdego cos smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, pewnie ze swoją miłościa teraz rozmawia. :) Jak skończy, to miejsca sobie nie bedzie mógł znaleźć, więc na pewno tu zajrzy.;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
ja z Maximem się podzielę :) jeśli zechce ale Gdańsk ?? toz to 600 km... ode mnie :( będą zimne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, już zamawiam śmiglowiec, gdyż daleko mam do Ciebie, tym środkiem lokomocji najprędzej bym dotarła do Ciebie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, to będzie podróż za ... jeden uśmiech ;) więc o swoja pensje sie nie martw. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś czarny, czy Ty na południu Polski mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×