Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość kobieta też po 40-tce
Tak, gdy czegoś bardzo pragniesz, to cały wszechświat Ci sprzyja... To jest cytat z "Alchemika" Paulo Coelho ...próbuję w to uwierzyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to własnie chciałem powiedzieć ze wiara czyni cuda a marzenia spełniają sie jedno po drugim... gdzie sa tacy mezczyzni? jest ich pełno tylko wstydzą sie bo to takie nie modne być sobą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Tak Violu, lubię jego w dużej części filozoficzne utwory. Teraz już sie pożegnam z Wami moi mili. Muszę od rana być przytomna, a to będzie możliwe pod warunkiem pójścia do łóżka o uczciwej porze. :D Dobranoc Violu, dobranoc Noah... samych cudownych snów życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Noah. Nie tylko mężczyźni ale i kobiety udają ,grają, aby zyskać. To taka gra pozorów. Potem życie weryfikuje wszystko i wszystkich, a prawda wypływa na wierzch jak przysłowiowa oliwa. Ja jednak nie ptrafię grać, jestem aż nadto szczera, stąd me ciągłe starcia z życiem. Spogladając w lustro widzę prawdziwą siebie, a nie kłamcę. Może to źle, ale cóż............... Owszem zabawa zabawa, flirt flirtem, ale zawsze należy pamięteć o granicy tejże zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Violu graniem mozna zyskaćale na krótko ....wiec poco grać ie lepij usmiechac sie do siebie patrzac własnie w lustro ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, Noaszku, przeto smieje sie do siebie, do innych i nawet tutaj :D, bo taka właśnie jestem. Może zagłuszam w tensposób swój ból? Nie wiem. Ale wiem jedno, że kiedyś kiedy poznam tego jedynego zobaczy ON moją prawdziwie wielką miłość. Więc po co gra? Byłaby ona przeciw mnie samej. Kochany Noaszku, żegnam Cie czule, sądząc, że będziesz rozkosznie śnił swój WIELKI SEN O NIEJ. Życzę Ci tego z całego serca i umysłu także. Karaluszki do poduszki ..... ;) Całuję te szfirowe oczęta 😘😘😘 Violetta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bede głowe do poduszki przytulał dobrej nocy Violu 😘😘😘do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUtro wyrzucę z hukiem tę klawiaturę, bo mogę wciskać ogonki, a one i tak nie wchodzą. BUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Dzień dobry. :) I nastał nam nowy dzień, dzień jak co dzień... ani lepszy...ani gorszy...taki jak poprzednie i ... pewnie następne dni... Spokojnego i miłego dnia moi mili wirtualni znajomi. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kobieto....:-) Nowy dzień zapowiada sie sliczny i az prosi się , zeby otrzec sie o niego poza murami biura czy mieszkania, gdzies na łonie natury:-) Wasze wczorajsze wypowiedzi tchnęły sporym smutkiem. Czemu , kobieto i Violu wypłakujecie sobie oczka? Powodem jest samotnosc, choroba, brak pieniędzy...? Pewnie to pierwsze...potrzeba prawdziwej miłości, męskiego oparcia ,wpatrzonych w Was chocby szafirowych oczu;-) Ja mam tylko dzieci ale w zadnym razie nie zamierzam płakać nawet wowczas gdy samotnosc mi dokucza. Kobieto...jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Opolanko, będę później, teraz muszę wyjść, mam spotkanie. :) Jak wrócę postaram Ci się odpowiedzieć. Do później, ma nadzieję, że będziesz miła kobietko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Witajcie :) wczoraj nie dane mi było wrócić przed monitor - dziś trochę więcej czasu miał będę:) Opolanko 🌻 Kobieto po 40-tce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
no proszę. teraz już nikogo znów nie ma - a może tylko moje "wejście" Opolankę i innych odstraszyło" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ..kiedys czarny:-) z usmiechem ma się rozumiec!;-) rankiem zgłębiam kopalnię wiadomości, zaglądam na znajome blogi, stronki, ktore mam w ulubionych a jak wyglada Twoj poranek przy kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Opolanko ;) jednak jesteś :D mój poranek przy kompie ? hmmm różnie. Sprawdzam pocztę, wiadomości serwisowe portali, parę ważnych informacji dnia potrzebnych do pracy, ... co u znajomych ;) ... :D ot poprostu - jak to w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
"gdybyśmy ? ;) to pozostawia tylko kilka możliwości - jeśli ma to być naprawdę wyspa bezludna :D ale jedna którą wyobraźnia mi podsunęła ;) miłą niezmiernie mi się wydaje ... z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi , hi, ok, MY razem gdybysmy... moja wyobraźnia lubi poszaleć juz kazdego ranka! policzylibysmy najpierw ilość ludków na tej wyspie..czy poza nami jeszcze ktos jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
oj ;) po takim intensywnym liczeniu - można by się po jakimś" czasie zdziwić iż nie "dwoje" już jest na tej "bezludnej" :D. A jak się powszechnie mówi ? "gdzie trzech/troje - tam banda" ;) to już nie byłaby "wyspa bezludna" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
to się nazywa "wycofywanie raczkiem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
ale niewątpliwie byłoby wesoło - choć może nie tak jak większość "wesołość" sobie tłumaczy. Bo osoby tu zaglądające - bagażem doświadczeń obciążone - długo by odzyskiwały "pierwotną" radość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo rozumiem... pozwól, ze ruszę wyobraźnią... hmm, a moze zostawmy ten temat na pogaduchy wieczorne bedzie więcej bywalcow i na pewno ich wyobraxnia tez zaszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny......
długo........ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×