Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Gość wredny podszywacz
No dobra dam wam spokój. Już to mnie nie bawi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Chej "Podszywaczu" :) Wiesz - to dziwne ale - pierwszy raz spotkałem tu prześmiewcę z tak dobrym gustem i okiem :) Ciekawe wyłapałeś słowa i zachowania tu bywających ale najfajniejsze było to że tak naprawdę nie uraziłes nikogo (tak sądzę) hihi - naprawdę - albo mam tak dobry nastrój że nie widziałem w Twoich textach nic złego - albo w nich nic złego nie było :) Pozdrawiam Cię więc i dzięki żeś nas odwiedził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny podszywacz
Bom ja jest podszywacz o gołebim sercu, miłym oku i wielkim rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny podszywacz
Jam jest Jejmość Zagłoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
:) Podszywaczu (wybacz że nie pełnym nickiem - ale wredny jakoś - choć to może tylko na razie - do Ciebie nie pasuje ) - mało który podszywacz nazywa się tak jawnie - i chodzi z otwartą przyłbicą ;) znów plus :D ale musze o cos Ciebie poprosić. .... trochę mi głupio ale - kazdego tu "opisałeś" ... a ja ? - czuję sie odrzucony :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
hihihi ;) ale to bylo "od Kobiety..." ;) mnie ciekawi jakimi słowy JA - bym sie odezwał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
swoją drogą - Podszywacz - to Ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas dzisiejszej wedrówki po blogach znalazłam fragment dający do myslenia wybacz autorze , ale to jakby \"ku przestrodze\" cyt. \"Spojrzałem w lustro i odruchowo ukłoniłem się temu posiwiałemu staruszkowi... Dopiero po chwili poznałem siebie.Po ubraniu!!! Tak to działa jak sie siedzi po 15 godzin nad laptopikiem... Po domu kręci się jakiś pies i jakaś kobieta. Oboje zachowują się tak, jakby byli u siebie, więc nie zaczepiam\" Zauważcie panie, na ktorym miejscu wymienił autor kobietę... :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
czeeeeepiasz się ;) no co ;) to poprostu przejęzyczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
więc ... Miła Podszywaczko ;) ... przyjm 🌻 ode mnie za Twe miłe a nie wredne uśmiechu wywoływanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpis na blogu to, jako żywo nowocześniejsza wersja tego co śpiewają bohaterowie \"Strasznego dworu\" \"Bo kiedy niewiasta po domu się szasta... Ty tak, a ona wspak...\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej śpiewają \"Vivat semper wolny stan\" :) Ale to oni. Wiesz Skołowana Internautko jak się to skończyło... Każdy z nich wylądował tam gdzie jego miejsce, czyli pod patoflem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi mili , sporo sobie rozprawiamy na wiele zagadnień ale coraz bardziej odbiegamy od tematu topiku:-) kiedys czarny...na 22 stronie wymieniłeś ewentualne przyczyny tego, ze panowie na poziomie nie chcą spotkań w realu przyczyny te , jak sądzę wymieniłoby wielu internautów i internautek bez względu na wiek zamiarem moim było sprowokowanie panów j/w do przyznania sie , ze kieruje nimi cos w rodzaju lenistwa, braku chęci wyscibienia nosa z domu podczas gdy mimo wszystko wzbudzaja zainteresowanie sobą w necie! dlaczego nie chcą wyjsc losowi naprzeciw? mam tu na mysli panów samotnych , ktorzy nie mając partnerki mogliby w dosc nieoczekiwany dla siebie sposob/tylko odwazyc się/ zapełnić swoje zycie kimś drugim oczywiscie na swoja miarę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
to ja nie mogę się wypowiadać ;) Maxim - to Twoje "pięć minut" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
żartowałem :) ale "komu" więc to pytanie zadałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ, według mnie, to raczej nie jest lenistwo. Prędzej rodzaj strachu, który ma wielki oczy, przed poznaniem kogoś nowego ( myśli z serii \"Pewnikiem się nie spodobam\"), a tu trzeba raczej polecieć Asnykiem : \"Trzeba z zywymi naprzód iść po życie sięgać nowe\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy calym szacunku do stałych bywalcow..mam nadzieję, ze to forum jest poczytne:-) zapraszam do rzmów tez panie, majac nadzieję, ze rowniez spotkały na necie uroczych , samotnych panow, ktorzy nie potrafia zdecydowac sie na...wyskok z netu w rzeczywisty swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była kiedyś taka piosenka \"Co jest prze nami dzień czy noc? Ratunek, czy urwisko?\" ............ A co szkodzi sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! :D O czym dzisiaj rozmawiamy? Jaki temat jest poruszany? Zaraz poczytam, bo mam braki........:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, co się tutaj działo? Jacyś goście byli? Podszywaczu drogi/a brawo napisałeś/łaś ,,w moim stylu\". Aczkolwiek Kiedys czarny ma rację, że o nim zapomniałeś. Zamiast nas podpuszczać może powinieneś/ powinnaś przyłączyć się do nas. Tym razem zapomne o całusku na dobry początek;) Witaj Skołowana! 😘 Co u Ciebie słychać? Czyżbyś wczoraj była na randce z pięknym nieznajomym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana, bardzo się cieszę, że chociaz miło Ci płynie czas. Wszak żyje się tylko raz! :D Noah - przybywaj! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×