Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

🌻Czy ty rowniez jestes tak samo skory do narzekan, gdy cos sie nie udaje,tak pelen zalosci, gdy nie dostaniesz tego,czego chcesz, gdy ktos nie zrobi dokladnie tego,co mowisz? Moze to sie przerodzic w prawdziwa chorobe. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Ton twego glosu staje sie smiertelnie nudny. Narzekaniem na setki drobnostek mozna zupelnie zatruc sobie zycie. Zrzeda juz widzi deszcz,gdy swieci slonce. A beksie jest zawsze smiertelnie smutno. Malkontenci wszedzie znajda rzeczy zepsute i ludzi,ktorzy im nie PASUJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czasami mam wrazenie,ze bardzo to lubia, inni natomiast maja ich serdecznie dosyc. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Pogrzebmy szybko malkontenta, przynajmniej tego,ktory tkwi w naszej skorze. zapal swiatlo w swoim sercu, wtedy swiatlo samo pojawi sie w twoich oczach. POMARANCZKO! Widzisz piekne rzeczy i milych ludzi. Nie jest sztuka powiedziec cos dobrego. juz czuje,jak na LAWECZCE robi sie cieplej. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________Witam🖐️ Dziewczyny!___________________ Uffff!!! Jak goraco! Mamy 32 st.C mozna powiedziec pelnia lata. A do prawdziwego lata...... jeszcze pare dni brakuje__ ale ja kocham sloneczko i niech tak juz zostanie. Dla mnie lato mogloby trwac caly rok :-) :-) :-). Venesso!__ test rozwiazalam__ :-) :-) :-) :-) :-) na szczescie nie pasuje do tego Pana :-) :-) :-) :-) __dzieki!!! Dziewczyny Zycze Wam duuuuuzo odpoczynku i nie przemeczajcie sie, bo jest goraco___ Wszystkie na hamaczki ......... i pijcie duzo zimnych napoi___ nie mylic z alkoholem__ osobiscie proponuje mrozona kawke, zimne coctaile no i oczywiscie lody dla ochlody!!:-) Zegnam sie z Wami do niedzieli__ wieczorkiem! 🖐️, dzisiaj swietujemy u naszej Corci a juto rano wyjazd___ na weekend!👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry akiciu! Nie uciekaj_________prosze Cie,przekaz swojej corci te kartke z okazji JEJ urodzin. http://www.samre.info/kartki/27/kartka27.html Pragne tez zadedykowac Jej wiersz pt.\"Milosc jest jak slonce\" Phila Brosmansa. Pozwol,ze odczytam go dla NIEJ w kolejnych moich postach. Kochana jubilatko! Wszystkiego najlepszego ! Zycze zdrowia,szczescia i wszelkiej pomyslnosci!🌻 Z urodzinowym pozdrowieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,MILOSC JEST JAK SLONCE Co sadzisz o sloncu? Dla wiekszosci jest to najzwyklejsza rzecz na swiecie. A mimo to codziennie czyni cuda. Rankiem rozpala swiatlo i ogien na swiecie. Walczy z chmurami,by nas ujrzec i zgotowac nam piekny dzien. Noca przechodzi na druga strone Ziemi, by i tam dostarczyc ludziom swiatla. gdy slonce gasnie,wszystkich ogarnia najczarniejsza noc i lodowate zimno. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Tak samo jest z miloscia. Gdy w twoim zyciu wschodzi milosc, przynosi Ci ona swiatlo,cieplo i uczucie blogosci. Gdy masz milosc,moze Ci wiele brakowac. Nie sprawia Ci trudnosci rezygnacja z czegos dla szczescia i radosci innych. Nie pdczuwasz potrzeby bogactwa i luksusu i najnowszych zdobyczy techniki. Kto ma milosc,temu moze wiele brakowac. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Dlatego nie zgub milosci! Jesli w twoim zyciu zajdzie milosc, cienie beda zataczac coraz wiekszy krag i ogarnie Cie coraz wiekszy mrok i zimno. Milosc jest jak slonce. Kto ja ma,temu moze wiele brakowac. Ale komu brakuje milosci,temu brakuje wszystkiego. Kochana jubilatko! Zycze Ci milosci ! Otaczaj sie ludzmi,ktorzy Cie kochaja. Niech zawsze w Twoim mlodym serduszku swieci slonce! Badz radosna i ciesz sie chwila. Przytulam Cie cieplutko!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna pomaranczowa podszywa sie pod spacerowiczke! Nasza SPACEROWICZKO! Zrob sie na czarno____grasuje podszywacz/ka. Mam nadzieje,ze odezwiesz sie do nas zanim pojdziesz \'na wolne\". Do zobaczenia na laweczce!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igusia32
Witam was. Moje drogie pisze do was ,bo pragne wam cos wyjasnic. Od dzis nie bedzie juz spacerowiczki poniewaz ktos postanowil za mnie pisac. Ktos kto nie ma odwagi pisac w swoim imieniu. Chce takze przeprosic was za to cale zamieszanie . Jest mi paprawde przykro ,bo moglam zmienic swoj pseudonim wczeniej. Coz nie spodziewalam sie ,ze sa tak wyrachowane osoby jak ta ktora za mnie pisze. Widocznie brak jej swojego JA. Moje drogie zycze wam wszystkiego dobrego,milego dnia i jak naj mniej takich bzyczacych szkodnikow na tej cudownej laweczce. Jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez pospiech i zdenerwowanie znow wyskoczylam na pomaranczowo. Mam nadzieje ,ze to byl ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo Cie widziec Igusiu! Zmienilas sobie nicka_____i ubralas sie \'wizytowo\".Super! Podoba mi sie Twoj nowy nick🌻 Dzisiaj od rana jestem zabiegana____przed chwila wyszla terapeutka.Mam chwilowy spokoj____czekam na \"specjalistow\".Dostarczony sprzet okazal sie wadliwy. Nie wiem,co dzieje sie z naszymi dziewczynami? Pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj musze wam cos opowiedziec. Moze i wy sie posmiejecie. Dzis rano stwierdzilam ,ze musze isc do sklepu po zakupy i tak tez zrobilam. Wyszlam obladowana zakupami i zobaczylam , ze sa jakies roboty na drodze wiec postanowilam je obejsc. Jednak nie do konca bylo to mozliwe. No co staly jakies tabliczki , ale ja bylam juz skupiona na tym ,zeby przebiec przez jezdnie i nagle czuje jak moja noga zapada sie w miekkim betonie. Panowie mieli niezly ubaw ,a ja nie moglam wyciagnac buta. Jeden z nich podal mi wiadro z okropnie brudna woda do wyplukania buta. Troche pomoglo. No coz do domu wrocilam cala umazana w betonie , a dzieki zawartosci betonu w bucie mialam piling stopy. Niestety tylko jednej. Teraz ide prac moje spodnie i buty. Tak to jest jak sie nie patrzy pod nogi haha. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja czytam,,,,? 🌻 Igusiu________zabawne to nie jest! Tak to jest,jak sie droge skraca________czyzby ekipa drogowa nie zabezpieczyla? Masz szczescie,ze jeszcze tam ktos byl,,,,,, Wspolczuje!🌻 Nikt Ci nie odbierze tych wrazen! Musialabym Cie widziec i slyszec_______moja wyobraznia dziala. Tak niewiele brakowalo,a spedzilabys weekend na \'posterunku\". Tylko co na to twoja podopieczna________bylaby goraca linia. Najwazniejsze,ze przykra przygoda za Toba! Szkoda,ze nie bylo mnie z aparatem lub kamera________moze Ci sie nie nadarzyc juz taka sytuacja. Ale dosyc zartow__________za chwile fruwasz na wolne .Tylko nie pofrun zbyt daleko! Mam nadzieje,ze wieczorkiem zdzwonimy sie,,,,,,,jesli oczywiscie nie masz nic innego w planie.,,,,,, A zatem podrywaj juz skrzydelka do odlotu. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingo!🌻 Nie widzialam Cie dzisiaj na naszej laweczce____czyzbym przeoczyla Twoj post? Tobie i Twojemu Marcinowi dedykuje obiecany wiersz pt.\"WSPOLNIE ZYC\".🌻 To pieknie brac slub,ale zycie w malzenstwie jest czyms zupelnie innym. Dzis wiele malzenstw sie rozstaje. Wciaz zadaje sobie pytanie: Dlaczego ludzie nie potrafia wytrwac w milosci? Przeciez tak usilnie sie pragneli, zdecydowali sie na siebie. Dlaczego staje sie to takie trudne, gdy musza ze soba zyc na co dzien? cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Zazwyczaj oczekujemy zbyt wiele od siebie nawzajem. To ktos inny ma byc mily. To ktos inny ma mnie nosic na rekach. To komus innemu nie wolno byc w zlym humorze. To komus innemu nie wolno robic wyrzutow. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Dlatego to niezmiernie wazne,by wzajemny szacunek i milosc wzrastaly nieustannie. Juz drobiazgi moga wplynac na poprawe atmpsfery: slowo uznania,komplement, starannie wyszukany prezent. Wciaz probujcie spokojnie ze soba rozmawiac. Szczera rozmowa,dzielona z kims radosc i wspolnie znoszone cierpienie odnowia i wzmocnia wiezi. DROGA KINGO,badz mila i wyrozumiala. DROGI MARCINIE,nie badz zimny i obojetny. Miejcie czas dla siebie nawzajem. Przetrwa tylko prawdziwa milosc. Z przyjacielskim pozdrowieniem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ___________Masz tylko jedno zycie. _______________Znajdz czas,by byc szczesliwa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Czy myslales kiedykolwiek,jaki sens ma twoje zycie?......... Czyz to wszystko nie traci sensu,jesli zapominamy, ze mamy dusze, co migoce w nas jak wieczny plomien? Uwierz w najlepsza czesc siebie,w swoja dusze, poczujesz sie wtedy bardzo szczesliwy. Zrozumiesz,dlaczego kwitna kwiaty, dlaczego swieci slonce i szczebiocza ptaki. Polubisz patrzec na smiejacego sie syna, odkryjesz,ze zycie jest jedno,niepowtarzalne.... Nie wolno go marnowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 WITAJ LAWECZKO!! Kochane dziewczyny_____zostawiam Wam piekny wiersz pt.\"Idz do lasu\"___phila Brosmansa Wsiasc do samochodu,noga ba gaz i wciaz jechac przed siebie? Zatrzymaj sie,wysiadz: IDZ DO LASU! Kalendarz pelen terminow,biec od jednego do drugiego? Zatrzymaj siezrob przerwe:Idz do lasu! Jestes wypalony,zmeczony zyciem,wszystkim znudzony? IDZ DO LASU!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stoja tam i czekaja na Ciebie drzewa. Wspaniale drzewa,w milczeniu rozkoszujace sie cisza i swymi sokami,ktore teraz dosiegaja czubkow galezi. Sa tam ptaki i spiewaja dla CIEBIE. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Czlowieku,gdzie sie podziales?Kiedy sluchasz ptakow? W lesie panuje cisza,niewymowny spokoj. Chcesz zyc prawdziwie? Nie oznacza to jednak: zyc w pogoni,dzien w dzien pod presja, pod presja tysiaca przytlaczajacych spraw. Pragniesz wiedziec wszystko,miec wszystko, z wszystkiego korzystac___ po to,by nabawic sie wrzodow zoladka? cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Idz do lasu! Wez ze soba kanapke,swieza wode. Poloz sie pod drzewem,ciesz sie blogim nierobstwem. Najda cie tam najlepsze mysli i najpiekniejsze sny. Tam rozwiaza sie problemy,ktore Cie drecza od srodka. Tam umysl Twoj stanie sie jasny, dusza spokojna,a serce napelni pokojem. Byc moze powiesz teraz:Ach,gdybym to potrafil! Mowie Ci zatem: JESTES JUZ W DRODZE DO TEGO! 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko! Ten wiersz dedykuje rowniez Tobie.Czuje sympatie do Ciebie!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ________ZYCZE CI CISZY ----------------------TAK POGODNEJ I CZYSTEJ, -----------------------------ABY DUSZA SLYSZALA --------------------------------------------BICIE SERCA___----------------------- Otworz kartke____i posluchaj muzyki,,,,👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×