Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witaj Krystynkko! Dziękuję za przepiękne muzyczne linki.Uwielbiam niemieckie nagrania.Mam nawet jedną plytę.Och,jak się wsłuchałam... Jak miło Cię widzieć.Dziękuję ślicznie za nasze spotkanie.👄 AAaaaaaaaaa,idę do łóżeczka :) Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAWECZKO🖐️ Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym. Właściwa chwila to jest każda chwila, którą człowiek będzie miał szczęście przeżyć... a więc żyj! /z sieci/ Pozdrawiam🖐️ ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na ławeczce. U nas powtórka z rozrywki,strasznie wieje i na dodatek pada deszcz,pogoda okropna. Krystynkko piękna muzyka.Przy takiej pogodzie balsam dla duszy. Olimpio witaj. Radio cichutko gra melodii dzwieki płyną, dzień już dawno wstał rozpoczął się nową godziną. Bo godzin on ma wiele tak dobrych i serdecznych, trzeba się tylko wsłuchać w rytm serca odwieczny. Zatrzymać się na chwilę i z sobą porozmawiać, uśmiechnąć sie do myśli i miłość światu dawać. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rybciu🖐️ Jak zwykle jesteśmy o tej samej porze :)Piękne słowa👄 U mnie też wieje.Wiatrzysko może urwać głowę.Coś przyniesie...pewnie deszcz ,może śnieg.,,, Zatrzymuję się na chwilę by głośno odczytać śliczne słowa Phila Bosmansa o przyjaźni Przyjaźń to najwspanialszy i najbardziej kosztowny dar. To sens i znaczenie wszystkich darów, ilekroć ludzie się obdarowywują. Kwiaty nie zakwitną bez ciepła słońca. Ludzie nie mogą stać się ludźmi bez ciepła przyjaźni. Dlaczego tak wielu ludzi nic z tego życia nie ma? Ponieważ nie mają żadnych przyjaciół. Nie znają żadnej bratniej duszy. Nie zauważają żadnych oznak, że ktoś ich lubi. Ponieważ nie ma nawet kwiatka, który by kwitł dla nich. Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń. Przyjaźń. W twoim sercu żyją ludzie, którzy znaleźli tam swój dom. Zamieszkują go nawet wtedy, gdy już dawno umarli. Kto wyrzeka się przyjaźni, mieszka w krainie bez kwiatów. """

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie już pada,okna mam całe zachlapane,bo leci z wiatrem.Wyobrażam sobie jak wieje w górach jak u mnie na pogórzu nie można wyjść z domu.Mąż był w sklepiku po pieczywo to ledwo przyszedł a piesa wogóle nie chce iść na spacer/mam foxterierkę/. Trzeba patrzeć przez serce by widzieć wiecej... by zamiast kształtu dłoni zobaczyć pełne ciepła ręce... Trzeba przez serce spojrzeć przez jego oczy wnikliwie, by kolor oczu nie dojrzeć,ale... spojrzenie życzliwe. Trzeba przez serce spoglądać, otworzyc jego wieka by nie widzieć jak kto wygląda,ale... ile ma w sobie z człowieka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laweczko! Jak zwykle dziekuje Wam Rybciu i Olimpio za piekne wiersze🌻 U mnie tez pogoda paskudna, leje, wieje i co z ta zima bedzie? Moze zawita w maju brrrrr oby NIE!!!! Moje kochane jutro idziemy na wielki bal z pracy takze zyczynam robic SPA i musze sie troche upiekszyc :D wiec zmykam i zycze Wam milego wieczorku . Kingalo co z Toba :-( zapomnialas o nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynkka pośpiewała i na pewno wyleguje sie w wannie z bąbelkami,rób się na bóstwo,rób a co tam,musisz jutro lśnić. A My jutro jedziemy do syna,wracamy w niedzielę,w domu zostanie ze zwierzakami mój brat. Kingala rzeczywiscie mogłaby sie odezwać,halooooo prosimy tylko o jedno słówko,że Jesteś. Dzisiaj weekend sie zaczyna,wiec przesyłam Wam życzenia; No to zacznę od początku: wspaniałego życzę piątku. Na sobotę i niedzielę życzę słońca bardzo wiele. Życzę żeby weekend cały był radosny i wspaniały. Miłego wieczoru i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAWECZKO🖐️ Drogie Panie🖐️ Dziękuję za piękne melodie i słowa👄 Krystynkko,idź w tany na całość,baw się kochana do białego rana. Rybcia milego weekendu! Kingalo,gdzieżes się podziała? czy nie masz dostępu do Internetu? No cóż,musimy uzbroić sie w cierpliwość i czekać...czekać. Miłego pobytu w Polsce życzymy Ci👄 Nie możesz w życiu się cofać. Nie możesz zyc zyciem minionym, by w ten sposób przywołać najpiękniejsze dni. Musisz iść naprzód. Dzień za dniem,rok za rokiem. Nie mozesz się zatrzymywać, nikt nie może cię zatrzymać. Pozdrawiam🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Laweczko. I...... po balu, jednym slowem bylo: PIEKNIE . Teraz jeszcze jeden tydzien do pracy i wylot na urlop :D Tak, tak wiem, ze to tez szybko zleci ale troche sloneczka lykne bo z ta pogoda jaka teraz mamy :-( Od lat nie pamietam zeby styczen byl taki byle jaki. No ale poki co ja Wam zycze sloneczka w serduszkach i milego dnia. Zmykam po zakupy pa. Rybcia na wyjezdzie ale pewnie jutro do nas juz wpadnie . Olimpio co porabiasz w weekend? A Kingala...... baluje w Polsce i........ zgubila droge na nasza laweczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAWECZKO🖐️ Krystynkko,witaj🖐️ Wytańczona,zrelaksowana i lekka jak listek.To cudnie,ze zostało piękne wspomnienie. Uwielbiam bale,prywatki,rauty byle slychać muzykę .Nogi spontanicznie podrygują i sama nie wiem kiedy,juz jestem na parkiecie.Życie takie krotkie,więc tańczmy,bawmy się i bywajmy wsród ludzi. Jak w piosence Agnieszki Osieckiej,życie jest balem nad bale. A że życia nie udaję nam się zignorować,więc niech żyje bal! A teraz moja kochana do pakowania,wszak daleka podróz przed Wami.Cieszę sie razem z Tobą,że będziesz odpoczywała w cieplym ,egzotycznym klimacie.I to mi się podoba. Co ja porabiam? Czekam na księdza.Chodzi z kolędą od kilku dni.Dzisiaj u nas.:) Pozdrawiam🖐️ . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w naszym świecie, Witaj o poranku, południu i zmierzchu... I ciągle rozbrzmiewają słowa, Słowa magiczne, słowa liryczne, które dają nadzieję... Na przekor logice, na przekor światu Oczarowani, zaczarowani sobą, myślami Dziwny nasz świat magiczny, świat niedokończony... Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewidoczne anteny Gdy słońce w twoim życiu zgasło, wówczas szukaj gwiazdy, którą Bóg specjalnie dla ciebie zapalił. Gdy stoisz z pustymi dłońmi, wówczas wiedz, że Bóg wcale nie wymaga od ciebie pełnych stodół. Gdy drzwi twoich bliźnich zamknięte przed tobą i nikt już na twoje pukanie nie otwiera, wówczas nie odchodź w zgorzkniałej rozpaczy. Bóg kocha cię i gdzieś stworzył dla ciebie jakieś ludzkie serce, by ci to powiedzieć. Deszcz przestanie padać. Zimno przeminie. W czyimś uśmiechu i czyjejś czułej dłoni odczujesz, że znów jest wiosna i zaczniesz znów żyć. Jeżeli musisz zanieść swoją wieść na pustynię, gdzie nikt cię nie słucha, wówczas wiedz, że Bóg ustawił niewidoczne anteny, które chwytają każde słowo twojego serca i je ponad pustynny krajobraz na skrawek ziemi przenoszą, gdzie rodzi się nowy świat! Phil Bosmans .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLIMPIO 👄 piekne wiersze 🌻 zapewnie jestes juz po wizacie duszpastersiej. Nie spiesz się idąc przez życie byś czegoś nie ominął Idź przez nie należycie i z odpowiednią miną Rozglądaj się wokoło byś kogoś nie przegapił Wysoko podnoś czoło by ktoś z Ciebie nie zakpił I nie omijaj trudności wzmacnia co nie zabija Pokonaj swoje słabości niech Cię nieszczęście omija Pokochaj i daj się kochać żyj szczęściem marzeniami Nie bój się śmiać i szlochać nie igraj z uczuciami Gdy mówią inni słuchaj czytaj między zdaniami I tylko Bogu ufaj On zawsze będzie z nami. Pozdrawiam wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laweczko! "Kawka z rana Jak smietana" :D wiec serwuje i do tego po kawaleczku swiezego serniczka. O pogodzie nie pisze bo i po co mamy sobie psuc humorki .(dobrze, ze nie pada) Zycze milej niedzieli , my wybieramy sie na wycieczke do Polski daleko nie mamy tylko ok. 100 km. Do wieczorka i pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rośliny istnieją w sobie, Owady dzięki sobie, Ludzie - dla siebie.. . [ S. T. Coleridge ] Marzenia to ptaki, które unoszą człowieka... ...to myśli, przepełnione nadzieją ...to czekanie, na kolejny dzień ... to sny, które się spełniają ... to ucieczka od rzeczywistości - która przytłacza... Marzenia to najpiękniejsze kwiaty, kwitnące na łące naszych myśli. A ja na przekor aurze zycze Wam wiosny w sercu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wśród trosk wszelkich nawałnicy żyć nam nie jest łatwo. Lecz czasami...niespodzianie błyska szczęścia światło... Aby czuły pocałunek złożyć nam na czole i poprawić na chwil kilka naszą ziemska dolę... Wtedy zjawia się na twarzy uśmiech nieświadomie... cieplej robi sie na sercu, w oczach mamy płomień. Prostujemy nagle plecy, podnosimy głowę i czujemy się wyraznie młodsi o połowę... / z netu/ Witam na ławeczce, może po kieliszeczku koniaczku albo herbatę z rumem,do wyboru oraz jabłecznik na biszkopcie z masą budyniową i polewą czekoladową.Piekłyśmy z synową nowe ciasto ,przepis z netu.Łatwe.Należy upiec biszkopt z 5 jaj i jak wystygnie wyłożyć na niego uprażone i przetarte przez sito jabłka wymieszane z galaretka cytrynową i 4 łyżeczkami żelatyny,na nie wyłożyć masę budyniową i polać polewą czekoladową.Ciasto pychota,rozpływa sie w ustach. Weekend spędziłam miło i pożytecznie,z synową przygotowałyśmy im trochę żarełka,będą mieli prawie na cały tydzień/obydwoje pracują/tylko sobie po przyjściu z pracy odgrzeją. Krystynkko serniczek pyszny,bardzo lubię,dziekuje. Śliczne wiersze i muzyka - przyjemnie na naszej Ławeczce. Pocałunek od losu Nie ma chwil....których nie warto pamiętać. Nie ma dni...których nie warto wspominać. Nie ma ludzi...których nie warto kochać., trzeba tylko serca posłuchać................ /z netu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy sie kończy dzień i ucieka w cień, ręce opadają,siły opuszczaja, świat ciemnieje,słonce znika kury zwiały do kurnika. to Ty również idz do spanka a przy okazji słodkiej nocy,bajecznych snów i radosnego poranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAWECZKO🖐️ Pięknie tu,pachnąco i muzyka rozbrzmiewa...mnostwo smakołyków,poezji Mądre slowa!!!! Drogie Panie! dziękuję👄 Krystynkko,czy juz u siebie?jakie piękne melodie nam dedykujesz.nogi same rwa się do tańca. Rybciu,z przepisu skorzystam.Brzmi obiecująco. Kingalo,a co u Ciebie? Wszystko, co pojawia się w Twoim życiu, sam je do niego przyciągasz. A czynisz to za sprawą obrazów, jakie pojawiają się w Twoim umyśle. To jest to, co myślisz. Cokolwiek rozważasz w swoim umyśle, przyciągasz do siebie. „Każda Twoja myśl jest czymś realnym -jest siłą". Byrne Rhonda Pozdrawiam🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAWECZKO🖐️ Pięknie tu,pachnąco i muzyka rozbrzmiewa...mnostwo smakołyków,poezji Mądre slowa!!!! Drogie Panie! dziękuję👄 Krystynkko,czy juz u siebie?jakie piękne melodie nam dedykujesz.nogi same rwa się do tańca. Rybciu,z przepisu skorzystam.Brzmi obiecująco. Kingalo,a co u Ciebie? Wszystko, co pojawia się w Twoim życiu, sam je do niego przyciągasz. A czynisz to za sprawą obrazów, jakie pojawiają się w Twoim umyśle. To jest to, co myślisz. Cokolwiek rozważasz w swoim umyśle, przyciągasz do siebie. „Każda Twoja myśl jest czymś realnym -jest siłą". Byrne Rhonda Pozdrawiam🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×