Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Dzien dobry Wszystkim:D🖐️ 😍🌻😍🌻😍 Taaaaak,Siweta,swieta i po swietach:) My spedzalismy je niestety sami:(,ale jakos je przezylismy.Chcialam,zeby moi Rodzice przyjechali do nas,ale Tato niestety wrocil z podrozy ,wiec nie mial zbytnio ochoty ruszac znowu w podroz(no,a pare kilometrow maja do nas:P ) Kiciu🖐️ O wodzie calkiem zapomnialam:P,ale ze mnie gapa:D Poliko🖐️ Milo,ze znalazlas czas,by usiasc sie do nas:D Kingalo🖐️ Wracaj,jak najszybciej do nas:D Jotazet,Venesso:D Jak tam po urlopiku:D Na pewno wypoczelas dobrze:)Czekamy na Ciebie i Twoje relacje z podrozy:) Zycze Wszystkim milego dnia,pozdrawiam🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich Pan na poczatek dnia:D . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . * . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * . . * * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . * . . * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * . . . . . * * . . . * * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . * * . * . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . * * . . . . . . . . * . * * . . . . . . . . . . . . . * * * * *. . . . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . . * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . * . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . * * . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * . . . * . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * . * . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * . . * . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * * * . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . **. . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________________Witam 🖐️ Laweczko!__________________ Witam Kingolo____ ranny ptaszku!! Wierze Ci ,ze jestes zmeczona pogoda , ale jeszcze tydzien i wracasz do ciepelka ,gdzie jest juz pelnia lata!! Zycze Ci szybkiego powrotu i duzo zdrowka! 👄! Lenko! Dziekujemy Ci za piekne powitanie____ nasza artystko!!👄 🌻 ❤️. Moja kochana tak to juz bywa, ze nie zawsze jest nam dane spedzac swieta w gronie calej rodzinki,_____ chociaz bardzo to przezywamy! Pogode mamy dzisiaj ladna______ ma byc juz coraz cieplej!!!!!!! I tym slonecznym akcentem pozdrawiam Was bardzo cieplo! ________________Poliko! 🌻_______________ _______________Jotazet! 🌻_______________ ______________Venesso! 🌻_______________ ________________Lenko! 🌻_______________ ______________Kingalo! 🌻________________ I dla wszystkich, ktorzy maja ochote usiasc na Laweczce 🌻. _D_O_Z_O_B_A_C_Z_E_N_I_A_____🖐️ P_O_Z_N_I_E_J_!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptakuw to już przesada
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim paniom! Witam w wioseny dzien! Dziekuje za mile przyjecie , mysle ze zostane zaakceptowana na waszej laweczce ----- pozdrawiam i postaram sie czesciej do was zagladac. Mysle, ze jak sie blizej poznamy bedzie mi latwiej cos napisac. Zycze wam duzo sloneczka i odpoczynku na laweczce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane Dziewczyny_____ to znowu ja____Wasza aaaakiciaaaa 🖐️ Jestem dzisiaj troszeczke zabiegana , bo mamy w domciu male przyjecie_____ krzatam sie po kuchni i przygotowuje jedzonko dla naszych gosci!!----- Ale tez nalezy mi sie pauza na kawke----- co niniejszym czynie!! Wyszlam sobie do naszego malego ogrodka poodychac wiosennym powietrzem , posiedziec na mojej laweczce! Witam Cie mala ksiezniczko___ zagladaj do nas!!! A teraz do Pani pomaranczki: Jezeli jestes na tyle odwazna , zeby zaklocac spokoj na naszej laweczce,----- to mniej rowniez na tyle odwagi i powiedz nam kim jestes!!!---- Nam tutaj nie potrzeba nauczyciela, zeby poprawial nasze wpisy. Pomimo wszystko zycze pieknego dnia! Moje kochane ----- a teraz zabierm sie dalej do pichcenia i wpadne do Was wieczorkiem. 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptakuw to już przesada
:D:D Kingalo,po co nerwy ? A jak sobie wpiszę nika np..Bonawentura,to coś zmieni ? To tylko taki pojedynczy wpis,za który przepraszam,bo mnie rozśmieszył dysonans między uduchowioną treścią treli , a kiksem rzadkiej urody. Wszak Ty się też wpisujesz przecież na innych topikach.. Prawda ___________Kingalo ? 3----mcie się.Więcej luzu.;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptakuw to już przesada
:) :) nie chcę mącić.Wyrwał mi się usmiech,za co przeprosiłam,i jeszcze raz przepraszam. Kingalo ,w piekle bym poznała dawniejszą Graację. ŻEGNAM wobec tego,pozdrawiając pozostałe panie.A dystans do samej siebie jest najdłuższym dystansem,jaki ma do przebycia każda z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________Witam 🖐️ Laweczko!____________________ Mamy dzisiaj piekny sloneczny dzien, zycze Wam wszystkim milego odpoczynku na lonie natury!! [kwiat ] 🌻 🌻!!! Kingalo!!!! kochana zycze udanych zakupow!!! podpowiem Ci, aby niczego nie zapomniec____ wybieram sie z kartka, ktora zawsze wczesnie sobie przygotuje, kiedys mialam taki przypadek, ze zabraklo mi np. cukru_____ poszlam do sklepu, zrobilam zakupy i oczywiscie o cukrze zapomnialam, od tej pory tylko z karteczka na zakupy!! Pozdrawim i do zobaczenia pozniej!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przemiłą naszą Ławeczkę. Piękny dziś dzień u mnie. Słoneczko świeci i cieplutko jest. Tak wiosennie, ptaki śpiewają ------ byłam wczoraj w lesie. Cudownie jest w lesie, wszystko pachnie. Nie --- sama nie byłam, z mężem ! Muszę mieć ochroniarza ---- bo różnie bywa. Po lesie spacerowalismy ponad godzinę, wróciłam zmęczona. Ale za to dobrze spałam w nocy. Akaciu ----- jakie piękne melodie, dziękuje --- słuchając je roztkliwiam się. Czas by płynął, a ja słuchałabym, słuchała do konca świata. Kingalo kochana ----- już Ci przypominam------- nie zapomnij !!!!! Masz kupić świeże drożdże :D Bedę Ci przypominać, aż do wyjazdu ;) :D Ja też uwielbiam książki biograficzne. Pozdrawiam Was ---- Kingalo i Akaciu ---- i Venesso Ciebie, -- Lenko, Jotazet 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech i ja Was przywitam w ten pieny , sloneczny dzien! Zycze Wam mile Panie przyjemnego spacerku, po parku, po lesie, po miescie__jak kto woli!!! U mnie tez piekna pogoda, wybieram sie na spacerek, do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________-Witam 🖐️ wieczorkiem!___________________ Czy juz wszystkie w domku? Taaak pogoda nam dzisiaj dopisala, zeby nie zapeszyc___ prawie lato.🌻 🌻 🌻. U nas bylo 20 stopni, ludzie poubierani w letnie ciuszki, ja jednak jestem zmarzlaczek ____ chodze jeszcze w kurteczce!!!! Bylam dzisiaj u lekarza, mam problemy z cholesterolem__ moja pani doktor powiedziala ze przy mojej wadze 53kg. to jest duzo za wysoki.Musze zrobic specjalne badania, bo podejrzewa u mnie miazdzyce!! Nie jem tlustego, zreszta z natury jestem niejadkiem!! Ale dosyc narzekania ___ jestem optymistka i wierze w to, ze wszystko bedzie dobrze!! Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny!!!!! 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Laweczko! Witam was w piatek. zapowiada sie ladny sloneczny dzien, wyjezdzam na weekend do moich znajomych na wies, wiec zycze wam przyjemnego wypoczynku na caly wekend!! Odpoczywajcie i bawcie sie dobrze . Pozdrawiam i dozobaczenia w poniedzialek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------------- Ławeczko witaj! ------------------------ Halo ----- dziś ---- \"trzynastego w piątek---- urodziło sie pięć kociątek\"... dobry początek dnia. Mam dość dobry humor, byłam już u lekarza i jest ok! Kingala -------- świeże drożdże, kupione? :D Czy inne zakupy już zrobione, czy dobrze Ci z nami? Może nie wyjeżdżaj --- :( Akicia --------- nie martw się na obniżenie cholesterolu są leki bardzo skuteczne. Ja miałam też wysoki ale już jest w normie. Musisz dbać o dietę i pamiętać, że stres też powoduje podwyższenie cholesterolu. Nie dawaj sie stresowi, hi hi....jak to zrobić, mam też ten problem. Czy Ty masz nadciśnienie? Mała księżniczko --- miłego weekendu i będziemy czekać na Ciebie, tęsknić! Lenko ------ 🌻 gdzie jesteś? Jotazet ----- nie spóźniaj, się juz czas wracać. Venesso --------- żebyś Ty wiedziała jak tu tęskno za Tobą, za Twoimi fascynującymi wpisami, za Twoimi mądrościami ----- po prostu już wracaj. Pojedziesz jeszcze poźniej do Arizony..:D Przybijam \"pionę\" dla każdej z Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________Witaj 🖐️ Laweczko!____________________ 13--go------ nawet w grudniu jest wiosna, 13--go------kazda droga jest prosta, 13--go------nie lekaj sie wad, 13--go------piekniejszy jest swiat!!! 🖐️ Dziewczyny____ czy pamietacie te piosenke? Dzis wlasnie mamy 13-go i jak pieknie ----- pogoda super, humorki dopisuja i oby tak dalej!!!! 🌻 🌻 🌻. Witaj mala ksiezniczo, zycze Ci udanego weekendu i wracaj na nasza laweczke!! Poliko! ciesze sie, ze humorek Ci dopisuje, a najwazniejsze , ze po wizycie u lekarza wszystko ok. Biore juz bardzo dlugo tabletki naobnizenie cholesterolu i nadal mam problemy, ale jak juz pisalam ---jestem optymistka i wierze w to , ze po badaniach bedzie wszystko ok! Kingalo____ czy jestes juz przygotowana do podrozy, walizki spakowane?___ nie zapomnij o zakupach!!! Lenko!!! Jotazet!! --- co z Wami? Oderwijcie sie na chwile od obowiazkow i ------dalej na Laweczke!!___ czekamy!! Tak tez i ja mysle___ masz Poliko racje,ze nasza Venessa powinna juz byc z nami___ chyba, ze tak Jej sie podoba......... i zostala w Arizonie!!!! Tylko dlaczego nie zabrala ze soba kompa????? Zycze Wam pieknego popoludnia!!! 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___----------------------LAWECZKA!!!-----------------------------------______ _________V_E_N_E_S_S_O_O_O_O_!!!!!!!!_____________________ :::::::::::::::: slyszysz nas!!!! ::::::::::::::::::::: 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cala Laweczke :D🖐️ Dzisiaj rano biegalam po lekarzach....ach te dolegliwosci:O Ale co zrobic,dobrze,ze lekarze sa:D A potem wylegiwalam sie na tarasiku na sloneczku:) Nawet sie opalilam:D Jutro ponownie super pogoda i tak do srody!!!! Mam nadzieje,ze i Wy cieszycie sie slonkiem i wygrzewacie sie:D Pozdrawiam i zycze milego weekendu:)🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×