Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Violu zartowałem :D co chcesz wiedzieć :)? aha lubie gaduły 🌻 kobieta też po 40-tce >>> tak to jest swietny pomysł :) szkoda ze nikt sie niepodejmie realizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, co ja mogę o sobie powiedzieć? Miejscami "puściłam parę" ;) jednak nie bardzo lubię o sobie mówić, przynajmniej staram się jak najmniej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślałam, ale ja mam dzisiaj jakiś smętny nastrój...................... Powiesz co bedziesz chciał. Nigdy nie cisnę nikogo, a mężczyzn wcale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, wiem, że nie wytłumaczysz i to tylko takie teoretyczne rozważania były w chwili rozgoryczenia. :) Jednak dla wielu związków, takie rozwiązanie umozliwiłoby spokojne rozstanie się. Oczywiście tam, gdzie okazało to się wielką pomyłką. Mlodość nie zawsze pozwala na racjonalne i dojrzałe decyzje. :) Potem strach, przewaznie kobiety przed przyszłością, byciem samą i trudami z tym związanymi, zmusza wiele tych istot do tkwienia w związkach, z których powinny dawno uciec gdzie pieprz rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra :) 182/oczy szafirowe/szpakowaty/ciemny blond/ technik mechanik/ 42lata/ wiecznie usmiechnieta geba przynajmniej od jakiegoś czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
To koniecznie Twój nastrój Violu trzeba poprawić. Dość smutków, topimy je w ...humorze. :D Tylko gdzie Maxim i Kiedyś czarny się podziali? :) Czyzby randkowali gdzieś na uboczu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam nastrój :) Co to jest medycyna? - Jest to nauka,która pomaga choremu znaleźć się na tamtym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Noah, hmmmm, to mnie najbardziej sie podoba ta ... uśmiechnięta buźka! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo... Jak można stracić na wadze? - Kupić wagę za sto tysiecy,a sprzedać za piecdziesiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Noah, dowcipy zywcem wzięte z naszych polskich realiów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Noah, jak będziesz w potrzebie, możesz ponownie na mnie liczyć ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie własnie pomyslałem :) a gdzie Viola ? wystraszył ją mój wzrost czy kolor oczu sie nie spodobał :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta też po 40-tce>>> musze na chwile odejść od kompa ale wróce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Też zaczełam się zastanawiać, dlaczego umilkła. Może znowu niespodziewanie telefon zadzwonił. :) Cos mi strasznie internet zwolnił, czy u Was podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Noah w porządku, posiedzę sobie cichutko sama. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki za Wasze uśmiechy i próby poprawienia mego nastroju. Nie uciekłam, ale łęzke puściłam, oczka sie łzami zalały, monitorek taki malutki sie stał, a literki całkiem rozmyły.............. Znacie taki stan? Nie? Owszem to tylko mój stan. Dlaczego dziś tak mam, ano widziałam sprawcę mych smutków. Powiedział mi, że chce być znowu ze mną. Dlaczego? Tego już n ie chciałam słuchać. Może kiedyś, może nigdy...................... 🌻 Noah: Lubię ten typ mężczyzny ( szfirowe oczy, radosne toć to marzenie, utopićc sie w nich można, uwielbiam patrzeć w oczy, one tyle mówia o człowieku)- to tylko fizjonomia. A serce tez masz takie piękne? A duszę? Czas na Ciebie Kobietko! Jestes słodka i taka dobra, miła i uprzejma. Mądrość to nie tylko ja dostrzegłam, ale my wszyscy tu obecni. Pozdrawiam Was gorąco. Cmok, cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah, czyżby mi rozum odebrało? Ty musisz mieć piękne serce! Wszak pochyliłeś się nad sfrustrowaną Violką, piszesz do niej, przesyłasz całuski. Trwaj przy mnie dalej. Potrzebuję Twego silnego ramienia. Cóż Ci dam w podziece. Mogę obiecać swe ❤️ w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah, czyżby mi rozum odebrało? Ty musisz mieć piękne serce! Wszak pochyliłeś się nad sfrustrowaną Violką, piszesz do niej, przesyłasz całuski. Trwaj przy mnie dalej. Potrzebuję Twego silnego ramienia. Cóż Ci dam w podziece. Mogę obiecać swe ❤️ w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, czy znam ten stan? Nie dalej jak chyba przedwczoraj i moje oczy mgłą zaszły podczas tutejszego pisania. Nie przynałam się do tego, a i w realu łzy moje w ukryciu płyną. Udaję twardą babę, choć wcale taka nie jestem. Aleś mnie Violu oceniła! :D Dziekuję, choć ja za mądrą siebie nie uważam. Ciągle się uczę ...na własnych błędach i pewnie nadal głupia zejdę z tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadzę, że mądrościa człowieka jest myślenie o sobie jak o głupcu! Cóż łzy sa po to , by płynąć, serca, by kochały, a myśli ........ fruwały gdzieś ............................... w oddali. Po to są marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, bo się rozkleję i rano wstanę z opuchniętymi oczyma. Jak ja się ludziom pokażę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, u mnie zawsze na twarzy delikatny makijaż i po przepłakanej nocy nic nie jest w stanie tego ukryć. :) Noah, dobrze, że już Jesteś. :) Niestety, pozostali Panowie coś stracili ochotę na wieczorne pogaduszki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy po trochu próbujemy strugać twardzieli .. a tacy nie jesteśmy dlatego nas zcie w dooope kopie :O co do niektórych sie szczescie usmiecha... mija pół roku a ja wciąz nie moge uwierzyc ze usmiechneło sie do mnie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noaszku, łap te szczęście i trzymaj tak jak umiesz najmocniej. Nie pozwól mu uciec. Szczęście podobno uśmiecha sie do tych co w nie wierzą. Stąd mój wniosek, kiedyś będę szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×