Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Zycze Wam wszystkim kolorowych snow !!! -------------------------D O B R A N O C----------------------------------------- 🖐️!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Poliko, Akiciu, Leno, Kingalo - jestem, jestem. Bez Venessy jakoś pusto na ławeczce, ale mam nadzieję, że wkrótce nas odwiedzi. Ja nie przysiadałam tu ostatnio, bo całkiem okociałam - z chorym kiciusiem mam dużo kłopotów. A kiciuś po prostu się zatkał i bez lewatywki ani rusz, a po lewatyce - niestety- cała łazienka do dezynfekcji. Już mi ręce opadają, ale o uśpieniu jakoś nie chcę myśleć.Weterynarz też nie proponuje takiego rozwiązania, więc może leczenie i dieta da w końcu jakieś wyniki. Kłopot w tym, że kiciuś nie raczy jeść karmy poleconej przez weterynarza. Po prostu mu nie smakuje.Tak więc święta zapewne miną mi pod znakiem kociej kupki - oj życie, życie, gdybyś ty tak tyłek miało, to chętnie bym cię kopnęła... Pozdrawiam serdecznie!J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy kot
pozwala sobie zrobic lewatywę ? Biedny kiciuś. PS Widocznie karmisz go nie tak (nie zrozum mnie źle), moze rób mu potrawy gotowane ? Nie znam się na kotach, ale gotowane nigdy nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aczykocie! Oczywiście, że nie pozwala! Jestem po szkoleniu - weterynarz o to zadbał, ale i tak mam w domu cyrk, bo ani lewatywy, ani tabletki, ani maści do rozpuszczania wylizanej sierści, ani granulek osłonowo działajacych na kocie jelita, ani specjalnej karmy - kot ma swoje metody unikania nieprzyjemności. Że mi się to wszystko czasami udaje, to tylko dlatego, że kot jest już tym wszystkim mocno zmęczony i osłabiony, no i chyba w końcu zrozumiał, że to nie znecanie się tylko pomoc.Poza tym to jest naprawdę bardzo miły kot- na szczęście nie drapie i nie gryzie, ratuje się ucieczką i chowaniem pod meblami. No i odsuwaj babo kanapę trzy razy dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:::::::::::::::::::::Dobry Wieczor Laweczko! 🖐️:::::::::::::::::::::: Witam Cie Kingalo kochana !! Jak milo,ze zajrzals! Szkoda tylko, ze ja tak pozno zajrzalam____ nie spotkalysmy sie!!! ale mialam dzisiaj caly dzionek gosci, bo wlasnie dzisiaj skonczylam 50 i troche latek. Ale mam nadzieje , ze jutro sie spotkamy___czekam na Ciebie 👄 Witam Jotazet___ bardzo mi przykro z powodu Twojego kotka, masz tyle klopotow ale musisz to cierpliwie zniesc ___ zycze Ci duzo sily i cierpliwosci!! Jak znajdziesz chwile czasu zagladaj do nas!!🌻 Poliko! Czekam na Ciebie! !! Co sie dzieje , czyzbys byla tak zabiegana przed swietami? Usiadz do nas i odpocznij porozmawiamy chociaz chwileczke! 👄. Leno! na Ciebie tez czekam!! 👄 A na Venesse____ musimy jeszcze troche poczekac! 👄 Pozdrawiam cala laweczke i do jutra! Pa Pa!! 🖐️!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________Witam 🖐️ Laweczke!!_______________________ Pozdrawiam Cie Kingalo__ Ranny ptaszku!!👄 Jak milo Cie spotkac , dziekujemy za przedswiateczne refleksje i ladna laweczke Usiadzmy na niej wszystkie razem chociaz na chwile!!!!! Poliko 🌻 Leno🌻 Jotazet🌻 I wszystkie chetne Panie ___ zapraszamy na Laweczke!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻. Venesso! pozdrawiam i czekam na Ciebie!!! Pogode mamy ladna ---- oby tak dalej!! Slyszalam prognoze pogody na swieta--- ma byc pieknie __ zobaczymy czy sie sprawdzi!! W ogrodku mam juz swiatecznie__ dekoracja wielkanocna gotowa, dzisiaj zabieram sie w domku do roboty !! Wpadne do Was wieczorkiem !!! Zycze Wam milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________------ Witam 🖐️--------______________________ Zrobilam sobie przerwe na kawke i zagladam na Laweczke, a tu niestety nikogo nie ma !!! Zapraszam Was na kawke i goracy jablkowy strudel z smietankowymi lodami i likierem jajecznym!! Mamy deszczowe popoludnie! A rano tak ladnie swiecilo sloneczko. Pozdrawiam cala Laweczke!!🌻!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------------------Witam 🖐️ Laweczko!----------------------------- Zycze Wam pieknego dnia! U nas swieci sloneczko! No tak--- wczoraj tez tak bylo , a popoludniu padalo!! Zobaczymy jak bedzie dzisiaj!!! Witam Cie Kingalo!! Czy swieta bedziesz spedzac w Polsce?👄 Poliko! Lenko! Jotazet! Wolamy WAS haaaaalo!!! Wiem, ze jestescie zabiegane , ale znajdzie chociaz minutke czasu aby usiasc z nami na laweczke!! 🌻. Za co kochamy Wielkanocne Swieta? Bo sa radosne , witaja nowe zycie, swieca triumf zycia nad smiercia i daja pewnosc, ze dobro zawsze zwycieza zlo. Swieta Wielkanocne scisle zwiazane sa z wiosna. Budzaca sie do zycia nature symbolizuja jajka , piskleta, swieze mlode roslinki. Zadbajmy wiec o to , by w wielkanocnej dekoracji naszego stolu dominowaly wesole barwy: zielen, blekit, czerwien, kolor pomaranczowy i zolty oraz wiosenne kwiaty. Pozdrawiam!!!🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie u was dzieje
nie ma Venessy to nie wchodzicie oj nie ladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj! Gorący strudel jabłkowy! I lody i adwokacik i jeszcze kawka do tego - Akiciu, pycha! To jest właśnie to , co jotyzet lubią najbardziej... A jak na razie to na dziś przygotowałam całkiem zwykłą pieczarkową, do tego panierowane kotleciki z kurczaka i egzotycznie tradycyjną kapuchę - kwaśną i zasmażaną, jak lubi moja mama. A na deserek to mam dzięki mamie drożdżowe ciasto z rodzynkami i lukrem - też niezłe. Głodnam czy co? Coś mi temat jedzeniowy mocno przypasował. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ... jotazet
A jak tam kiciuś, lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie u was dzieje
no wlasnie jak tam kicius....jotazet !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie u was dzieje
jotazet!! czekamy na wiadomosci od Ciebie! co z kotkiem bo sie denerwuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba
chcialac powiedziec czytelnia zamknieta wypozyczalnia ksiazek nieczynna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________Witam🖐️ Laweczko!_________________ Droga pomaranczko!!!!! Coprawda nie wiem kim jestes , ale pozwol ze Cie przywitam . 🌻Powiem Ci tylko, ze na naszej Laweczce mozesz z nami porozmawiac o wszystkim---- nie musisz sie maskowac jezeli masz ochote usidz do nas ! Zycze Ci milego dnia! Kochane dziewczyny !!!! Wam zycze duzo sloneczka i czekam na Was na laweczce!! 👄 🖐️!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ławeczko ---------- przesyłam serduszka dla was ❤️ Przybiegnę później, teraz tylko calusy dla -------- 👄👄👄👄--------- Aaaakici, Venessy, Kingali, Lenki, Jotazet i pozostalych, które usiadą na Ławeczce. Też byłam bardzo zajęta,----- przepraszam, przyrzekam poprawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chwilkę posiedzę na Ławeczce i poczekam na was. Wiem, że jesteśmy zajęte ale z pięć minut można sobie pozwolić, odpocząć, zrelaksować się. Tyle latania po sklepach dzisiaj miałam, czuję zmęczenie. Tak mi teraz dobrze, ale troszkę zimno na ławeczce. Chyba mam rękawiczki, założę! No już cieplej!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________----Witam Laweczke!----______________________ Kochana Poliko!!! Juz jestem przy Tobie!! Ja mialam rowniez zabiegany dzien , teraz zabralam sie troszeczke za gotowanie, ale wyszlam zobaczyc czy ktos siedzi na laweczce___ no i mam szczescie spotkalam Ciebie! Taka to juz nasza kobiet dola jak swieta ida to mamy pelne rece roboty , ale powiem Ci ze ja bardzo lubie gotowac i piec a potem sie ciesze jak wszystkim smakuje!!! Pozdrawiam 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu kochana, bralam kąpiel i jeszcze raz zajrzałam i jesteś, cudownie. Wybacz, nie napisałam do Ciebie maila, tak już długo, ale przyrzekam napiszę. Tak mam zajęty ostatnio czas. Tak się cieszę, że wypoczęłaś nad morzem.Jeśli masz zdjęcia to bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu ------ ja wolę gotować, piec mieso, smażyć ------- natomiast piec ciasta nie bardzo ----- potrafię, ale mam opory, bo ciągle martwię się, że się coś nie uda. Tak już mam. Jednak potem wszystkim smakuje, a ja ciągle niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu ------ dobranoc na noc :D Wzięło mnie ------- oczka zamykają mi się. Pozdrawiam Cię bardzo mocno ----- i Venessę i Lenkę i Kingalę i Jotazet ----- i 👄 dla was. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko___ zycze Ci kolorowych snow!! Jezeli chodzi o moje zdjecia __to juz wczesniej wspominalam, ale przesle Ci te ktore zrobilam --- tylko,ze po swietach . Wtedy napewno bedziemy mialy wiecej czasu i mam nadzieje, ze usiadziemy wszystkie razem na laweczce____ Oj !bedziemy mialy co wspominac a najwiecej nasza Venessa ze swoich wojazy !. Venesso czekamy na Ciebie!! Sciskam Was Dziewczyny i dobranoc!! 🖐️ 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________Witam 🖐️ Laweczko!__________________- Witam Kingalo!! Dziekujemy za wiersz, za zyczenia i piekne kwiaty , oraz fotografie!! 👄 🌻 👄 🌻 👄. Wpadlam tylko na chwile, poniewaz mam dzisiaj moje wnuki , jutro wpadne do Was na dluzej!! Pozdrawiam i zycze Wam pieknego wieczoru!! Do jutra kochani!! Sciskam Was !!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ --------------------------------🖐️ i 👄...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ... aaaakiciaaaaa
Nie mam odwagi usiąść na ławeczce waszej, bo wy często się kłócicie, co jakis czas ktoś odpada, a ja nie znosze kłótni i awantur. :) Zainteresował mnie kiciuś biedaczek i mam nadzieję, że juz mu lepiej ŻYCZĘ ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT :-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×