Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Skołowana, czytałam co pisaliście o bezludnej wyspie. Płyniecie na nią? Ja się piszę obiema rękoma! :D:D:D:D To bedzie dopiero zabawa i życie! Muszę jednak miec swoje małe prywatne terytorium - tak na wypadek, gdyby krokodyle łzy by mi leciały, albo - co gorsza, wyrosły pazurki. :D A tak ponadto to ja cicha i milusia jestem, łatwa w obsłudze i nieskomplikowana. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Kobieta i ja to Wasze etatowe płaczki. :D Ja powiem tak. Moje łzy to chociaz cenne krople, jednak zwiazane są z moją nadwrażliwością. Płaczę na filmie, przy ciekawej lekturze, patrząc na szczęśliwych i smutnych ludzi, na małe dzieci, tak bezbronne jak pączki kwiatów............... Wszystkon potrafi mnie rozczulić. Jestem niepoprawną romantyczką. Opolanka wymieniła trzy powody płaczu - ja je wszystkie mam po trosze. Ale co tam.... najgorsze to brak prawdziwego uczucia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe ta bezludna wyspa przestała być bezludna przy takiej ilosci ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że zniknąłem, ale przyszły do mnie 3 sąsiedzkie gimnazjalne worki pcheł z prośbą o ratunek, bo dostały absolutorium. Tj. mają się ABSOLUTNIE nie pokazywać w szkole z taką wiedzą :) Trochę zeszło. Przprzaszam. Violu masz od kogoś w wieku Matuzalema 🌼 [ucałował obie dłonie młodej damie] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Noah :) Proponowany wyjazd na bezludną wyspę przypomniał mi starą anegdotę. Omar Sharif, znany aktor, wielbiciel koni i doskonały gracz w brydża, zapytany o to co zabrałby na bezludną wyspę odpowiedział podobno, że klacz, która umiałaby dobrze licytować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Maxim2121 🖐️ ...... tak sie zastanawiam co ja wziął bym ze sobą ..... i wiasz ze nie wiem :O bo kogo to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno swoją miłość ale oprócz????? to wcale nie takie proste ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bezludna, to nie może być nikogo oprócz jednego osadnika. Ja chyba po części wiem co zabrałbym. Książki. Duuuużo książek. Uwielbiam czytać. Taki ze mnie dziwak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba znów swoją obecnością wystraszyłem wszystki panie (jak Trepifajksel), hihi. No to znikam w czeluściach internetu. Do wklikania {papa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszym momencie też pomyslałem o ksiązkach :) ale oddałem je za zapałki .... cały wagon zapałek . uwilbiam dwie rzeczy : fascynuje mnie widok ognia i morza tego drugiego było by pod dostatkiem wiec napewno zapałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiązując do głównego wątku jaki omawiamy, czyli braku chęci i strachu przed kontaktem w realu, może na zakończenie trochę dłuższy cytat cytat ze wspomnianej wcześniej piosenki \"Nie z każdej mąki będzie chleb z każdego jabłka - wino z każdego pola - dziki step z każdego firtu - miłość niekażdy pocałunek chce drugiego pocałunku bywają bez wieczorów dnie i drogi bez kierunku. Co jest przed nami? Dzień, czy noc? Ratunek czy urwisko? Najbliższej nocy mrok, najbliższej nocy mrok To wszytko...\" Nie pamiętam już kto to śpiewał. Ot skleroza :D Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Dobry wieczór. :) Oj, faktycznie wyspa się wyludniła. Mam nadzieję, że samej mnie tu nie zostawicie? Choć czasami mam ochotę zaszyć się gdzieś z dala od świata, to na dłuższą metę to nie jest dla mnie. Nie jestem typem samotnika, szybko tęsknię za ludźmi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś wszyscy poznikali. Nie wiem dokładnie dlaczego... Witaj, Kobieto Też po 40 🌼 [ucałował obie dłonie młodej damie] Tak podglądam trochę ten temat, ale cos dyskusję urwało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Witaj Maximie. Być może jakieś niespodziewane zajęcia oderwały naszych miłych rozmówców od komputera. :) Czasami jest to telefon lub niezapowiedziana wizyta. Innym razem zaś nasze latorośle domagają się swoich praw. :) Poczytałam wczesniejsze wpisy i ...Maximie, jestem w szoku, jak ten nieszczęsny słup mógł się tak upić i na sąsiada wjechać. Prawo jazdy koniecznie należy mu zabrać. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja tylko na moment.......... Wydaje mi się, że real odziera z tajemnicy i obnaża faktyczne ubóstwo duszy..........Dlatego ludzie się boją.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Perl witaj i ... zostań na dłużej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😘😘😘😘miliony całusków i słowa przeprosin....... Opusciłam Was z powodu mego zainteresowania polityką i wydarzeniami minionej nocy. Ogladałam program na tv1. Powiedziec chciałoby się ,,Co ja tutaj robię?\" Witajcie Noah i Maxim! :D Całuję wasze czółka, bo tak te całuski mnie rozczulają i uśmiecham się pełną buźką. [ząbki na miejscu, więc uśmiech szczery!]😘😘😘😘 :D:D:D:D:D Noah, czy na Twej wyspie znalazłoby sie malutkie miejsce dla mnie? :) Maxim, powiedz jaka książkę wziąłbyś ze soba na bezludna wyspę, gdybyś mógł zabrać tylklo jedną? Ciekawa jestem bardzo. Witaj wspaniała, jak to określił nasz .,,wstrętny\" prześmiewca Kobieto. Ślę Ci wielkiego 😘 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Perl, a co do tej tajemniczości to masz po części rację. Jednak jak dlugo można żyć złudzeniami? To raczej nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl 😘, pamiętasz o naszym zwyczaju? Maxim, no właśnie ciekawy ten słup, czy bardziej sąsiad, oj, już nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że nie pomaga. Zgadzam się z Tobą , ale czasami strach przed odsłonięciem prawdziwego ja jest silniejszy niż strach przed ekshibicjonistycznym galopem nago przez Aleje Jerozolimskie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Violu, witaj w pewnym sensie moje podobieństwo. ;) 👄:D Nasz prześmiewca trochę przekłamał, ale ja nie będę się tłumaczyła. :D Wychodze z założenia, że tylko winny się tłumaczy.:) Tylko małe sprostowanie po 40-tce tak ...przed 50-tką... tak, ale ...jeszcze sporo mi do niej brakuje. :classic_cool: Violu, ja mam za plecami telewizor i trochę słucham, jednak już nie mam zdrowia do tej polityki. Staram się więc unikać jej dla ... zdrowotności. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×