Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Cześć, to znowu ja! Wczoraj kafeteria była niedostępna - nie mogłam Was znaleźć i jakoś dziwnie to odebrałam, jakby ktoś znajomy wyjechał nie podając adresu, albo jakby go jakie ufo porwało czyco...Dobrze, że już dobrze. Buszowałam trochę po kocich forach szukając pomocy dla mojego kociucha. No i stwierdziłam, że są dobrzy ludzie na świecie, którzy dużo wiedzą , a zarazem chętnie i bezinteresownie dzielą się doświadczeniem i spieszą z pomocą, gdy tego potrzeba. Doceniłam też po raz kolejny zalety internetu - fantastyczny wynalazek.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------------------Witam 🖐️ Laweczko!------------------- A co to dzisiaj sie dzieje_?__ Jotazet taka samotna na laweczce?-----pozdrawiam ! 🌻. Mysle, ze nasza Kingala ----chyba w samolocie i jutro do nas zajrzy! Czekamy na Ciebie!!! 🌻. Lenka !---zapewnie na swoim tarasiku--- opalala sie ! 🌻. Sloneczko nasze ___ czekamy na Twoje zdolnosci ---artystyczne!! Poliko! Czy bylas na spacerku w lesie? Mysle, ze nie zgubilas drogi i jutro ujrze Cie na Laweczce!! 🌻 Venesso!!____ czy zapomnialas o nas!! My caly czas czekamy na Ciebie!!🌻. Pozdrawiam Was goraco i zycze milej niedzieli!!👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem ----- witam :D --- biegłam z lasu ---- Akiciu. Naprawde powiedziałam mężowi, że chciałabym zamieszkać w lesie. Wrócić się ze dwa wieki wstecz, mieszkać w lepience --- nawet ciekawi mnie jakby to było? Bez TV, bez wszystkich mediów --- żeby nic i nikt mnie nie ograniczał, nie zmuszał do czegoś, żebym była zupełnie wolna. Żeby nie przychodziły żadne rachunki do domu, żebym była na 100%, tak na maxa wolnym człowiekiem. Czy to możliwe? Już wiem ----- jak się śmiejecie ze mnie, że cofam się w rozwoju, że chcę powrócić do epoki kamienia łupanego, ale naprawdę w tamtym świecie było coś fascynujacego. Jagody, grzybki, korzonki, ptactwo i inne zwierzątka , pomogłyby mi przetrwać w moim żywocie. Studnie z wodą wykopałabym ----- no dobrze zakończę ------- bo do lekarza mnie skierujecie. Póki co, wracam do rzeczywistości i cieszę się, ------ no właśnie, że jestem z Wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...A mnie sie marzy kurna chata Zwyczajna izba zbita z prostych desek Żeby się odciąć od całego świata Od paragonów i wywieszek. Zaszyć sie w kącie suchych liści Tak żeby tylko koniec nosa bylo widać Nic nie zamiatać, nic nie czyścić Nie kombinować co się jeszcze może przydać. Kiełkuje tu i tam tymotka Na klepisku rośnie czterolistna koniczyna Nie myśli się o ścisku o wycisku Nic się o czternastej nie zaczyna. Z wolna grubieją ci paluszki I zwolna rosna kędzierzawej brody pukle Niszczeja zgrzebne ciuszki A tobie nie żal nadziewanych pączków z lukrem A tu tymotka wprost z podłogi Strzela w niebo i lwiepaszcze rosną dziko I sercu drogiej nie ma tu załogi Tutaj możesz się nie liczyć z NIK -iem Budzi Cię ranny ptasząt duet Więc sie przeciągasz, a stwierdziwszy ssanie w dołku Przyswajasz razową bułę I zaraz lżej ci natym ziemskim łez padołku... Poliko, dedykuję Ci tę prześwietną piosenkę kabaretu \"Elita\" , śmieszną i tęskną już w socjalistycznym PRL-u. A nawiasem mówiąc - dopiero co odbyłam podobną rozmowę o powrocie do natury i wiesz co? Doszliśmy z moimi rozmówcami do dziwnego wniosku: w dzisiejszych czasach prawdziwy powrót do natury ogladamy już tylko w wykonaniu trawnikowych lumpów śpiących w pijanym widzie pod supermarketem. Smutne , bo przecież nie o to nam chodzi, prawda? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________Witam 🖐️ Laweczko!___________________ Och Poliko_____ popatrz jak zgadlam!__ przybieglas do nas prosto z lasu, witam Cie 👄, usiadz i odpocznij !! Powiem Ci , ze i mnie marzy sie czasami taki blogi spokoj--- bez trosk i zmartwien, moze kiedys bylo inaczej.? Wydaje mi sie,ze teraz zyjemy--- za szybko--- czasami same robimy sobie stres, a to wcale nie potrzebne. Wiec cieszmy sie tym co mamy, a mamy tez i nasza kochana Laweczke___ gdzie mozemy sie spotkac____dzielac sie radosciami i smutkami!!! I niech tych radosci bedzie zawsze wiecej, anizeli smutkow!! Pozdrawiam Was i posiedze troche na laweczce------ a moze, ktoras z Was przysiadzie? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry panim Minęło trochę czasu od ostatniej mojej wizyty na ławeczce. Problemy zdrowotne i obowiązki domowe skutecznie odciagały mnie od komutera. Wczoraj oglądałam kolejny odcinek \"na dobe i na złe\" gdzie dziennikarka położyła sie do szpitala wraz ze swoim laptopem. Nie jestem taką zagorzałą internautką żebym nie mogła życ bez komputera. Niezmiernie mi miło że na ławeczce przybywa nowych osób . Kingalo u mnie też słonce wzeszło i również zapowiada sie piękny dzień. Dzisiejszy dzień będzie pracowity bo zaplanowałam pranie a jest tego. Obiecuję że będę zaglądać częściej bo co dwa komutery w domu to nie jeden ale nie obiecuję że będę przed tym ekranem przesiadywać i zaniedbywć obowiązki. Do widzenia i do miłego zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________________Witam 🖐️ Laweczko!__________________ Juz jestem___Kingalo i ja na Laweczce , obudzil mnie zapach Twojej kawki____ ktora wlasnie pije!!____ dziekuje! 👄. Dzien zapowiada sie nam piekny___ slonecko swieci, ptaszki spiewaja__ Piesek moj wyleguje sie w ogrodku----- czyz to nie pieknie. Kingalo____ walizki spakowane, przypominam ____ nie zapomnij o drozdzach!!!! A co zrobilas z paluszekiem ? Uwazaj na Siebie,bo czeka Cie dluga podroz!!!!!! Zycze calej Laweczce___ pieknego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Paniom w piekny sloneczny poniedzialek! Weekent spedzilam przecudownie w gronie blixkich mi ludzi, posiedzielismy na lonie natury , robilismy grila, byly wspominki , smiech , a potem nastal czas roztania, czego ja bardzo nie lubie. Ale mamy juz coraz cieplej , wiec mam nadzieje, ze weekendy nie bede sama,ciesze sie ,ze znalazlam Wasza laweczke, gdzie moge posiedziec z Wami, chociaz w tym wirtualnym swiecie!!! Zycze duzo sloneczka i wypoczynku! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo, Akiciu, Mała ksieżniczko, Cocacola, Venesso, Jotazet, Leno -------------------- dla was ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________Witam 🖐️ Laweczko!___________________ Witam ___ Kingalo______ jak milo ,ze Cie widze!! Jestes naprawde rannym ptaszkiem .No tak ostatnie przygotowania do.... odlotu!!!!! Ze sloneczkiem to dzisiaj jest w kratke___ troche swieci __ troche chowa sie za chmurki__ ale ogolnie nie jest zimno, wrecz chwilami parno__ tak mysle, ze pewnie i popada--- a niech tam -----Trawka, kwiatki, drzewa i krzewy-- tez potrzebuje troche wody!!! I zrobi sie jeszcze bardziej zielono!! 🌻 🌻 🌻. Pozdrawiam wszystkie panie i zycze milego popoludnia!! 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------------Dobry wieczor🖐️ Laweczko------------------------- Taki juz jestem zimny dran!!!!----- to znowu ja. Moze ktoras z Was powie , ze mam chorobe komputerowa, ale mysle, ze nie jest ze mna tak zle: Tesknie za Wami!!!!! ________________Kingalo_________________________🖐️ _________Poliko___________________________🖐️ ______________________Leno_________________🖐️ ____________Jotazet___________________🖐️ _____________________Cocacola_________________🖐️ _______mala ksiezniczko________________🖐️ ___________Venesso__ gdzie jestes?______________🖐️ No i u mnie popadalo, zrobilo sie chlodniej, ale to przeciez dopiero kwiecien____goroce lato jeszcze przed nami!!! A teraz zbieram sie do lozeczka i zycze Wam wszystkim kolorowych snow!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________Witam {czesc] Laweczko!___________________ Kiedy was nie ma to jakby nagle zabraklo w moim zyciu muzyki. Kiedy was nie ma to czas mnie straszy, ze przemine, ze bede chwila Kiedy was nie ma, to jakby niebo mialo sie roztac na zawsze ze sloncem Kiedy was nie ma dosc mam wszystkiego i pragne odejsc stad na zawsze. Moi Przyjaciele Moi przyjaciele Z wami wiem , ze wszystko moge ze wystarczy tylko chciec............. Agata Budzynska. Pozdrawiam i zycze Wam pieknego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------------------------Dzień dobry Ławeczko----------------------------- Pogoda zmienną jest i to w kwietniu chyba najbardziej. Były takie piękne dni, a teraz zrobiło się chłodniej. Tylko patrzeć jak zacznie padać. Deszczyk też potrzebny. Wczoraj pracowałam w ogródeczku, siałam kwiaty.Lubię mieć różne kwiaty. Czasem ściąć do wazonu. Ale narazie muszą urosnąć. Akaciu❤️------ dobrze, że dbasz o naszą Ławeczkę. Znaczy to, że nie zapominamy o niej i jest ciągle z nami ----------- Venessa,---Kingala, -----Lena, -----Jotazet, ----Mała księżniczka, ---- Cocacola --------- ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Akaciu --- piękny ten wiersz----już jestem:D Nie smuć się, bo i ja mogę się rozpłakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Poliko!!! Ciesze sie, ze Cie widze!!___nie_ nie placz --- juz mi razniej , ze nie jestem sama, opowiadaj co u Ciebie!! Popatrz __widzisz ten samolot, to zapewnie nasza Kingala w nim leci , mam nadzieje, ze pokiwa do nas.🖐️ Zyczymy Ci Kingalo przyjemnego lotu i wracaj szybciutko do nas!!!! A powiedz mi Poliko, czy nie spotkalas Venessy__ czyzby o nas zapomniala ? Tak dlugo juz na Nia czekamy___ Venesso! odezwij sie! Pozdrawiam cala Laweczke!! 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko nadzieji!!! Czytalam Twoj post kilka razy, obejrzalam tez przesliczna Wiktorie............... tylko nie wiem czy mozna w to naprawde uwierzyc? To co opisujesz ____ mrozi krew w zylach, jestem bardzo wrazliwa na takie sytuacje, chociaz nie jestem przekonana czy jest ona do konca prawdziwa____ Pozdrawiam i czekam na odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie z Laweczki! U mnie tez pogorszenie pogody___ ale mam nadzieje, ze nie na dlugo. Zatesknilam za wami , wiec zajrzalam do was. U mnie spokoj, cisza i ta okropna .... samotnosc! Tak Akiciaaa ----ja tez bym chciala w to uwierzyc co pisze iskierka nadziei, ale ile bylo juz takich falszywych alarmow , gdzie potem okazalo sie nieprawda!! Iskierko nadzei tego wcale nie pisze do ciebie, ale tak to juz jest____ mozesz mi wierzyc!!! Pozdrawiam i zycze wam milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________Dobry wieczor 🖐️ Laweczko!_______________ Witam Mala ksiezniczko___ opowiedz nam prosze wiecej o sobie, skad do nas przybywasz ?--- dziel sie z nami radosciami i smutkami, zapraszamy serdecznie na Laweczke!!🌻 🌻 🌻 Jestem dzisiaj zmeczona , nie wiem czy to aura tak na mnie dziala, kocham sloneczko i ciepelko, ale na to musze jeszcze troche poczekac------ marzy mi sie wyjazd gdzies -- gdzie cieplo, ale mam jeszcze troche spraw do zalatwienia, ktore niestety nie moga poczekac!!!! Zycze Wam mile Panie kolorowych snow !!!! D 👄 O 👄 B 👄 R 👄 A N 👄 O 👄 C.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w sloneczny czwartkowy poranek:D U nas piekne sloneczko:),zapowiada sie super dzionek:) Zycze Wam milego dnia i do uslyszenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Lenko!! 👄 Cos tu na tej naszej laweczce malo przesiadujemy ___ co to sie stalo? A pogode mamy taka ladna, ze tylko z domu wychodzic i na laweczce siadac---- pomarzyc, poczytac i porozmawiac!!! i odpoczac!! Poliko, Jotazet, mala ksiezniczko, Kingalo, Venesso__ wolamy Was!!!! Kingalo czy dolecialas juz !!!!!----- czekamy!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wpadłam tylko się przywitać, bo mi znowu świat przyspieszył i z niczym zdążyć nie mogę. A obowiązków wciąż przybywa niestety. Gorzej z przyjemnościami - tych jakoś z dnia na dzień coraz mniej. O co tu chodzi? Duch ochoczy ale ciało mdłe? Czas odmierzam odrostami na czuprynie. No bo właśnie, dopiero co farbę kładłam , a te zarazy znowu są... znaczy się miesiąc minął nie wiadomo kiedy. No i tak to jest. Kolor tylko coraz jaśniejszy, jak tak dalej pójdzie to niedługo nastanie arktyczna biel. Bo przecież siwym tego koloru nazywać nie będę, no nie? Pozdrawiam! j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
brakuje wam kogos!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×