Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skołowana internautka

FACECI NA POZIOMIE, BOJĄCY SIE WYJSC POZA NET

Polecane posty

Jak solidnie przypilnujesz ten gimnazjalny worek pcheł to będziesz miała pozytywne efekty. Szczerze Ci tego życzę. U mnie szczęśliwy posiadacz świstka sankcjonującego lenistwo ma od ręki przechlapane. MUSI pracować. Inaczej ma sęki. Tak mnie nauczono. W naszych szkołach przydałaby się radziecka dyscyplina (pruska przy radzieckiej to rozsprzężenie moralne), oczywiście obowiązująca obydwie strony. Tylko kto to wprowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze trafiłem na dobranoc :O ... nie moglem podejsc do komp wczesniej siła wyzsza .... zycze wszystkim dobrej nocy miłych snów ... dobrej nocy moja Violu 😘🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Miłego dnia życząc - witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
w pracy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
... zapomniałem, miałesi boczyć na Ciebie, bo wpierw obiecujesz że będziesz a potem uciekasz w półzdania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
miałem się boczyć* (klawiaturka mi pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
a rankiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
czytałaś moje ostatnie słowa do Ciebie ?;) wczorajsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
wiesz ? że nie potrafię ? oooo nie znasz mnie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Dzień dobry ranne ptaszki. ;) :) Tylko się przywitam, bo zauważyłam, że mimo wczesnej pory, topik już ożył. :D Taką mam pracę, że większość czasu spędzam przed tą piekielną maszyną, więc jednym oczkiem podglądam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Cześć ;) Podglądaczko :) Swoją drogą - muszę Cię przeprosić za wczoraj. 🌻 akoś poczułem się "mało czytany" choć nie miałem prawa mieć o to pretensji do kogokolwiek - jednak przeniosło się to na moje zachowanie. Raz jeszcze przepraszam :) myślę że to się nie powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Jeżeli o mnie chodzi, to czytam tutaj KAŻDEGO. :) Nie zawsze udaje mi się odpowiedzieć. Czasami nie mam nic do dodania, gdy tekst w pewien sposób odzwierciedla i moje myśli. Innym zaś razem brak mi zwyczajnie polotu. Jak każdy z nas, mam gorsze i lepsze dni. :) Przepraszać zaś nie masz za co... no może ... własnie za to, że ... tak szybko uciekłeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
no... właśnie... Jakoś tak mi się porobiło - z netem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Opolanko miła, gdzieżeś Ty się skryła? ;) Wracaj szybciutko, Pana trzeba "zagadać", ;) a ja teraz koniecznie muszę pracą się zająć. :) Kiedyś czarny, to było działanie siły wyższej, więc tym razem masz ... odpuszczone. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Dzięki za zrozumienie ;) Już się Opolanką chcesz wyręczyć ? hihihi ;) Ale prawdą jest - że jakoś znów dziwnie zniknęła :( jak zapewne i Ty znikniesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta też po 40-tce
Kiedyś Czarny, nie chcę się wyręczać, ja tylko ... o pomoc ją proszę! Nie chcem znikać ...ale muszem. 😭 Nie na bardzo długo. Jestem na podglądzie, ;) więc od czasu do czasu się odezwę. :) Maximie witaj miło.:) To Twoje określenie ... gimnazjalny worek pcheł :D ... dzisiaj go użyję. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj , piękna Kobieto też Po 40-tce 🌼 [ucałował obie dłonie prawdziwej damie] A jak inaczej nazwać bardzo żywotny gatunek młodzieży, preizę taki gimnazjalny uczeń (uczennica też) cierpi na okrągło na swędzenie pięt i musi rozrabiać jak przysłowiowy zając w kapuście. To norma. Pisał kiedyś Kochanowaski \"Rok bez wiosny miećby chcieli ci, któzy chcą żeby młodzi nie szaleli\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
Witaj Max :) Racja z tym zającem o swędzących piętach w kapuście ;) Ale raz - że taka już młodości uroda, a dwa to szkoda by było ;) gdyby było inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kiedyś Czarny. Zobaczymy kto tu do nas dołączy :) Mam akurat wolą chwilę to usiadłem do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem co będę robił wieczorem. Właśnie dostałem płytę ze sztuką \"Napoleon V.O.S.P.\". Pamiętam to przedstawienie z TV. Jest na co popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś czarny
cóż... chętnie bym popatrzał na takową sztukę - ale w domu z V.S.O.P. mam tylko French Brandy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To puść słówko na abx123@poczta.onet.pl Chętnie się podzielę :) Z tej sztuki dowiesz się dlaczego, niejako przy okazji, co znaczy V.S.O.P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wszystkich przepraszam za moje nagle znikniecie:-) siła wyzsza! cieszę się, od samego ranka bedę mogła z niektorymi z Was rozmawiać. teraz , niestety znow znikam widzę, ze panowie sobie juz znaleźli kontakt droga mailową tylko nie opuszczajcie forum;-) kieyds czarny...na pewno nie jestem rozczarowana Twoimi wypowiedziami miła kobieto...a twoje wypowiedzi mnie wzruszją bo są bardzo wywazone i wyrazaja ogromne cieplo, ktore z Ciebie bije pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×