Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Wiersz o spaniu /z interneti/ Takie pytanie mnie tu ogarnia Nęci i korci, łapą zagarnia Czemu tak spanie sobie miłuje I czemu w łóżku najlepiej się czuję? Po co ktokolwiek wymyślił spanie Jest to męczące - ciągłe wstawanie Gdyby natomiast tego nie było To by każdemu się lepiej żyło No a tymczasem ile to życia Ile zabawy, jedzenie i picia A tu tymczasem, tak się marnuje Bo ciągle śpimy, więc o tym rymuję Ciekawy jestem i wkótce tak zrobię Ile na maksa można nie spać sobie To będzie moje małe doświadczenie Ale tymczasem czuję zmęczenie Tak więc pomału zbieram się do spania Nie ma co gadać - dosyć gadania Życzę każdemu dziś słodkich snów A jutro może napiszę znów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAWECZKO🖐️ Drogie panie! Napisałam przepis mojej mamyna jagodzianki, ale diabli go wzięli.Ograniczę się tylko do składnikow.Mój komp fiksuje i nie wiem,czy nie będę musiała go zmienić. Uwielbiam ciasta drożdzowe,zawsze się udają, nie otwieram drzwiczek piekarnika w czasie pieczenia.Nie robię ciasta w przeciągu. Ja rownież wolę świeże droźdźe.Na 1/2kg mąki biorę 5 dag drożdzy,2 jajka,1 szkl.mleka,5 dag masla,10dag cukru,sól jagody:50dag czarnych jagod,2-3 łyzki cukru, Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo!Przekaż dalej... A teraz wyjątkowa depesza!!! Z najlepszymi życzeniami dla Twojej córeczki! Droga jubliatko!!! http://www.youtube.com/watch?v=Uo0CeuHgfd4--100lat 100lat Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda Wieczna, tak jak Twa uroda. Dni w radości niech Ci płyną, Z serca życzy Ci Olimpia Happy Birthday http://www.youtube.com/watch?v=frERyqaXPqs&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=FGqKNp6mA7g&feature=related-100 lat http://www.youtube.com/watch?v=slUyJ5pmQXE http://www.youtube.com/watch?v=TzdEwMIoMUk&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIC SIĘ NIE STAŁO Zobacz nic sie nie stalo nie zawalil sie swiat wpadl tylko przez okno wiatr i pocalunek skradl zobacz nic sie nie stalo wiatr nie przewrócil kwiatów w wazonienie rozlal mleka zawrócil w glowie i pedzi dalej...jak czas ...ucieka. Wieslawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na ławeczce. Kingalo szkoda,że tak szybko po napisaniu posta wyszłam z kafeterii,mogłyśmy jeszcze porozmawiać. Dla Twojej dzisiejszej JUBILATKI Gdy Twoja dziś data z kalendarza miłą okazję ku temu stwarza.... Życzę Ci wszelkiej pomyślności,zdrowia,humoru,sił i wytrwałości.Spełnienia sie planów i marzeń,pomyślnego biegu zdarzeń i aby szczęście przy Tobie czuwało,spełnienia życzeń realizowało.Niech troska Cię omija a miłość i szczęście niech Ci przynosi każda chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Olimpio Rybciu ponownie wstałam za wcześnie, może jutro pośpię dłużej. Dziękuję serdecznie za życzenia, oczywiście przekażę mojej córci. pozdrawiam Was serdecznie Krystynkka Ciebie również pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpio witaj. Randka z życiem. Umów się ze mną życie gdzieś na końcu alejki, w Paryżu,Pradze,Madrycie i zaproś mnie do kafejki. Porozmawiamy o sprawach odłożonych na półkach, przy dobrych czarnych kawach i świeżych z kremem rurkach. Opowiesz co tam słychać i co mi dasz nowego, czy mam do ciebie wzdychać, co będę miała z tego. Umów się ze mną życie jeszcze na długie lata, zostaw mnie w dzikim zachwycie i zabierz na koniec świata... /z netu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM dziś wraca. Wraca o północy i muszę jechać na lotnisko, nie wiem jak ja to zrobię. Przecież nie mogę spać za kierownicą. Przeraża mnie ten wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak/nie/tak/nie
iluzja w zyciu jest najważniejsza bez niej czulibyśmy się nieszczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w ciągu dnia się prześpisz,albo teraz poczytaj,może zmęczą Ci się oczy i jeszcze zaśniesz. Ja jak nie mogę zasnąć to albo wlączam komputer i przeglądam co się da albo biorę książkę i czytam,oczy się zmęczą i usypiam nie raz nawet przy zapalonej lampce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM pracuje w innym stanie i ma różnicę czasową 2 godzin. To jest bardzo męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podam Wam przepis na dobre mało pracochłonne ciasto jabłkowo-cynamonowe.Oczywiście przepis skopiowałam z netu ale go wypróbowałam. 2 szklanki mąki 1 szklanka cukru 4 jaja 3 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia 2/3 szklanki oleju 3 czubate łyżeczki cynamonu 5-6 jabłek obranych i pokrojonych w 1 cm.kostkę niepełna szklanka orzechów włoskich posiekanych i podprażonych na suchej patelni niepełna szklanka rodzynek sparzonych o odcedzonych migdały w płatkach do posypania ciasta Jajka utrzeć mikserem z cukrem i nadal ucierając dodać mąkę wymieszaną z proszkiem i cynamonem a na koniec olej.Dobrze razem wymieszać na jednolita masę.Dodać jabłka i bakalie obtoczone w mące i dokładnie wymieszać razem.Wylać ciasto do natłuszczonej i posypanej tarta bułka prostokatnej dużej blachy i posypać migdałami piec 50 minut w 180*C Ciasto naprawdę jest pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się z tm nie zrobi trzeba się po prostu przyzwyczaić. U mnie zapowiadają piękną pogodę do 18 stopni i słoneczko. W moim regionie w Polsce pada śnieżek. Kupiłam siostrze odśnieżarkę to nie będzie miała kłopotu z szuflowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to jesteś biedna z tym spaniem,wiem coś na ten temat.Był czas,że nie mogłam nocami spać a rano musiałam na 7 być w pracy.Przechodziłam katorgi i nikt mi nie mógł pomóc,jak wzięłam nawet najsłabszy środek nasenny to rano byłam nieprzytomna. A u Ciebie jeszcze organizm sie nie przyzwyczaił do zmiany czasowej,współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy szuflowanie tylko przed schodami i z pod garażu,resztę robi gmina,ale tamten rok był strasznie ciężki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu - cynamon nawet w przepisie przyprawia mnie o dreszcze. Niecierpię cynamonu!!! Sam zapach doprowadza mnie do szaleństwa. Nie mówiąc o smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas są chodniki przydomowe do odśnieżenia , dobrze że miasto. nie każe odśnieżać ulicy, po której i tak żadne pługi śnieżne nie jeździły. Może teraz coś się zmieniło, chociaż watpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie komuś się nudzi,pewnie ma ferie i zamiast czytać jakiś lektury do szkoły to wsadził nos do rozmów dorosłych. Bardzo zle wychowany smarkacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za niedośnieżenie chodnika karzą bardzo słono. Sąsiedzi w większości to bezrobotni. odśnieżają kilkanaście razy w ciągu dnia istne szaleństwo. Siostra pracująca więc odśnieża tylko wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczowych Życie na Ziemi byłoby rajem gdyby człowiek człowieka lubiał nawzajem. Gdyby nie szukał żadnej korzyści i gdyby wyzbył się nienawiści Ale jest stare przysłowie: Pluj świni w oczy to myśli,że deszcz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego syna też tak jest,że musi śnieg z chodnika przed posesją usunąć,a Ja mieszkam na osiedlu i tylko odśnieżamy sobie schody i przed wejściem,garaże mamy troche dalej i z pod bram wjazdowych do ulicy musimy usunąć śnieg,uliczkami przejeżdża spych ale bywa,że nam z powrotem nagarnie śniegu pod garaż i jest syzyfowa praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu to nie tylko młodzież jest zła i zawistna. Starsi również są tacy. Zawistni, źli, ciągle narzekający i rozgoryczeni. Nie wiem skąd tyle złości w ludziach. Smarkacze nie mają normalnych wzorców. Matka ciągle wrzeszcząca na ojca. Ojciec bezrobotny ale z kolejnym piwskiem w ręku. Nie da dziecku na kino bo po co. Itp Dzieciarnia dorwie się do kompa i tak naprawde Nie potrafi z niego umiejętnie korzystać. Takie nam rośnie społeczeństwa. Szkoda mojego pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cichą nadzeję że nie będzie śniegu dużo tej zimy. Zaczęła się późno. Przecież nie będzie sypać w kwietniu czy maju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację,rodzice pracowali,nie raz oberwało się jakąś szmatą po głowie ale wychowani zostaliśmy w szacunku do starszych i w ogóle do drugiego człowieka.Nie było tyle zawiści i nienawiści co teraz,było biednie ale szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×