Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Musze sie uszczypnac!! Akiciu,czy Ty widzisz to samo co ja? Moj skarbie______--spacerowiczko__________jak milo,ze do nas zajrzalas.Zostawilas swoja artystke? Biegne zaparzyc herbatke.... Lubisz sernik? Jest swiezy ,kupilam go na Pulaskim___usiadz kochana i czestuj sie. Akiciu_____wez te tace ,a ja okryje Poliko ,bo jakos chlodno sie zrobilo,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu,jaka jestem rozczochrana! Za chwile wroce do Was.Tacy goscie____zaloze nowa kreacje! U nas jeszcze mloda godzina/16.20/,wiec zrobie sie na \"ludzia\". P.S.🌻 Spacerowiczko____co dobranoc? Nie nie kochana!! Wyjasnij akici,ze cocacola to zupelnie inna osoba.,,,, Nie bylo sposobnosci,by was poznac👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso, czy juz jestes gotowa?__ ojej __ jak pieknie wygladasz, a ta sukienka w kwiatki__ to chyba extra na nasze przyjecie!! Cichutko.... Venesso __ Poliko wlasnie zasnela, ale przejdzmy do drugiego pokoju__ tam czeka spacerowiczka__ przedstaw mi Ja prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Moj Jedyny____jeszcze pies babki mi zawraca glowe,,, Chce na dwor____zeby cie___-teraz? Musze z nim wyjsc! Spacerowiczko! Ciesz sie,ze nie masz psa i dodatkowych obowiazkow. Let\"s go ! I jeszcze musze z psem gadac po angielsku,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu____pozwol,ze poznam Cie z cudowna mloda dziewczyna. Pochodzi z mojego miasta. Wczesniej byla w Usa rok temu i teraz ponownie jest. Jak dobrze,ze jest! Wspaniala dziewczyna.Moglaby byc nasza corka. Spacerowiczko_____prosze,podejdz blizej! Mam przyjemnosc poznac Cie z wyjatkowa osoba.Tak wiele Jej tu zawdzieczamy,,,❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Venesso! 👄 Spacerowiczko milo mi Ciebie poznac,🌻_ siadaj z nami na LAWECZKE i rozgosc sie, tu jest naprawde milo , chociaz jestes jeszcze mlodziutka (co nie powiem,ze ja stara)podziel sie z nami radosciami, chetnie poslucham. Mamy na naszej laweczce jedna mloda dziewczyne__ Lenke _i chetnie do nas zaglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefku bawidamku! Przysiadz do nas! Pytasz o czym rozmawiamy? Jak widzisz_____mamy gosci i dzialam jak w amoku,,,,, Nie znam Cie,wiec napisz mi cos o sobie,,, Zamieniam sie w sluch! Chce Cie poznac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O popatrzcie Dziewczyny i jeden rodzynek __ stefek bawidamek do nas zawital___ witamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerowiczko! Widzisz,jak jest tu milo! Odezwija sie,,,,, Akiciu____jak dobrze,ze nie poszlas do lozeczka. A moze my zaadaptujemy spacerowiczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwij sie spacerowiczko!🖐️ Kingalko____nasza kochana_____wolamy Cie!🖐️ Smutno nam bez Ciebie.Prawda akiciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu! Piekne👄 Widze,,,,widze,ze spacerowiczka zbliza sie do naszej laweczki Stukam na klawiaturze w takt tej uroczej melodii,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,kingalko nasza kochana__________powtorze za akicia: ____Bez Ciebie wszystko traci barwy_______❤️ PS.Akiciu__________jestes cudowna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko____jesteeeeeeeeeeeeees!👄 Akiciu__________-wzruszylam sie ! Dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowiczka
Witam ponownie. Dziekuje za zaproszenie i za wszystkie mile slowa. No mysle ,ze powinnam sie przedstawic. Mam 32 lata( prawie) i jestem mama 2 wspanialych dzieciakow. Dzieki Vanessie zaczelam zagladac na ten topik i jest tu niewatpliwie uroczo. Dzis nie mam ani kawki,ani serniczka ,ale moge was poczestowac sosikiem pieczarkowym . Milalam chwilowe problemy z laczem internetu ale mysle ,ze juz bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowiczka
Droga Akiciu dziekuje za kartke i zaproszenie na laweczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerowiczko_________dotarlas. Czestuj sie moim-naszym serniczkiem. Jestem glodna i chetnie skorzystam z Twojej propzycji,,,Pychotka. Czy u Ciebie jest burza? U mnie tez cos sie dzieje____wysylam post i bardzo dlugo latam w kosmosie zanim spadne na topik. Piekne te przestworza,,,❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu! Chybe sie zaplacze dzisiaj____wzruszasz mnie do lez swoimi pieknymi muzycznymi kartkami👄 Spij kochana____wyciagnij sie w lozeczku_____nie ogladasz serialu? Kolorowych snow! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba-----to ze wzruszenia! Zajrze do mojej bosski_________--do zobaczenia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! A gdzie sie podzialy nasze 32 lata? Kiedy to bylo? Ojej niedawno__________kiedy to zlecialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cz.4 Od tego czasu jej maz stal sie bardzo czujny.Wprawdzie nie uwiezil jej w mieszkaniu,ale dzwonil co godzine,sprawdzajac,czy gdzies nie wyszla. Gdy pewnego razu byli razem w supermarkiecie,Dawid nie spuszczal jej z oczu.Nagle Renata siegnela po pieczywo i zrobila tak niezdarny ruch,ze rozsypala lezace obok torebki.Mezczyzna,ktory akurat przechodzil,pomogl jej naprawic szkode.W tym momencie silna dlon chwycila ja za ramie. Maz pociagnal ja do wyjscia. ___Zawioze cie teraz do domu i przysiegamci,ze zostaniesz tam przez najblizsze 20 lat.Nie miesci mi sie w glowie,ze mialas czelnosc spotykac sie z kochankiem tuz pod moim nosem___wysyczal. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi bardzo____przerywam swoje pisanie____dwukrotnie moje posty polecialy w kosmos.Nie wiem,co sie dzieje.Wiem na pewno,ze nie mam juz sily ani ochoty,,,, Czy u Ciebie spacerowiczko tez sa podobne problemy? Czy to tylko w Chicago? Pozdrawiam🖐️ PS.Ciekawa jestem,czy wyladuje na topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cz.5 Przez cala droge do domu Dawid nie przestawal krzyczec.Zaczela sie bac,bo jego oczy blyskaly niebezpiecznie,a rece uderzaly o kierownice,,,Renata postanowila nie odzywac sie i poczekac,az dojada do domu,a on sie uspokoi.Ku jej zaskoczeniu zdazyli juz wejsc do mieszkania,a on krzyczal coraz bardziej.Wreszcie nie wytrzymala. ___Nie znam tego mezczyzny,pomogl mi tylko pozbierac torebki.To wszystko____zawolala zirytowana. Od razu pozalowala swoich slow.Bowiem rozwscieczony Dawid uderzyl ja w twarz.Zaczela plakac,jednak on zbytnio sie tym nie przejal.Byl jak w amoku. Tej nocy czekala cierpliwie,az zasnie. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cz.6 Potem wrzucila pospiesznie do walizki pare rzeczy i wyjela z jego porfela pieniadze.Ubrala sie i na palcach wyszla z mieszkania.Pobiegla do kolezanki.Jak zobaczyla Renate,przerazila sie,jednak nie pytala o nic. Twarz Renaty byla cala opuchnieta.Kiedy zadzwonil telefon,automatycznie Renatapodniosla sluchawke. ___Renata,natychmiast wracaj do domu.Jestes moja zona.Nalezysz do mnie i nic tego nie zmieni.Nie mysl,ze uda ci sie odejsc.---wrzeszczal do sluchawki. Nie sluchala go.Odlozyla sluchawke i odlaczyla telefon.Nastepnego dnia wniosla pozew o rozwod. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cz.7 Postanowila poszukac sobie wlasnego mieszkania.Po kilku tygodnisch znalazla prace w sklepie z artykulami sportowymi.Jej szef byl mlodym,przystojnym mezczyzna.Od pierwszego dnia dobrze sie rozumieli. I znow zdziwienie.Dawid odnalazl ja.Gdy Renata zobaczyla,ze wchodzi do sklepu,schowala sie na zapleczu. __Wiem,ze tu pracuje Renata.Prosze jej przekazac,ze wkrotce sie spotkamy____powiedzial . Potem wybiegl ze sklepu.Slyszac jego slowa,Renata zaczela cala dygotac.Chciala sie zwolnic z tej pracy.Szef nie przyjmowal do wiadomosci________Jesli pani eks-maz znowu sie pojawi w okolicy,wezwe policje.Prosze sie nie martwic---pocieszyl ja. Po raz pierwszy miala wrazenie,ze ktos chce jej pomoc. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×